יום כחול

נומלה

New member
יום כחול

לא זה לא מה שאתם חושבים. היום חילופי כחולות בפורום שלנו. אנחנו פורשות מניהול הפורום ומשאירות אותו בידיהן הנאמנות של אימם וצלילי מיתר. אנחנו לא הולכות לשום מקום רק צריכות לנוח קצת מהניהול. היה מענין, לרוב נעים ובעיקר שונה מכל מה שעשינו עד הלום.

מגיעה לפורום רוח חדשה ומרץ חדש ואנחנו מאחלות לאימם וצלילי מיתר הרבה סיפוק בניהול.

היום נהיה ארבעתינו כחולות כדי להעביר את הניהול בצורה החלקה ביותר האפשרית. ממחר הן אחראיות על קבלת ההחלטות. שיהיה לכולנו בהצלחה.

ButtercupA

New member
זהו, הגיע הזמן לסכם ולסיים תקופה,

זהו, הגיע הזמן לסכם ולסיים תקופה,
תקופה של 3.5 שנים של ניהול פורום.

כשהצטרפתי ל AYELET לניהול הפורום, זו הייתה תקופה שקטה יחסית ועשינו שתינו מאמץ ל"עורר" אותו יותר. זמן מסויים אחר כך ניהלתי לבד, אך לאט לאט עלה נפח הפעילות שלו עד שכבר נזקקתי לשותפה.
נומלה הצטרפה אלי, ומאוד נהניתי להכיר אותה ומשיתוף הפעולה ביננו. אני שמחה שהיום כשאנחנו מעבירות את השרביט הכחול הלאה (ממש כמו במרוץ שליחים
), הפורום שוקק, מעניין ומגוון, ועוסק בכל מה שמעניין "הורים למתבגרים".
לא פשוט לנהל פורום. זה אומר – הרבה הליכה בין הטיפות, לא תמיד בהסכמה...
ניסיון לשמור על פינה שכולם התרגלו אליה והתמקמו בה בהנאה של השיתוף היומיומי, אבל גם לרענן את התכנים, להביא חברים חדשים, ולדאוג שתמיד יהיה תוכן להגיב עליו ולהשתייך אליו.
את מה שיכולתי לתת לפורום הזה – נתתי.
אנחנו משאירות אתכן/ם בידיים טובות ונאמנות, עם אימם וצלילי מיתר ואני בטוחה שימשיך להיות נעים וטוב..
תודה לכל מי שהלך איתנו את כברת הדרך הזו. הפורום הוא סך כל יושביו ויש בו שותפים טובים ויקרים.
אני כמובן נשארת בפורום אבל בניק חדש ורענן, ומי שמכיר, יראה שבשורה התחתונה אני נשארת אותה גברת בשינוי אדרת

מרוניה

New member
חבל מאוד שאת פורשת.

אהבתי מאוד את צורת הניהול שלך בתקופה הקצרה שיצא לי להתוודע אלייך.
אולי אפשר לעשות לך כמו שעשו לכחלון ולסמס לך "חזרי"...?
להציע לך את תיק האוצר...?

חני ב

New member
תודה לשתיכן על פורום מענין

ובטוחה שאתן משאירות אותו בידיים נאמנות.
אני מקוה שתמשיכו לגלוש פה.

ButtercupA

New member
עשיתי "חידת הגיון" קטנה

בהודעת הפרישה...

אבל אין לי בעיה לשלוח לך מסר.

יעלעל

New member
גם אני רוצה

לדעת מה הניק החדש... אין מצב שאצליח לנחש, אני ממש גרועה בדברים האלה. תודה

חוטהשני

New member
תודה רבה לך על הכל אמנם לא בילתי כאן הרבה, מפאת חוסר הזמן... אבל בזמן המועט שהייתי מאד נהנתי.

בהצלחה בהמשך הדרך

lavendula

New member
תודה על ניהול ביד רמה ובהצלחה למחליפות!

חבל לי על פרישתכן, אבל אני כמובן מפרגנת למחליפות, והכי חשוב שאתן עדיין כאן, גם אם בצבע אחר
.

נומלה

New member
ובנימה יותר אישית

היה לי נחמד להיות "גברת מנהלת" לתקופה ואני חושבת שהסתדרתי עם הרוב הגדול (חוץ מהקטע הטכני שקשה למאותגרת כמוני) למרות שחלק מהתפקיד היה להיות מעוררת מחלוקות כדי לשמור על רוח הפעלתנות הנושבת פה.
בתור אמא למתבגר מהשורה אני נשארת בפורום, אולי בניק אחר, וודאי נתראה במרחבי המרשתת.

למעלה