סקר: תשלומי הורים.

סקר: תשלומי הורים.

כמה אתם משלמים לביה"ס, באיזה כיתה הילד, מה כולל התשלום:
אצלנו:
כיתה ה', 1200, כולל תל"ן, טיול שנתי, ויום לימודים ארוך.
טרם יודע כמה בכיתה א' לקטנה.

ButtercupA

New member
בלי יום לימודים ארוך

בכיתה ה' שילמנו אולי 500-600 שח'- לא כולל תל"ן.
(כולל 3 טיולים, 3 הצגות ופעילויות של ימי שיא)
כיתה ז' 1100 שח' כולל תל"ן וטיול שנתי ליומיים.

בשני בתי הספר יש תוכנית סבסוד לחלק קטן מהמשפחות שקשה להן כלכלית, אבל אלו אחוזים לא גדולים.

Ani15

New member
כתה ז

קצת יותר מ1000, לא כולל תל"ן, יול"א או השאלת ספרים, כן כולל טיולים ופעילויות (הרבה).
בשנה שעברה (ו) שילמנו סכום דומה, בתנאים כנ"ל וכולל מסיבת הסיום.

חבל ששילמתי על מסיבת הסיום

נומלה

New member
אצלנו

כיתה ט מבקשים כ1300 אני לא אשלם את הכל. חלק נכבד מהתשלומים מרצון מקומם אותי. איזה מזל שאני לא חייבת.

r i n i

New member
שני ילדים תשלומים שונים

כיתה א': רצו 730 ש"ח מתוכם 170 ש"ח תשלומים מרצון שלא היו מקובלים עלי (יומן תלמיד, וטרינר, ש"ע אצל המנהלת) שלא שילמתי.
כיתה ט' - 2530 ש"ח - שילמתי הכול. כל התשלומים מאושרים על ידי משרד החינוך ויו"ר ועד ההורים לא חורג מהסכומים המותרים (יו"ר ועד ההורים = בעלי).

אצל שניהם זה כולל ספרי לימוד (למרות שכבר קנינו כמה ספרים שלא שמחוץ לרשימות של בית הספר), טיולים והצגות.

מחשבות

New member
השנה אני בודק באפיק מתי יהיה אישור לבית הספר

לגבות כספים ואז אשלם. בכל אופן, דווקא לגדולה אני משלם יחסית מעט וזו בחטיבה רק המחול מוציא ממני 2500 לחטיבה ו-3900 לחוג בלט.

kara

New member
לפי מידע מוקדם

לא קיבלנו עדיין חשבון לאגרת חינוך, אבל לפי מידע מוקדם שקיבלתי דרך ועד הורים לכיתות א-ו בסביבות 1,300-1,700 ש"ח, כולל קרן קרב והזנה. הסכום עולה לפי כיתה בגלל אורך הטיול השנתי.
לידיעת כולם, משרד החינוך מגדיר את הסכומים שמותר לגבות עבור כל סעיף, כולל תל"ן, ואוסר על גביה נוספת במהלך השנה. מסתבר שבערך חצי מבתי הספר בארץ חורגים מהסכומים המותרים לפי חוק!

3תיתי

New member
1900

חט"ב. כולל קרב המשוקץ, תל"ן. לא כולל קבוצות מצויינות. כולל סל תרבות וטיולים שנתיים. יום לימודים די ארוך...

למעלה