איך מתמודדים עם זה שהילד מקשיב לשירים מהסוג הזה

לאונידס

Active member
עינב גלילי אמרה שיש הסבר פסיכו-סוציולוגי מעמיק לבחירת טראמפ

ע"י 45% מהבוחרות בארה"ב.
ההסבר שלה היה "אנחנו מטומטמות".
<ציטוט חופשי ולא מדוייק>
&nbsp
גם אנחנו הגברים יכולים להיות חכמים קטנים מאוד.
&nbsp
אני ממש קטונתי מלתת כאן הסבר סוציולוגי מעמיק על התופעה.

לאונידס

Active member
אני לא מתווכח עם עינב גלילי, אישה חכמה אז תמיד אפסיד

וכמו שאמרתי, גם הגברים חכמים קטנים מאוד = טיפשים.
אחרת איך נסביר את האמריקאים ממוצא לטיני שהצביעו עבורו?

כשהייתי בת 15 נסענו לנופש. ילדה. נדלקתי על הבר מן

הוא היה אולי במקרה הטוב בן 35. חיפשתי את קרבתו. אבל בערב,בשלב מסויים שאלתי את עצמי מה לעזעזאל אני עושה ומה המטרה. אמרתי לאמא שאני אוצה לחזור הביתה. טיפשי. לא היתה סיבה לא להשאר לא הייתי בשום סכנה אבל לפחות הברקסים עבדו.
&nbsp
הסיטואציות מורכבות. מודעות צריכה ליביות.אי אפשר להשליך אנשים ולתת להם להסתדר.
&nbsp
בחורה בת 18 מגיבה לגבר,בעל נסיון כבן 40. זה מושך. שגוי ולא מתאים מכל בחירה אבל מאוד מושך.

צודק. חייבים להכניס תקופת טירונות אזרחית אבל איך?

חלק מהם יחזרו למילואים תוך חצי שנה.לפחות הקרביים. הם יצטרכו כמו תמיד בעזרת ההורים להסתגל לשפה אחרת לחשיבה אחרת.

לאונידס

Active member
אני חושב שמי ששובר צריך גם להיות אחראי על התיקון

אין לי תלונות למדינה שמגייסת צעיר והופכת אותו תוך זמן קצר מאוד לחייל - כולל כל מה שנובע מכך.
אני חושב שככה צריך.
&nbsp
אבל אני חושב שלא בסדר לזרוק את אותם צעירים לאזרחות ולתת להם ולסביבה שלהם להסתדר.
חוץ מההוגנות הבסיסית והחוב שחייבים לאותם צעירים (ולמשפחות שלהם) זו נראית לי השקעה מאוד מאוד משתלמת.
&nbsp
ומכיוון שבתוך עמי אני חי אני יודע שאין סיכוי שישימו שקל מהקופה הציבורית על הכשרה כזו.

לאונידס

Active member

אור2221

New member
אין כאן השפלת נשים

יש כאן שימוש במילה ז', זו מילה גסה, אבל אין כאן השפלת נשים.
&nbsp
השיר עוסק בחייל שבוז, זהו בערך.
&nbsp
מטרידנים מינית יכולים להיות גם ח"כים ופרופסורים ורופאים שאינם מנבלים את הפה, הם פשוט חושבים שאפשר לעשות סיבוב על גוף של אישה צעירה שמסתובבת בסביבתם.
&nbsp
תלמדי את הבן שלך את ההבדל בין כן, לא ושכן תחת אלכוהול של מישהי שהוא לא מכיר זה לא באמת כן, והכל יהיה בסדר.

אמרתי לו את זה בהזדמנויות שונות, אקראיות לכאורה

ואני מידי פעם מכניסה את זה כבדרך אגב. אבא,שלו חושב שילדים גודלים ככה אז אני נאלצת לעשות את זה. הוא ידע שאני הולכת עם הבנות (20,12) ועם בעלי להפגנה נגד,בוכריס ועיסקת הטיעון. שלחתי לו סרטונים.....
&nbsp
אני לא יודעת איך והאם אני צריכה לשבת איתו ולנהל איתו את "ה"שיחה כי כשאני מתחילה הוא אומר לי "אמא, נו באמת, אני יודע.
&nbsp
&nbsp
יש שיר אחר בפלייליסט שלו
&nbsp
http://m.shironet.mako.co.il/artist?type=lyrics&lang=1&prfid=15254&wrkid=34961
&nbsp
כן זה לצעירים ולא לזקנות כמוני בנות כמעט 50....
&nbsp
כל עוד הוא לא פועל לפי מילות השיר כל עוד,זאת רק פנטסיה....
&nbsp

מירי,

New member
ההוא בשיר בכלל לא פעל....

הוא רצה ולא עשה כלום ונשאר עם הסבון

המילים רדודות לא באמת שירה (בעיניים ובאוזניים שלי) אבל את שופטת אותו לחומרה הוא בן 18.5.
&nbsp
בעלך צודק, ילדים גודלים, מאידך אני גם חופרת, ואני יודעת שמשהו נקלט. את יודעת שמותר לו גם שתהיה לו דעה משלו, כי אולי בניגוד אלייך (וגם אלי- שלא יהיה ספק) אולי הוא חושב שעשו לבוכריס לינץ' (כן, יש גם כאלה
)- זכותו!
&nbsp
&nbsp

הוא אמר לי....מה העניין. די כבר. את.חושבת שבוכריס לא בסדר. סבבה. הלאה. את רוצה ללכת להפגנה? תלכי. הלאה.
הכוונה שלו היתה תעשי מה שאת רוצה ומאמינה ותמשיכי עם החיים אל תתקעי בכעס והוא צודק.
&nbsp
אני לא חושבת שהוא יודע מי זה בוכריס בטח לא לפני שדיברתי על זה. גם הקטנה (12) קיבלה תקציר בעל פה...ריבלה קישור לכתבה ודווקא כשרציתי לוותר ולא ללכת כי זה עשה לי רע היא אמרה שהיא רוצה ללכת. שאלתי למה אז היא אמרה משהו כמו שאסור,שאנשים יעשו דברים כאלה. לא רציתי להגזים....הגדולה מטפטפת לה מידי פעם והן היו יחד יד ביד קרוב יותר בתוך הקהל. בעלי ואני עמדנו רצת יותר מאחור.

למעלה