בת מצווה...

בת מצווה...

הבת שלי חזרה אתמול ממסיבת בת מצווה ראשונה בכיתה, שהייתה מסיבת ריקודים במועדון, ו... זה לא מצא חן בעיניה. היא לא רוצה משהו כזה.
אולם בוודאי שלא נשכור.
אז אילו אופציות נוספות יש למי שרוצה לחגוג בת מצווה בימינו?
משהו שלא נחשב תינוקי, אבל מעניין?

טיול? ספורט אתגרי?

אצלנו כמעט כל המסיבות היו במועדון. מעט היו בחצר הבית, אבל הקונספט אותו קונספט.

היתה מסיבה אחת שהזמינו בערך 10 בנות (מכל השכבה), ולקחו לאיזו פעילות ספורט אתגרי שהבנות מאד נהנו.

בר מצווה היה ילד שעשה ״קרב יריות״ כאלה עם רובי לייזר. המפעילים מגיעים אל גינה ציבורית, ומביאים איתם הכל. פעילות כאילו של בנים, אבל גם הבנות נהנו

קונספט של מוסיקה ברקע, קצת משחקים

לא כל הזמן רוקדים. משחקים משחקי חברה של גיל 12 - מזן ה״נשיקה סטירה״.

הספורט האתגרי שהבת שלי הוזמנה היה לסקי על המים. אולי המילה אתגרי היא קצת מוגזמת כאן... הן כולן נפלו, כמובן, אבל נהנו.

וואו! מדהים!

חבל שהיא לא נולדה בקיץ...

טוב, אולי נחכה ונראה מה יהיה בבת מצווה הבאה...

michal@gal

Active member
מנהל
איך חגגתם לה בשנה שעברה?

אפשר לחגוג באותה צורה גם השנה.
&nbsp
&nbsp

michal@gal

Active member
מנהל
אפשר להציע משהו באותו סגנון

לבחור הפעלה, לא מסיבת ריקודים.
&nbsp
אפשר לקחת לפארק חבלים, לקיר טיפוס, רובי צבע. יש הרבה פעילויות שמתאימות לגיל 12.
אפשר לשכור אוטובוס ולקחת את החברים לטיול מודרך.

אשרז4

New member
יש הרבה רעיונות השאלות הן מה היא כן אוהבת

כמה אתם מוכנים להוציא
כמה אחריות אתם מוכנים לקחת
כמה קשה מבחינת תכנון אתם מוכנים
&nbsp
אני חשבתי על :
סיורי הלילה/בוקר בספארי
שיט קיאקים בירדן כולל הסעה
אפשר במתחם של קירות טיפוס
אפשרי בים בארגון והפעלה עצמית שלכם
יש הדרכות גלישה שמשלבים כבת מצווה
ויש הרבה מפעילים / חברות שיתפרר לכם את שאתם רוצים
&nbsp
את יכולה לראות שרשור בנושא שפתחתי בפורום שכן
יש שם תשובה של שרון של אופיר- רעיון מדליק
&nbsp
אצלי בסופו של דבר הובן ש"רוצות רגיל" משמע במועדון
יש בזה + ויש בזה -

זה בחורף וכמעט הכל גם רחוק לנו.

אולי יש קירות טיפוס, אבל אני לא בטוחה שאצלנו זה לא נחשב ילדותי מדי (בשנה שעברה ילדה בכיתה ב' בבית הספר חגגה במתחם טיפוס...).

בכלל זה הקושי העיקרי - למצוא משהו שהוא גם לא מסיבת ריקודים וגם לא נחשב מעפן/ילדותי. טיול באמת מרתיע אותי מבחינת האחריות.

כ-30 (בנים ובנות).

אזור בארץ חסוי
- אני בעיקר מחפשת כיוונים, ואז נראה אם יש משהו כזה באזור. כאמור, מדובר בחורף, אז ים וכו' לא מתאים.

תודה רבה.

הגברת פסלה את כל האפשרויות, לצערי. האחרונה הייתה הכי בכיוון, כי היא התלהבה כששמעה שיש קליעה למטרה, אבל התאכזבה שלא בחץ וקשת.
סיבות הפסילה - אבירים - לבנים, שוקולד - "לא לבת מצווה", קרקס - נפסל בבוז (ילדותי מדי, כנראה), והאחרון, כאמור, היה היחיד שאטרקטיבי לרגע.
כנראה שבאמת משהו כמו פעילות מיוחדת זה מה שהיא מחפשת (אבל לא משהו שנתפס כחנוני/תינוקי/לבנים מדי - ולא כי אלה לא דברים שהיא הייתה רוצה לעשות בעצמה, אלא כי היא חוששת מהתגובה של הכיתה).

האבירים

הוא לגמרי יוניסקס
אמנם זה גיל קצת יותר צעיר אבל אצלנו בנות עשו איתם יומולדת 10 (בנות "רגילות" "מקובלות" לא הקליינטיות של חוגי מבוכים ודרקונים)
הם מדהימים!
&nbsp
ובאופן כללי כמו שאני אומרת לילדים שלי - אם מחפשים רק את המושלם, בסוף לפעמים נשארים עם סוג של ברירת מחדל שהיא הרבה יותר גרועה...
אולי כדי שהיא לא תפסול הכל על הסף, תעשי שיחות בירור איתה ביחד, כדי שהיא תוכל לשאול את השאלות שמטרידות אותה, יכול להיות שהיא תשמע אותם ותרגע.

אבל אצלה בנות "רגילות" מקובלות"

לא עושות דברים כאלה, וזה מה שמשנה לה. (אגב, היא עצמה באמת בחוג מבוכים ודרקונים...).
נראה לי, כאמור, שצריך לחכות לעוד בת מצווה או שתיים ולראות מה הדפוס שמתגבש. אם כולן תעשינה במועדון עם ריקודים, אני מניחה שאו שהיא תרצה לעשות מסיבה כזאת, או תוותר לגמרי.

למעלה