שלישי פעמיים כי טוב= ציון יום + שרשור הכרות

../images/Emo24.gif ברכות ליום השנה- נעים להכיר

בת 52 נשואה + בן 22 בת 25 מתגוררת בשרון. פורם מדהים באייכות, בתכנים, בציבור הכותבים יישר כח!

נומלה

New member
טוב אז אני אצטרף גם

אזור המרכז (נכון להיום) אחד בןזוג שונא חיות.... אחת בטירונות עוד מעט גומרת (ברוך השם אין לנו בגרויות השנה) ואחדבן 12 סופר את הימים לסוף השנה. .

mykal

New member
../images/Emo49.gif ליום ההולדת של שנה,

כל הכבוד על העשיה וההשקעה, על מי שאת, מתיחסת ומגיבה, תמיד בנועם.
בהמשך כמובן. אני כאן--כי בקשתי להצטרף, והנימוקים שלי היו-- 1)אני הייתי מורה הרבה שנים בתיכון--גיל ההתבגרות, עדין עוסקת בחינוך, וכותבת בתחום. 2)אני סבתא לנכדים מתבגרים הגדולה בת 12+ ואחיה בן 10 , מתבגרים אמיתיים אבל כיפים. בגלל הנסיבות אני אצלם והם אצלי הרבה מאוד. נהנית לקרא את דברי האנשים כאן, לומדת ומחכימה מכולם.

noati

New member
יופי של שנה הייתה לך ולפורום../images/Emo13.gif ברכות../images/Emo39.gif

אמנם לא בכל הדיונים אני משתתפת אבל תמיד קוראת.... ובהחלט היה כאן מעניין . עכשיו אנחנו ...גרים בתל אביב נשואה + 3 וכלבה (ולפעמים ארנבת,חמוס,אוגרים,מה שהקטנטן ואבא שלו אוהבים, מוכנה להכל בבית חוץ מציפורים) הגדולה חיילת כבר 8 חודשים שני מתבגר בן 16 עוד כחודש- התחיל גיל התבגרות אמיתי רק השנה
אל תקנאו בי זה מאוד לא פשוט לקבל הכל בבום
והקטנטן בן 10 עוד שבוע - בכיתה ד יום נפלא

ButtercupA

New member
תלוי

כנראה חוותה טראומה בעברה והיתה מאוד פחדנית. עם הצעיר עדיין יש לה יחסי "חשדהו", כי היא זוכרת שפחדה מהמרץ שלו כשהיה קטן (למרות שאף פעם לא הציק לה). וכשמישהו חדש מגיע הביתה, לא רואים אותה. רק אחרי איזה שעתיים היא מחליטה שזה בטוח לצוץ

בשעה טובה למנהלת בת השנה. אני נושיתי שולה

נשואה+3. גיל הילדים: כמעט 22 , 20 ו16.שתי בנות ובן. אוהבת קריאה ואינטרנט,אך לא תמיד מוצאת זמן לכך.

12114

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif לכחולה המקסימה

תמיד נעים וחמים להתארח אצלך
אני בת 40 עדיין (לא לעוד הרבה זמן) נ+3, בת=18, בן=16.5, בת=6.5 אוהבת לקרוא לחשוב ולנתח, לכתוב על זה ולפעמים קצת לחפור. חיות אין יותר אצלי בבית, אחרי תקופה ארוכה בה היה לנו כלב והפרידה הייתה כואבת

טליסמה

New member
../images/Emo140.gif

הכחול הולם אותך
לא הרבה זמן כאן אבל מרגישים את הנינוחות והאמפתיה שלך

למעלה