שלישי פעמיים כי טוב= ציון יום + שרשור הכרות

יעלעל

New member
אני יעל

מברכת על ניהול פורום בצורה מאוזנת, מחדשת ומרתקת. אני יעל, נשואה לחבר הכי טוב שלי, אמא לארבעה, בן 20+ בצה"ל (מפקד קורס חובשים), בן בי"ב חובב סרטים ונהיגה שמתגייס באוגוסט, בת כמעט 15 מתוקה ומקסימה ותינוקת מדהימה בת 11 וחצי מסיימת כתה ה'. במקצוע אני מטפלת משפחתית וזוגית, מרצה וכל מני. באופן מעשי כרגע לא ממש עובדת, מחפשת משהו אחר, צריכה שינוי אבל לא יודעת עוד איזה ואיך. קצת מתסכל אבל כנראה שלא מספיק כדי שאזיז את עצמי. אוהבת לקרוא, אינטרנט, לעזור לאנשים ולבלות במטבח, בעיקר אפיה. הפורום הזה מיוחד מאוד לטעמי, יש בו אנשים חכמים עם דעות מעניינות ואני אוהבת מאוד להיות כאן. תודה לכולם. יעל

smadidi

New member
מזל טוב

אני סמדי אמא לשתי מתבגרות 15.6 ו14.3 וכל יום נכנסת לכאן להתעדכן תבורכי סמדי

פלגיה

New member
באיחור יום

אני פלגיה, אמא לארבעה מתבגרים ולעוד שתי קטנות (בעצם אחת מהן בת 9, גם היא מתבגרת כבר. לא?) בת 37 גרה באיזור ירושלים ועכשיו גולשת במקום לעבוד

לאה_מ

New member
ברכות על השנה../images/Emo39.gif

היא היתה נפלאה - את עושה עבודה מצויינת! אני נשואה + 4 - הבכור בן 17, אחריו בת כמעט 14, השלישי בן 9 וחצי והקינוח בן 3 וחצי.

כמו בשירי יומולדת "כן תזכי לשנה הבאה"

לא להאמין איך שהזמן טס רק אתמול עוד היית ילדונת וכל יתר המשפטים השחוקים שמעידים שבאמת צ'יק צ'ק החיים טסים. ומי אני? אימא ל6 מתבגרים חלק כי זה הגיל הביולוגי שלהם וחלק כי לא קראו טוב את ספר ההוראות למתבגר ולא למדו שלגיל זה אמור להיות סוף מתישהו אחרי השירות בצה"ל. וגם אימא של ילד שאימץ אותנו וגם של חתול שאימץ אותנו ושתי כלבות שאנחנו אימצנו.

למעלה