לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1425214,252 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים למתבגרים

שלום וברוכים הבאים
פורום הורים למתבגרים מיועד לדיונים "בין הוריים", לשיתוף בבעיות המאפינות את הגיל המיוחד הזה, שבו נדמה שילדינו ואנחנו מדברים שפות שונות...

התקופה הזו מאתגרת את הסבלנות שלנו, את היצירתיות שבנו, והיא בסופו של דבר השער של ילדינו לחיים שלהם כבוגר עצמאי.

נשמח לשתף ולדבר, להתייעץ, לתהות ולהתבלבל ביחד.  לשמוע גם על הקשיים וגם על ההצלחות ועל הדברים המקסימים שקורים. 

אנא זיכרו שהמשתתפים כאן מגיעים מרקעים שונים ומהשקפות עולם שונות, ודיון פורה ומלמד הוא דיון שכולל את כל הזויות שיוצרות יחד מעגל שלם שימרו על תרבות דיון, ושימו לב שהדיון כדיון יתייחס לנושא ולא יגלוש לגופו של גולש...

לפורום יש תקנון אנא קיראו אותו לפני הכתיבה בפורום.

בבר כה

מנהלת הפורום,

אימם

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הורים למתבגרים :-)
מוזמנים להשתתף, לתרום מנסיונכם,

לשאול, לייעץ ולהתייעץ עם הורים למתבגרים.

הפורום הוא מקום המיועד להורים למתבגרים.
גיל ההתבגרות הוא השלב שבין הילדות לבגרות. זהו גיל המאופיין בשינויים ביולוגים, התבגרות מינית, פיתוח זהות עצמית, מתחים.
כאן נקיים דיונים הוריים, נספק תמיכה האחד לשני, נחלוק במידע, ננסה לעזור לפתור בעיות.
אתם מוזמנים להעלות נושאים, לשתף, לשאול שאלות על נושאים המטרידים אתכם, או סתם להשוויץ בצאצאים.
ולהיות חלק מהקהילה הקבועה ומהחברים בפורום.

על פי תקנון תפוז אין לפרסם ללא אישור.
כל הודעה פרסומית מסחרית תימחק וכותבה יחסם. ניתן לפנות למחלקת השיווק של תפוז לשם יצירת שיתוף פעולה.

יש אפשרות לפנות אל קהל הפורום בנושא מחקר/שאלונים
רק אם הנושא רלוונטי לבאי הפורום ו/או קיבלו אישור מוקדם לפרסם מהנהלת הפורום.
הודעות אלה נא לשרשר להודעות כלליות של "תפוז אנשים". 

כולנו רוצים שהפורום יהיה תרבותי וכזה שנעים לגלוש בו.
בכדי להבטיח רמה גבוהה של דיונים, אבקש מהגולשים להימנע מהערות אישיות, הבעת דעה או בקורת על גולש אחר אשר עברה את גבול הטען הטוב,
וכן מפיתוח דיונים לגופו של גולש. רצוי לעומת זאת להעיר (להאיר) באופן חיובי ובעדינות
הודעות אשר יכילו הערה אישית (שיש עימה פגיעה) כלפי גולש אחר יימחקו  ללא קשר לתוכן הנוסף שיהיה בהן.

בלוגיסטים יקרים
בפורום לא מקובל פרסום לשם פרסום, אם יש לכם ענין לדון בנושא מסויים, הנכם מוזמנים לפתוח הודעה לדיון בנושא (ולא רק לתת קישור), ובנוסף,  בהודעה אתם מוזמנים להציג ולהזמין אל הבלוג שלכם.

הנכם מוזמנים להעלות גם נושאים שהם off topic, העשויים לעניין/לשעשע משתתפים אחרים.
רעיונות והצעות ייקראו בשמחה.

המשך >>

לצפיה ב-'מתבגרת בת 15 לא רוצה להצטרף לטיול משפחתי'
מתבגרת בת 15 לא רוצה להצטרף לטיול משפחתי
21/09/2017 | 19:58
9
267
בתי בת 15 נמצאת בגיל ההתבגרות לגמרי.אנו תכננו נסיעת סקי עם עוד 2 משפחות שהילדים בגילאי הקטנים.אין אף אחד בגיל שלה.למרות נסיונות אין סופעין לצרף חברה או משפחה שיש לה ילדים בגילה..לא הצליח לי.היא ממש לא רוצה לבוא ומתעקשת שיהיה לה משמעם.אני ממש מתלבטת האם להכריח אותה לבוא(יש לה איפה לישון במידה ולא תבוא ,היא תישאר אצל חברה) אבל כואב לי שלא תצטרף.הטיול ל9 ימים.אשמח לעצות.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'באעסה '
באעסה
21/09/2017 | 23:58
147
במקומך הייתי מבטלת את הנסיעה  ומתכננת בהזדמנות אחרת נסיעה שתתאים גם לה. זה בטח לא מה שקיווית לשמוע.....אבל זו דעתי.
אני מתקשה לדמיין את עצמי נוסעת בלי הבכור שלי לתשעה ימים בחו"ל, מצד שני הייתי מבינה אם בגיל כזה לא היה לו חשק להתקע עם שישה "זקנים" ועוד כמה זאטוטים.

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'קבעת חופשה מאוד ממוקדת בנושא אחד, סקי'
קבעת חופשה מאוד ממוקדת בנושא אחד, סקי
22/09/2017 | 07:54
153
שכנראה אן לה עניין בו, והחופשה בחברה של זאטוטים ומבוגרים שאין לה עניין בהם, ומדובר בפרק זמן ממושך ולא ביום או יומיים.

השאלה שלי היא למה קבעת חופשה כזו בלי להתחשב ברצונות שלה, אם כבר קבעת למה את מתעקשת שהיא תבוא, ואם ההתעקשות שלך תצליח מה את חושבת שתהיה התוצאה?

השאלה השניה שלי היא האם בכלל תחזרי לכאן לקרוא את התגובות.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'לא להכריח. עצה: פעם הבאה לחשוב גם על הבת כשמתכננים חופשה'
לא להכריח. עצה: פעם הבאה לחשוב גם על הבת כשמתכננים חופשה
22/09/2017 | 10:21
130
״חופשה משפחתית״ אמורה להיות חופשה שמהנה את כל המשפחה.

ואם אין חברים שגם הבת נהנית מחברתם - לא לצאת עם משפחות אחרים.
ברור שחשוב לכם יותר לבלות עם החברים שלכם מאשר עם הבת שלכם.
בטח שזה מעליב.

לא חייבים לבטל החופשה. אולי הבת מאד תהנה מלבלות 9 ימים ביחד עם חברה.

אבל תגידו לה שאתם ממש מצטערים שלא התחשבתם בה, ואת מציעה שאת החופשה הבאה תתכננו ביחד.

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'למתי קבעתם את הטיול?...'
למתי קבעתם את הטיול?...
22/09/2017 | 16:17
125
במידה ותחליטו לבטל, הקנס גבוה?...
מדובר בטיול מאורגן (כך שיש סיכוי שיהו בני נוער בגילה).
האם אתם בוטחים בחרה ובהורים שלה שתישאר איתם 9 ימים?
בני כמה שאר הילדים של 2 המשפחות האחרות?...

הבעיה גם שאם הבנתי נכון, הטיול מאוד ממקוד- סקי. האם יש פעילויות אחרות שניתן לעשות? ניתן להתחלק ושחלק יעשו סקי וחלק חעשו דברים אחרים?

אני שואלת לא כדי להציק אלא כדי לנסות לענות לך את התשובה הטובה ביותר שאני יכולה....

שנה טובה.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'לא רוצה לא צריך'
לא רוצה לא צריך
22/09/2017 | 19:52
115
שתשאר בבית. זו הדרך שלה להפגין עצמאות. שלא יכאב לך. בפעם הבאה לערב אותה יותר בתכנון יעזור לה לרצות לבוא. אין טעם לכפות עליה שתעשה פרצופים חמוצים וגם זה יעלה הון (כמו כל חופשת סקי). בגיל הזה לפעמים עדיף הפרדת כוחות.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'תגובות מחמירות'
תגובות מחמירות
24/09/2017 | 08:42
124
היי
מבאס באמת
לדעתי חלק מהתגובות פה מחמירות איתך יותר מדי :)
מה שנעשה נעשה. לפעמים אנחנו קצת מכתיבים את רצונותינו כי אנחנו יודעים שלא נאהב את התשובה אם נשאל ונתחשב. וזה בסדר לדעתי
כדאי לחשוב האם מהיכרותכם איתה סביר שתהנה בסופו של דבר ואז אולי כן להתעקש. גם זה לא אסון 
ואם נראה לך שממש לא יבוא לה טוב לאפשר לה להישאר בארץ ואולי לצ'פר אותה עם טיול פינוק רק איתה בעתיד לבחירתה או משהו אחר ....
נסיעה טובה!
גלי
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'לדעתי נסי לחפש יחד איתה'
לדעתי נסי לחפש יחד איתה
24/09/2017 | 10:51
102
דברים באזור שאליו אתם נוסעים שהיא כן תרצה לעשות, ולשנות את התכניות שלכם כך שחלק מהזמן יהיה התכנון המקורי, וחלק יהיו דברים שתכננת יחד איתה. אולי לשנות את מקום הלינה באחד הלילות למקום שהיא בוחרת, וכו'.
עם זאת, לזכור שהיא מתבגרת, וסביר שהיא תתלונן בכל מקרה, גם אם הטיול יהיה תפור למידותיה, כי ככה זה מתבגרים. אבל אם לא לוקחים אותה בחשבון בכלל (כמו שיצא בסופו של דבר - אפילו אם ניסית ונכשלת, עדיין כרגע המצב הוא שאין שם כלום בשבילה) - לא נראה לי שצריך להכריח אותה לבוא.
הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'פעם אחת חייבתי שני מתבגרים לבוא'
פעם אחת חייבתי שני מתבגרים לבוא
25/09/2017 | 08:39
131
איתנו לטיול משפחתי.
הם הרסו לנו את כל הטיול. מזלנו שזה היה טיול בארץ. קיצרנו את הטיול, וחזרנו הביתה. 
מאז לא חייבתי אותם יותר להצטרף אלינו.
עכשיו, כשבגרו, הם שוב באים לטיולים משפחתיים.
הייתי יושבת איתה, מסכמת את כל הנסיונות שנעשו כדי למצוא לה חברה, ומתנצלת על חוסר ההצלחה. מסבירה לה שיהיה לנו עצוב בלעדיה, ושואלת אותה אם היא מצליחה לחשוב על דבר נוסף שאפשר לעשות כדי שהיא בכל זאת תבוא ותהנה. אם היא עדיין תתעקש לא לבוא, הייתי מרפה.

הורים למתבגרים >>
לצפיה ב-'זו לא חופשה משפחתית, זו חופשה שנתפרה למידות ההורים'
זו לא חופשה משפחתית, זו חופשה שנתפרה למידות ההורים
<< ההודעה הנוכחית
02/10/2017 | 06:36
49
בהתאם לרצונות והעדפות ההורים גם מבחינת בילויים וגם מבחינת החברה וההורים רוצים שהילדה תבוא גם איתם.

הילדה מעדיפה לותר על חופשה שברור לכולם, כולל ההורים, שאין מצב שהיא תיהנה ממנה כי היא נקבעה ללא כל התחשבות בה.

נראה שבכל הסיטואציה הזו מי שקיבל על עצמו את תפקיד המבוגר האחראי זו הילדה
הורים למתבגרים >>

הודעות אחרונות

14:37 | 22.10.17 חייבתלהגיב
11:11 | 22.10.17 אורחים בפורום
06:52 | 22.10.17 אורחים בפורום
07:20 | 21.10.17 אורחים בפורום
12:21 | 19.10.17 אורחים בפורום
15:32 | 01.10.17 אורחים בפורום
11:04 | 29.09.17 אורחים בפורום
16:35 | 24.09.17 אורחים בפורום
19:58 | 21.09.17 אורחים בפורום
18:45 | 17.09.17 KarmaB

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ