פינת סופ"ש על כוס
בטעם

ButtercupA

New member
פינת סופ"ש על כוס
בטעם

זאת הפינה! מה השאלה

זה המקום לכתוב על כל מה שבא- כל מיני
וגם

איך עבר השבוע, חוויות, מה מתבשל במטבח, מקומות בילוי מועדפים
, תוכניות לשבת ובכלל.
אפשר לשתף בכל מיני דברים נחמדים
(או לא נחמדים
) שלא קשורים למתבגרים.

אז שיהיה סופ"ש נעים

נומלה

New member
השבוע שהיה

קיבלנו מקרר חדש אחרי שבוע בלי מקרר במטבח אני מעריכה את החיים היפים שבהם אפשר לעשות כוס קפה עם חלב בחמש דקות בלי אקרובטיקה מיותרת. הפעם הקודמת שבה קנינו מקרר חדש היתה לפני יותר מ-20 שנה...לאור זאת אני אבשל היום ארוחה כהלכתה!

אימם

New member
תתחדשי!

איזה מקרר קנית? גם אנחנו קנינו לא מזמן מקרר חדש אחרי 21 שנה....קנינו מקרר 2 דלתות של HAIER בצבע נירוסטה. אני מאוד מרוצה.

נומלה

New member
תתחדשי גם את

קניתי מקרר סמסונג הכי גדול שנכנס לגודל של הגומחה במטבח, עם מקפיא תחתון שכבר עכשיו אני רואה שיתאים לי. אני אהיה מרוצה אחרי שיבוא הטכנאי ויתקין לי את הידיות (אסור לבד).

ButtercupA

New member
סופ"ש לפני "סופ"ש ראש השנה"

סוף שבוע רגוע לפני הבלאגן וההתארגנות.
בחיי שאני רואה את ההגיון להתחיל ללמוד ב-27 לאוגוסט

מפגש שכונתי של ארוחת בוקר והרמת כוס יין

לכבוד השנה החדשה. מפגש שהוא כבר סוג של מסורת.
היה מאד נעים, טעים ומהנה ביותר, מדובר בחברים קרובים מהשכונה, אנשים שתמיד כיף להיפגש עמם, חלקם כבר מכירים שנים, חלקם חדשים. מפגש מבורך, שמזכיר לנו עד כמה התברכנו, מזכיר לנו להסתכל על חצי הכוס המלאה, ולראות עד כמה היא מלאה בכל טוב. שרק ימשיך כך.

שבת שקטה. שתי הבנות בחו"ל, (לא ביחד) ואנחנו

חזרנו מבילוי זוגי בארוחת בוקר בתל-אביב במלון מונטיפיורי. היה חביב ביותר.

אור 53

New member
איזה כייף שבת שקטה

ילדים גדולים
הבית מתרוקן
זמינים בחזרה את הרומנטיקה
איזה כייף
תהנו מהיחד שלכם
שבת מבורכת
אור 53

ButtercupA

New member
כן, זה ממש מרגיש בילוי עצמאי

אצלנו יעבור עוד הרבה זמן עד שיהיה לנו שישי שקט.

לקראת החג - הבית של סוזן

לקראת החג - הבית של סוזן
תוכן:

לכבוד החג המתקרב ובא, הבית של סוזן מציע מבחר כלי זכוכית יפהפיים,
מעוטרים בהדפסים מיוחדים ברוח צעירה ותוססת. פרחים, צורות גיאומטריות, צבעים ודוגמאות מיוחדות,
מודפסים על כלי הזכוכית ויעניקו חיים, צבע ויופי לשולחן החג. הכלים יצעירו את האווירה בשולחן החג,
שיכולה להיות לפעמים כבדה ... ובעיקר יעשו לכם טוב על הלב ביודעכם שבקניית צלחת לשולחן הח
או קערת ההגשה עזרתם ותמכתם בנער או נערה בסיכון, אשר יצרו במו ידיהם את אותו פריט יפה שרכשתם.

את המוצרים ניתן לרכוש בחנות המפעל של הבית של סוזן (רחוב יד חרוצים 19, תלפיות, ירושלים)
ובחנויות מובחרות ברחבי הארץ. כמו כן אפשר לרכוש דרך אתר "הבית של סוזן" susanart.org.il.

הבית של סוזן מתמחה בשליחת מוצרים ברחבי הארץ ואף לחו"ל.
עבור מוצרי הבית של סוזן עוצבו אריזות מיוחדות, קלות ומונעות שבירת תכולתן.

אתם יכולים להזמין מוצרים עבורכם או לקנות מתנה למישהו אחר ולשלוח ישר אליהם - בכל הארץ ובכל מקום בחו"ל.

תודה

בתצלום - מלבנית כתומה 85 שקלים

למעלה