עלילות לוקר אמבין

עלילות לוקר אמבין

כבר יותר משנתיים שאני שוכרת לוקר לשתי הבנות שלי.
בסוף השנה שעברה הוחלט שרק הגדולה תשכיר לוקר, אז ביקשתי את הפיקדון על המנעול בחזרה. זה היה בחודש יולי.
הוסבר לי שרק באוגוסט אני אקבל אותו בחזרה כי הם צריכים לבדוק שהכל תקין.

באוגוסט כשלא קיבלתי אמרו לי למלא טופס. מילאתי.
בספטמבר פניתי שוב ואז אמרו לי שהמנעול נעלם. הפלא ופלא שנתיים המנעול תמיד היה במקומו בתחילת שנת הלימודים וכשאני מבקשת את הפיקדון הוא נעלם.
מה גם שאי אפשר להוכיח שהוא היה שם בסוף שנת הלימודים אחרי למעלה מחודשיים שעברו.
אבל החברה "ניאותה" לתת לי את הפיקדון אם אני רק אמלא את הטופס הצהרה שלא נתתי לאיש את הקוד והילדה שלי לא לקחה את המנעול (כי כידוע ילדות בנות 14 הן אספניות גדולות של מנעולים). חתמתי על ההצהרה.

הפתעה - כמובן לא קיבלתי את הכסף.
התקשרתי באוקטובר ואז אמרו לי שחסר להם את הטופס איך להעביר לי את הכסף - אחרת בשמחה הם היו מעבירים לי את הכסף.
אמרתי לפקידה בשירות לקוחות - תקשיבי לא מעניין אותי הטפסים שלכם אני רוצה לדבר עם מנהל.
תוך 48 שעות הוא יחזור אליך - זה כמובן לא קרה.

לאור כל התנהלות הדברים הזאת יש לי הרגשה שמדובר בשיטה של החברה הזאת. זאת שיטת התשה שבה הם באמתלות שונות לא מחזירים את הפיקדון וככה הם מרוויחים סכום כסף נאה על חשבון ההורים.

אשמח לשמוע אם אתם משכירים מהם לוקרים אם נתקלתם בבעיה דומה.

מחשבות

New member
זו שיטה מקובלת בישראל. לכן מראש לא מתקרבים

לדברים כאלה. אי אפשר לשכור כנראה עם מנעול פרטי ולכן זו התוצאה.

BrightEye

New member
אתה יכול להחליף את המנעול

אבל לשמור אותו אצלך ולהחזיר בסוף.

BrightEye

New member
תכתבי לאמון הציבור

https://www.emun.org/ptrust/wc.dll?ptgrv~tlunawc
היה לי סיפור דומה עם חברה אחרת, ואחרי שמיצינו את הדיון מולם, כתבתי לאמון הציבור.
תוך מס' ימים קיבלנו טלפון שמסדיר את הכל (בלי להזכיר כמובן את המעורבות של אמון הציבור...)
עם לוקר אמבין היה לי סיפור אחר ומעצבן, אבל החלטתי שלא בא לי להתעסק איתם, ולהבא אני אדע יותר טוב איך להתנהל.

BrightEye

New member
קיבלתי עכשיו הודעה

העיסקה בוטלה בהצלחה

איזה כישרון!!

אימם

New member
לבת שלי היה לקח 6 שנים ברצף

לא עלתה אף פעם שאלה של להחזיר את הפקדון כי המשכנו מחטיבה עד סיום תיכון
אבל עכשיו כשאני חושבת על זה...אולי באמת מגיע לנו כסף?! לא זכור לי שהחזרנו את הפקדון. אולי זה כבר אבוד לנו...

נתקלתי באותה סחבת בדיוק רק

בלי התירוצים שלהם. הפקדון הגיע כעבור 3 חודשים.עם אותם נסיונות לשחוק אותנו ושנתייאש מלקבל חזרה 25 ש״ח.

למעלה