בן 16 רואה פורנו ביזארי הם זה תקין??

בן 16 רואה פורנו ביזארי הם זה תקין??

כולנו לא מאמינים שהבן שלנו רואה\ עושה דברים מסוימים, תיארתי לעצמי שהבן רואה פורנו כזה או אחר, בכל זאת הוא בן 16,
כבר כמה פעמים שהבן שלי מבקש להתקין מסנן אתרים במחשב שלו, אמרתי אוקיי קצת מתבייש , אך הבוקר כשישבתי מול המחשב שלו לא האמנתי מה נמצא בהיסטוריה שלו ופשוט חשכו עיניי,
האם לדבר איתו או פשוט להתקין תוכנת סינון וזהו?

אימם

New member
השאלה האמיתית היא מה זה בשבילך ביזארי

סרטים של עליזים? אונס? לכל אחד ההגדרה של ביזארי יכולה להיות שונה. האם אתה בטוח שרק הוא משתמש במחשב?
זה נושא מאוד עדין ואם אתה חושש שהוא עלול ליישם את זה המקום הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע אפילו טלפונית. כאלה שיכולים להפנות אותך לגורמים הנכונים
אני לא חושבת שהעמדתו במבוכה על כך שאתה צופה בהסטוריה שלו ושאתה יודע לאן הוא גולש יכולה להעלים את ההתעניינות שלו במין מסוג X.
כמו גם לא סינון אתרים (זה דבר שאתה כבר לא יכול להחזיר אחורנית כי היית צריך להתחיל מגיל צעיר. עכשיו זה מאוחר מידי)
ושוב, השאלה היא מה זה בשבילך ביזארי....

מרוניה

New member
אימם, לדעתי זה סוג של טרול.

חבל שאת נותנת לו פיתחון פה.
(לדוגמה, עוד לא ראיתי נער עלי אדמות שיבקש מהוריו להתקין מסנן תכנים לרשת...)
בעיני, זה מסוג ההודעות שרוצות לעורר דיון בענייני מין, מטעמים השמורים לשואל, שאותם אנחנו יכולים רק לדמיין...

3תיתי

New member
לדמיין? תיכף יבוא "גולש אנונימי"

וימליץ על תוכנת סינון משהו דליקטס.

לא, אני באמת לא סוג של טרול,

את\ה יכול\ להיכנס להיסטוריה של הפורום הזה ולראות שמידי כמה חודשים אני מופיע כאן בשאלה

סרטי פורנו מצוייר בעיקר

פורנו אלים
ועוד סרטים שלא נכנסתי אליהם מהסוג הזה,
הבן שלי אכן ביקש ממני להתקין לו תוכנת סינון וזה מה שעשיתי עד עכשיו,
אני לא אמליץ כאן איזו תוכנה שלא יחשבו שאני עושה קידום מכירות, למרות שזו תוכנה חינמית ולא התחברות לחברה כל שהיא,

האמת שנראה לי שהוא נכנס לזה לא מזמן (בחודש חודשיים האחרונים)
כי יצא לי להיות במחשב שלו וראיתי שההיסטוריה שלו די נקייה מאתרים כאלה, אני ידע שילד יודע למחוק אחרי שהוא נכנס, אבל לא תמיד זה ככה, כשבאים בהפתעה, אין לו הרבה מה לעשות,
רק הוא משתמש במחשב הזה זה שלו אישי הוא קנה אותו מכספו שחסך מעבודות מזדמנות בחופש.

להפוך לימון ללימונדה.

האם לא נראה לך שבמקום להתקין תוכנת סינון,מיסוך,הסוואה, העלמה (שכמובן לא יצויין שמה ותכונותיה)

יותר עדיף שתשוחחו אתה והוא על מהו סקס , מהם גבולות, מה אמת ומה בדיה, מה צריך להיות יחס לבנות, ועוד נושאים שזוהי הזדמנות נהדרת להפוך את הלימון ללימונדה.

כל זאת רק בהנחה שאתה אבא אמיתי שמצא במקרה סרטי פורנו חריגים, והבן שקנה את המחשב מכספו ביקש ממך להתקין תוכנת סינון (באמת???)

ממרומי גילך(112?!) הייתי מצפה לתגובה אחרת

כי מה לעשות הכל אמת לאמיתה, אחד לאחד
לא יתכן שיש אבא כזה בעולם?!, טוב בא לא נגזים, כאן בישראל?! , עם יד על הלב אני בטח לא היחיד.

הפוך גוטה הפוך

לא הבנת אותי.

אני באמת תוהה אם באמת הילד ביקש להתקין תוכנת סינון (למה?) כי רוב הילדים לא מבקשים את זה.

אבל אם הוא ביקש כי הוא חש שהוא לא מצליח לשלוט בתכני הפורנו שהוא גולש בהם ,והוא מרגיש שהוא מאבד את הצפון ורוצה שאתה זה שתקבע לו את הגבולות

זו בדיוק ההזדמנות ל שיחה- לדיון בניכם ,לשיחה על גבולות, על היסחפות,על המנעות ...ועל סקס.

אוקי אגלה עוד משהו הילד לומד במסגרת

דתית אפילו חרדית,
הילד תלמיד מצטיין, מופנם ושקט, שומר "נגיעה" מבנות משפחה וכו...
אנחנו בית דתי, אני אישית מסורתי, אישתי הייתה מסורתית והתחזקה עם השנים, יש לנו טלוויזיה בבית ואינטרנט, ואין לנו בעיה עם זה, גם הבן האמצעי לומד לא במסגרת חרדית קלה יותר,
כנראה שהוא מרגיש רגשי אשם עם מה שהוא רואה, לא רואה אצלו התנהגות מינית מוגזמת, אני די עוקב אחרי הילדים שלי, לא 24 שעות ביממה,
אחרי זה אני כמובן אזום איתו שיחה שחשבתי שאין בה צורך,
רק אמצה את הזמן המתאים

מרוניה

New member
עכשיו הכול ברור. או-קי, אז תשים מסנן.

הילד דתי ומבקש ממך להגן עליו מפני הפרת האיסורים. הגיוני לחלוטין. למה זה מעורר בך פליאה?
למעשה, הוא צודק בהחלט, בלי שום קשר לפורנו.
אני לא יודעת מה נהוג בבתים דתיים, אבל אכן הגיוני שהאינטרנט יהיה חסום לחלק גדול מהדברים.
אגב, עזוב אותך מפורנוגרפיה, אפילו את אתר XNET לא הייתי מרשה לילד דתי לראות, והאמת - גם לא את YNET.
כך שאני לא כל כך מבינה את הפליאה שלך.
אם הבית שלי היה דתי, לא הייתי מרשה לילדים שלי (וגם לי עצמי) לגלוש חופשי ברשת.

במגזר הדתי יש בעיה קשה עם האינטרנט

פייסבוק בעיקר, המון בתי ספר מבקשים ממשפחות שיש להם אינטרנט להביא להם אישור שיש להם חברת סינון כזו או אחרת (שלא תחשבו שאני עושה פרסומת לחברה מסוימת)
התקנתי תוכנה והיא עובדת טוב כפי שבדקתי.

מרוניה

New member
לכל אדם אמורה להיות בעיה עם האינטרנט,

כי יש המון תכנים מבחילים גם באתרים מרכזיים כמו YNET ודומיו. יש המון מסרים פסולים ושליליים (כמו אינספור דיאטות חולניות), יש המון עירום מיותר, וכן הלאה.
על אחת כמה וכמה אם הייתי אדם דתי...

כאחד שמבקר בYNET הרבה

לא הייתי מגדיר את האתר ככזה, יש בו הרבה דברים טובים
ובבדיקה שעשיתי לתוכנה היא אמורה לסנן דברים, אני מקווה בכל אופן.

למעלה