אפשר לעדכן? לגבי הגדולה?

אפשר לעדכן? לגבי הגדולה?

הסכימה למעונות....הבינה שזה יותר מידי. ואי אפשר למצוא דירה בכוח וממילא נגמר הזמן.

יותר מכך למעונות נכנסים בסוף אוקטובר מה שלא מוציר לה זמן להתאקלם. יש קורסים מקדימים או ימי הערכות באוקטובר והצלחנו לסדר לה כניסה למעונות כבר,בתחילת החודש כך שהיא לא תצטרך לרוץ הלוך חזור ויהיה לה זמן לנשום....בתשלום כמובן אבל זה הכי טוב שאפשר.

מקווה שההחלטה נכונה מפני שחלק מחוות הדעת על המעונות האלה (כפר הסטודנטים) גרועות ממש אבל אין ברירה. מקווה שלא יהיה גרוע. צריך רק קצת מזל לפעמים. רק טיפ טיפת מזל....

תודה לכל מי שתמך ועזר בעיצה טובה.

adif11

New member
מעולה !

פתרון הגיוני לבעיה. אם יהיה לא נח בסוף שנה א' תחפש דירה עם שותפים כשהפעם תוכל לחפש תוך כדי מגורים בירושליים והכרות טובה יותר עם העיר, עם שותפים פוטנציאלים וכו'.
שיהיה בהצלחה

נומלה

New member
זה בשביל התחלה

ויאפשר לה לחפש דירה לשנה הבאה בנחת.
אפשר עצה קטנה? המזרונים שם "קצת" דקים. אנחנו קנינו באיקאה את שלבי העץ לשים מתחת למזרון. השקעה של מאה שקל עשתה הבדל גדול.
שיהיה בהצלחה.

תודה. רק עכשיו ראיתי .במקרה. לא בטוחה שאני יודעת מה זה

היתה מחשבה לקנות אפילו מזרון נורמלי אבל השינוע של זה אחר כך ושוב חזרה זה סיפור.
&nbsp
ביום ראשון אנחנו נוסעים איתה. אפס התארגנות מבחינתה. כל כך מתסכל שהכל נופל עלינו. גם הבן האמת מנצל כל שניה לפני הלחץ הגדול....
&nbsp
שניהם ככה. כל הלחץ עלינו. אנחנו קורסים. תיכף תבוא איזו תורנית עם כוכבית ותגיד כמה כואב לה הלב שאני לא אוהבת את הילדים.

נומלה

New member
יש לי בשבילך רעיון מהפכני

הם כבר ילדים גדולים. רק את מחליטה כמה את תורמת להם מזמנך, מכספך, מתשומת ליבך. אולי הגיע הזמן להחליט להפחית ולחשוב יותר על עצמך.
בכל אופן שתהיה שנת לימודים מוצלחת לכולם.

הגדולה שלי שוטבת אותי לתוך זה. אולי גם אני

אשמה. לי לא עזרו ככה בשלב הזה ובאמת חזרתי הביתה עם הזנב בין הרגליים. היא היתה צריכה נעליים עם כיפת ברזל. איזו דרמה...אם לא אקנה לא יתנו לי להכנס לסדנא וארבע שנים אני לא אוכל להכנס לסדנא. טוב.מה. תקני נעליים. 600 ש"ח. טוב. תבדקי תשאלי ואם זה המחיר נשלם. טוב? לדעתי מצויין.

טוב אני בדרך לתל אביב מצאתי התקשרתי ביררתי (הנחיות שלי) קניתי. עלו לי 250 ש"ח.

כתבתי לה "ראית מה זה. לא עשקו אותך. כמה החיים יפים".

נשבעת.לך. לפעמים בא לי להתאדות :)

אגב, חמי וחמותי חושבים שכל מה שאנחנו עושים לא מספיקקקקקקקקקק.

אימם

New member
שיהיה בשעה טובה

למעלה