השאלת הרכב לבן

אייר19

New member
השאלת הרכב לבן

בני בן 21 ועומד להשתחרר ואח"כ טיול ולימודים.
כמובן שהרכב שלי עומד לרשותו ,בעיקר משום שרוב חבריו גרים באזורים בהם אין ממש תחבורה ציבורית מסודרת (מושבים) וגם בעיית הנסיעות בשבת.
הלב קופץ לי כל פעם שלוקח את הרכב ובמיוחד לתל-אביב כי בעבר עשה תאונה שהוא בנס יצא שלם והאוטו טוטל-לוס.
מה אתם עושים? איך מגבילים?
מה? כולנו בני מליונרים עם רכבים לכל בן משפחה?
מהאם המתלבטת

ButtercupA

New member
אנחנו בודאי לא מיליונרים עם רכב לכל אחד

והבעיה אצלך שאת לא סומכת עליו עם הרכב.
אני לא חושבת שלקבל רכב זו זכות שאי אפשר בלעדיה. הייתי מנסה לחשוב על דרך שבה יוכל להתאמן בנהיגה, כדי שתוכלי לסמוך עליו.
יש ארגונים שנותנים שיעורים של ליווי (כמו דרייב מי), אולי זה הפתרון עבורכם.

אור2221

New member
מצד שני, מסתבר שלמד נהיגה כבר מזמן

ואני גם תוהה מתי התאונה הזו הייתה, לפני חודש, חודשיים או לפני שנה.

הבחור בן 21, לא בן 17.5, עומד לפני שחרור מצה"ל, לא נראה לי סביר להגביל אותו עם הרכב, אלא אם הם באמת חושבים שהוא נוהג כמו מופרע, וזה לא מה שנאמר.

אולי זה מקרה של אמא שצריכה לשחרר.

ButtercupA

New member
היא לא חייבת לתת לו את האוטו אם היא חושבת

שיהרוס אותו.
אני מבינה מדבריה שהוא נוהג כמו מופרע.

iris mom of two

New member
את מעלה כמה נושאים

1. מדוע כמובן שהרכב עומש לרשותו? אם יש רק רכב אחד, הרכב אם הוא פנוי יכול לעמוד לרשות. לא הייתי מגבילה נסיעות שלי.

2. הלב קופץ לך כל פעם שהוא לוקח את הרכב. כלומר את לא סומכת עליו. מתי היתה התאונה?

אני לא מגבילה, אנחנו גרים בחור, וכן, לכל בן משפחה שנוהג יש רכב. כשהאוטו שלי היה בתיקון אחרי תאונה (מכונית פגעה באוטו בזמן שהוא היה חנוי בניו יורק), לי היתה זכות ראשונים על האוטו של הבת. אבל איפה שאנחנו גרים אין תחבורה צבורית כלל, והכל רחוק, מרחק 10 דקות רבע שעה נסיעה, אז אין מה לדבר על הליכה, או אופניים, במיוחד שאנחנו גרים על ראש גבעה תלולה.

למעלה