פרידה קצרה

פרידה קצרה

הגדולה נסעה עם כל השכבה לגדנע בשדה בוקר. ארזה את כל הבית במזוודה גדולה כולל אוכל כי השמועות אומרות שהאוכל שם מגעיל ברמות.
וזה התחלתי לדאוג, איך היא תסתדר? אולי מישהו יציק לה? איך היא תישן באוהל כשהיא מפחדת מחרקים? מה היא תאכל? (נורא מפונקת באוכל).

ובהמשך - יו, איך פינקתי אותה. מה עשיתי? איך היא תסתדר.
התקפת חרדה קטנה שכמובן לא שיתפתי אותה.

ButtercupA

New member
ואז תראי שהיא מסתדרת נהדר

והכל יהיה חוויה (כולל החרקים...).
ככה זה, ככה מתאמנים על לשחרר.

מחשבות

New member
כמו שאמרו לך, היא תסתדר פחות או יותר. אבל מה

יקרה אם היא תסתדר היטב ופתאום לא תצטרך כנף מגוננת? מה תעשי אז? תתני לנוצות לנשור אט אט מהכנף המושטת עד בוש?

פיטנגו4

New member
התבגרות

גם שלה , וגם שלך .
שתיכן צריכות את זה, זה רק לטובה, והכל יהיה בסדר.

היא לא לבד, היא עם חברים, כולם איתה באותו מצב ב-ד-י-ו-ק. היא לא תמות ברעב, החרקים לא יטרפו אותה, אולי היא "תמות" קצת מעיפות - בגלל החגיגות בלילה, ובכלל נראה לי שהדבר הכי שקה יהיה הכובד של המזוודה

אני שחררתי את הילדים שלי החל מכיתה ג' ללילות במחנות. גם אותי שחררו לטיולים של הצופים. מזל שבימינו כשאין תנועות נוער פעילות לפחות יש גדנ"ע...

נומלה

New member
תכנית מילוט

יש טלפונים סלולארים? יש. יש כבישים טובים? יש. במקרה הגרוע ביותר תמיד אפשר לבוא ולקחת אותה הביתה.
הצעיר שלי תמיד אוהב לדעת שיש תכנית פעולה למקרה הגרוע ביותר. מעולם לא השתמשנו בתכנית הפעולה אבל היא מרגיעה גם אותי וגם אותו.

אל תדאגי לפני שתספיקי להגיד פוף היא תחזור ותהיה גאה בעצמה על זה שהיא עמדה במשימה.

עדכון

הנסיכה חזרה.

בערב הראשון היא התקשרה בוכה שהיא לא מרגישה טוב ושהיא רוצה שאני אבוא לקחת אותה. אמרתי לה שאני רוצה לדבר עם המחנך שלה (שהוא גם רכז השכבה ואחראי עליהם) ואז היא אמרה - לא משנה. אחרי יום היא בכתה שכואב לה האוזן, אז אמרתי לה שתבקש לראות רופא.

ואחרי היום השלישי היא נהייתה מבסוטית, חזרה מלאת חוויות והתגעגעה מאוד לבית ולתנאים הנהדרים שיש לה בבית.

כמו שאומרים - כוחותינו שבו הביתה בשלום ורצו למקרר...

פיטנגו4

New member
גם הנסיך שלי חזר עכשיו

קיטורים על שינה בחוץ? בטח שלא הוא...
להיפך. מהרגע הראשון היה נלהב, וחזר מאושר עד הגג, לא הרשה לי לנשק אותו עד שיתקלח.

היו לילה אחד בחוץ, בנו אוהלים מסדינים ומוטות (אסרו עליהם להביא אוהלים מוכנים) . היו אמורים לישון בשק"שים.
הוא כמובן לא ישן אפילו לא שניה אחת... קשקשו כל הלילה. התגבשו.

יופי של רעיון להוציא אותם כך מיד על ההתחלה בבית הספר החדש. מעולה!

ButtercupA

New member
אני בטוחה שעכשיו היא מאושרת שעברה את החוויה

והכל ירשם כהצלחה בהיסטוריה המשפחתית

למעלה