בקשת עצה

lilis45

New member
בקשת עצה

אני אם חד הורית לשלושה ילדים. הבת הבכורה שלי נפרדה מהחבר שיצאה איתו בשנתיים וחצי האחרונות. יותר נכון הוא נפרד ממנה לפני חודשיים. היא התקשרה אליו בניסיונות להשיב אותו אליה וללא הצלחה הוא התחיל לסנן אותה כי היא מתקשרת אליו בלי סוף. הוא שלח לי קודם SMS שאני לא אתן לה לצאת מהבית כי היא רוצה ללכת אליו לעבודה. אין לי דרך לעצור אותה היא כבר בת 18.5 עכשיו היא בדרך אליו ואני כאן חסרת אונים. אין אבא בסיפור הזה. מה אני יכולה לעשות כדי לעזור לה להבין מה שהלב מסרב?

אור2221

New member
יש לה חברות?

חברה טובה שאת מכירה ויכולה לדבר איתה ולסמוך עליה, ולבקש ממנה שתעזור לך להוריד אותה מהעץ שהיא טיפסה עליו?

lilis45

New member
יש לה חברה טובה

אבל היא משקרת לה ואומרת שהיא בכלל לא בקשר איתו וכועסת עליי אם אני מספרת משהו.

אביבקיץ

New member
מה את חוששת עשוי לקרות לה?

ברור שהיא עכשו לומדת משהו בדרך הקשה.

את ושבת שחוץ מזה יש סכנה כל שהיא?

הבחור הוא הגון? או שעלול לנצל את חולשתה?

ButtercupA

New member
אני לא מבינה למה החבר התקשר אלייך

מה הוא תינוק? הוא לא מסוגל להיות אמפתי ולהתמודד איתה?
בכל מקרה, את לא יכולה "לא לתת לה לצאת מהבית", את רק יכולה להגיד לה שתתן לזמן לעשות את שלו, ושאם הם לא מתאימים אין מה לעשות.
היא אמורה להתגייס בקרוב?
כי זה בהחלט יכול לעזור לה.

פיטנגו4

New member
קחי אותה לשיחה

היא עכישו באקסטזה, ולא מתנהגת בשפיות.
כשזה יעבור, היא בטוח תצטער על מה שהיא עושה עכשיו, ועל השפלת כבודה. מאד תצטער.
לפני המון ראיתי את זה קורה לחברה טובה שלי - היום היא נשואה, גרה בחו"ל ועם 4 ילדים... אז היא היתה לפני גיוס, באותו גיל בערך כמו הבת שלך.
אחרי שחזרה לשפיות היא הבינה כמה השפילה את עצמה... כמה היה טוב למחוק את החודשים המיותרים והרדיפות אחרי מי שלא יחזור.

מה שהבת שלך יותר מהר תחזור לשפיות, כך יותר טוב.

קחי אותה לשיחה,
חבקי אותה, ואמרי לה להסתכל על הכל מהצד, כאילו היא מישהו זר שרואה איך היא מתנהגת, כמו צופה בסרט. בקשי מהבת לאמר מה הזר הזה היה חושב .

יעל י

New member
לשוחח איתה והמון סבלנות...

היא בטח לא מרגישה עכשיו בוגרת ומבינה ובטח לא נאהבת או מקובלת אבל כן אני ממליצה לדבר איתה,להעצים אותו ,לתת לה לדעת שיש לה אצלך אוזן קשבת ולא שופטת והכי הרבה סבלנות,גם 18.5 זה עדיין גיל ההתבגרות.

למעלה