אמאלה...

fannyd

New member
אמאלה...

בבניין ממול אישה קפצה מחלון דירה שבקומה שניה אבל הרגל שלה איכשהו הסתבכה בסורג החלון של הדירה למטה והיא נותרה תלויה באוויר מייללת כמו חתול. כשהגענו אליה איזה בחור אמיץ כבר היה על מנוע של מזגן הדירה בקומה ראשונה ותמך בה. כעבור דקות הגיע הפיקוח העירוני. הצליחו ליישר אותה והדיירים מהקומה הראשונה החזיקו בה דרך הסורגים. מכב ההגיעו כעבור כחצי שעה והורידו אותה למטה. דווקא התחנה שלהם די קרובה.

fannyd

New member
הקטנה ראתה ראשונה

אחרי שהפיקוח העירוני פיזר את השכנים שהתגודדו צפינו בחילוץ מחלון חדר השינה. האמת, הלב שלי עוד לא חזר למקום. פשוט נס שהאישה לא התרסקה.

אימם

New member
מחזה מפחיד

טוב שזה הסתיים בהפי אנד ועכשיו אולי היא תקבל טיפול

lavendula

New member
איזו חוויה מלחיצה!

שמזכירה לי את השכן שמצאתי מרוסק מתחת לחלון שלי, כשהייתי בת 12
.
לקח לי הרבה זמן להתאושש - לא העזתי להסתכל החוצה דרך אותו חלון, או לעבור ליד מקום הנפילה.
מזל גדול שהצליחו להציל אותה.
אגב, אותו דבר בערך קרה לזמר מייק ברנט בזמנו: הניסיון הראשון לא צלח, ובפעם השנייה שום דבר לא עצר אותו בדרך אל מותו.

אימם

New member
ואיזה שוק עברת בעצמך...

כמה זמן לוקח להתאושש מכזה דבר?!

מזכיר לי גם שיום אחד שמענו בום חזק ומייד לאחר מכן צרחות. אימי ואני יצאנו למדרגות של הבנין וראינו ילדה קטנה שנפלה 4 קומות! היא נפלה בפיר של המדרגות על האספלט. אימי בעלת התושיה רצה לקראתה והרימה אותה...חיבקה אותה. אמה ירדה הגיעה אלינו בהיסטריה ואימי אמרה שלא קרה לה כלום, שהיא נפלה על הרגליים אבל שליתר בטחון ייקחו אותה לבית חולים.
אמבולנס הגיעה ובבית החולים אישרו שבילדה יצאה ללא פגע. זה היה פשוט מזל גדול!

fannyd

New member
היום קיבלתי קצת פרטים

מסתבר שהאישה היא חולת נפש שגרה עם אמה. האם יצאה ונעלה את הדלת וההמשך ידוע.

fannyd

New member
גם על בעלי הדירה בקומה הראשונה

הבעל חולה פרקינסון סיעודי שנעזר במטפל זר, האישה סיימה לא מזמן טיפולים בעקבות סרטן השד. הם ישבו בסלון וכלל לא היו מודעים מה קורה. לפתע פרצו לדירה לובשי מדים שחורים... רק מזה אפשר לחטוף התקף שלא לדבר על הבלגן שעשו והחלון השבור.

אימם

New member
במצב חרום

זה לא מצב שגרתי. לא היה להם זמן להיות רגישים. האישה הייתה תלויה וכל שניה חשובה.

BrightEye

New member
זה בלתי סביר בעיני שיפרצו לדירה פרטית

גם אם זה מצב של הצלת חיים.
שלא לדבר על זה שמדובר על קומה שניה ויכלו להגיע גם מבחוץ.

BrightEye

New member
ועם כל הכבוד, זה לא מצדיק לפרוץ לדירה פרטית

צריך לצלצל בדלת, למרות הבהילות, ולקבל אישור להכנס כמו בני אדם שנכנסים למקום פרטי.

למעלה