שלישי פעמיים כי טוב= ציון יום + שרשור הכרות

ButtercupA

New member
שלישי פעמיים כי טוב= ציון יום + שרשור הכרות

שנה על ה"כסא הכחול" היום יש לי ארוע מיוחד לציון- מלאה שנה ל"הכחלה" שלי
ומאחר ויש כאן חדשים יותר וחדשים פחות, וותיקים וחוזרים, נראה לי שזו סיבה טובה לשרשור היכרות מחודש
אז נשמח להכיר באופן יותר מסודר

ButtercupA

New member
ואני אתחיל../images/Emo13.gif

נשואה+ 3 (+חתולה) הגדולה אחרי צבא, הבן הגדול חייל, והצעיר בכיתה ד'.

אירישה

New member
מצורפת

נשואה + 3 (השכרתי את דירתי לפני זמן מה לכלבה של חמותי בגלל אשפוז ל-3 חודשים. הספיק לי. אלרגית לשיערות של חתולים) 5 דקות לפני 41 בכורתי בת 16 וחודשיים, בכיתה י' מרכזית "מופרעת הקשב" בת 13 ו-3 חודשים בכיתה ז' הצעיר בן רבע לשמונה בכיתה ב' נעים להכיר

noa_f

New member
ברכות! זו היתה שנה מצויינת!

אני noa_f מהצנטרום של הפיילה, קשורה לאיש אחד ושני בנים, אחד בכתה ט' והשני בכתה א'. חיות אני מעדיפה בטבע

lavendula

New member
אני אמשיך...

בת 46 נשואה + 3 +
אוטוטו בת 14, בת 10 עם ADHD, בן 5 עם PDD גרה בתל-מונד, עובדת מהבית בתרגום סרטים. ברכות לפורום ולכחולה שמנהלת אותו ברגישות, נחישות ומסירות!

r i n i

New member
מצטרפת ../images/Emo140.gif

אני ריני, בת 47 גרה באזור הצפון באחת הקריות נשואה ואמא לארבעה בנים: הבכור, בן 20, עתודאי מס' 2, בן 17 וחצי, בכיתה י"א הקטון, בן 12, תלמיד כיתה ו' הגוזל, בן 4, בפעוטון כרגע לא עובדת ונמצאת בדילמה האם לחזור לשעות מטורפות או להוריד הילוך ולנסות לממש לימודים בתחום הרפואה ההאלטרנטיבית.

nogaash

New member
מזל טוב ../images/Emo140.gif

אני באמת התפרצתי לבית שלכם בלי הודעה מוקדמת ובלי לשאול אם אפשר
אז הגיע זמן היכרות מעמיקה יותר
שמי נגה, רווקה + 1 בת 16 בדיוק עוד חודשיים מהיום, גרה במרכז... אני בת 33 עדיין... גיליתי את הפורום הזה לפני כמה חודשים, נכנסתי קצת חוצפנית והעליתי דיעות בצורה שהרגיזה פה כמה אנשים, ציפיתי לעליהום רציני, אבל התקבלתי בחום, במיוחד ע"י ButtercupA, חייבת לציין שהפורום הזה שינה אותי, ולמדתי לכתוב בצורה מתונה יותר ונעימה, ובכלל, התאהבתי.. בכותבים, בבית החם והנפלא הזה
יום מקסים

אימם

New member
בהצדעה לכחולה שלנו ../images/Emo196.gif

לדעתי את עושה את התפקיד באופן מצוין
מבחינתי בשנה זו יצאתי בפורום זה מהארון (קראתי ולא השתתפתי) ובשנה האחרונה התחלתי לכתוב בו... אני אימם מאיזור המרכז, אם לבת 17.5 בכיתה י"א שהיום יש לה בגרות במתמטיקה (שיהיה לה בהצלחה!
) ולבן 10 בכיתה ד' שנכנס בגדול לגיל ההתבגרות (גיל ההתבגרות אצלנו מתחיל בגיל 9)

אימם

New member
ול../images/Emo107.gifה שלנו קוראים בוניטה

איך יכולתי לשכוח...

למעלה