כיצד המתבגרים חוגגים את לג בעומר?

אימם

New member
כיצד המתבגרים חוגגים את לג בעומר?

הם קבוצה של כ-10 בנים ובנות מהכיתה, התארגנו יחד וקנו מצרכים למנגל. בין היתר קנו בירות (הבן סיפר שכמה חברים קנו וודקה) התפקיד שלנו הסתכם בהסעת הציוד למקום המנגל, שם מתכננים לשהות שם עד אור הבוקר..
ואצלכם?

נומלה

New member
אין לי מושג איך זה נגמר

אני תרמתי את האוטו שלי לצרכי קניות ואיסוף עצים. הצעיר הסביר לי שבלילה הוא לא יכול לקחת את האוטו כי הוא רוצה לשתות ובזה תמו דאגותי. הוא אחראי מאוד ואני סומכת עליו. בשנה שעברה זה הסתיים מוקדם יחסית (3AM) כשהוא ליווה חבר שיכור למיטה. לא יודעת מתי הוא חזר הביתה אתמול (או הבוקר...)

r i n i

New member
המתבגר התלבט אם להצטרף לחברים בכיתה או לא

מהכרות רבת שנים (י"ב...) ידע שתהייה חגיגת אלכוהול והוא לא בעניין.
הם אספו 130 ש"ח כשרוב הכסף יועד לשתיה חריפה והוא כעס.
בסוף הצטרף אליהם, שילם 100 ש"ח, שתה בירה אחת (לדבריו) וחזר בשלוש וחצי לפנות בוקר.
סיפר שבכלל לא עשו מדורה, סתם ישבו באיזה חור באזור תעשיה, עשו "על האש", אכל פרגית וחצי, הם שתו לשכרה (כמו שאמרתי, לדבריו הוא שתה בירה אחת אבל אני חייבת להודות שהוא באמת לא הריח מאלכוהול).
היו המון המון חברה' שהגיעו מהשכבה שלהם, גם כאלו שלא לומדים איתם כבר.
סיפר שעד שהלך כבר היו שמונה שיכורים.

*ערב קודם נפגשנו כמה אמהות לקראת מסיבת הסיום שלהם, כל אחת "אוי, הם ילדים כל כך טובים, חמודים, מקסימים..." ההתעלמות של ההורים מהשתיה של הילדים מטורפת. אלו חברה ששותים בכל מפגש בינהם (האמהות בעצמן סיפרו שהם קונים וודקות לקראת כל מפגש).

xfwind

New member
התבגרו, המשיכו הלאה וסיימו עם המנהג המיותר הזה.

אחרי עשרת שנות מדורה - הגעתי לנקודה שאני מבין שדינם של מדורות לעבור מן העולם.

adif11

New member
אספו כסף לבשר וכו'

במטרה למנגל בכיף עד אור הבוקר בפארק.
לא קנו שתיה חריפה , הם בני 15 והבן אמר שזה בכלל לא עלה בתור אפשרות ואני מאמינה לו. קנו בשר, ממתקים ושתייה קלה.
בסוף הוא חטף שפעת ושכב עם חום כל השבוע במיטה כולל ערב ל"ג בעומר .

למעלה