ביתי בת 14 גנבה את כרטיס האשראי

sandra55

New member
ביתי בת 14 גנבה את כרטיס האשראי

ביתי בת 14 גנבה את כרטיס האשראי לתקופה ממושכת בכל פעם הייתה חוזרת מבית הספר והולכת למסעדה וקונה לעצמה אוכל , ולא שמה אני אמא שלא מכינה אוכל תמיד יש אוכל טעים בבית וטרי , אך לאחרונה הבחנתי שפתאום היא רכשה לעצמה מוצרים , ושם עליתי על המקרה , וששאלתי טענה שזה מהכסף שנתתי לה שנישאר לה, התחלתי לחשוד ואז גיליתי את הקבלות בארנק שלה. וגיליתי את הנעשה, מה אני אמורה לעשות במצב הזה? לכעוס ? להעניש ? איך אוכל ללמד אותה שמה שנעשה הוא אסור, תמיד מצאה הגינות ולא חוסר יושרה בבית גם שהלכו לסופר ולקחו חטיף דאגתי שבקופה החטיף ישולם , אני ממש חרדה למצב , אשמח לקבל עזרה מכם , אני על סף יאוש .

נומלה

New member
לא מבינה

מה זאת אומרת לתקופה ממושכת? את לא מנטרת את דיווחי האשראי שלך? הרי היום הכל זמין יומית. לא ברור.
שנית מה הייתי עושה? ראשית, מחרימה את כל מה שנקנה. אם אפשר להחזיר שתחזיר. אם אי אפשר להחזיר לתרום או לזרוק. ולעשות תכנית עבודות בבית לתקופה נקובה כנגד החוב. זה לא להעניש. זה לשלם את החוב.
וכמובן, מהיום, הכרטיס עלייך, ואת עוברת על החיובים באופן קבוע.

לאונידס

Active member
מה היתה התגובה של הילדה לגילוי?

מה את אמרת לה? מה היא ענתה לך?
חסרים המון פרטים כדי לתת לך תשובה מושכלת

לפחות שמרה קבלות

אם הילדה לא היתה שומרת קבלות, לא היית שמה לב שהכרטיס אשראי לא אצלך ושיורדות ממנו כל מיני הוצאות מוזרות?

אני לא הייתי שמה לב.

אני לא עוקבת בכלל אחרי ההוצאות בכרטיס שלי. הכל בעלי עושה במחשב, ולי אין בכלל את הסיסמא (והוא לא יודע מה באמת אני הוצאתי ומה לא, אז מאוד יתכן שגם הוא לא היה שם לב).

michal@gal

Active member
מנהל
זו התנהלות כספית לא נבונה

כל אחד מכם צריך לעבור על ההוצאות שלו בכרטיס האשראי ולבדוק אם הכל תקין.

xfwind

New member
לנסות ולטפל בעומק הבעיה (אולי השפעת חברים/מקובלות)

מעבר לצדדים הטכניים - יש פה בעיה של ערכים וגבולות.
אני חושב שיעוץ היה טוב. בכל מקרה בעדינות עם הילדה והרבה אהבה - אפילו שמרגיז טילים.

קודם הייתי מוודאת שמבחינה רפואית הכל תקין ולא מדובר

באכילה כפייתית או בולמיה...
מכיוון שכל ההוצאות היו על אוכל ומסעדות, זה מדליק לי נורה אדומה.
&nbsp
במידה והכל בסדר, אני מצטרפת לעצה של נומלה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אזיקים

אם היא גנבה לך את הכרטיס, סימן שהיא גם שיקרה לך בעוד נושאים ולא מהיום.
&nbsp
את צריכה לעשות טיפול שורש ובדק בית גם בהתנהלות שלך!

למעלה