צביקה הדר - רשע נולד?!

מחשבות

New member
זו תוכנית בידור ולא החזרת גלעד שליט.

קצת פרופורציות. את מי בכלל מעניין המקרה ההוא?

ויוה 2009

New member
../images/Emo14.gif צביקה הדר ../images/Emo44.gif המנחה הכי ה-ו-ר-ס../images/Emo70.gif

צביקה הדר ממש לא "רשע נולד".זה שהוא "יורד" על הנבחנים זה הכל בהומור ובאהבה.הוא מנחה הורס,מדהים,מוכשר,מקסים,כאריזמטי,אמפטי,כובש,מתוק,בעל קסם אישי,לבבי,מקצועי,חד אבחנה והכי טוב שיש בטלוויזיה בישראל.אין הרבה מנחים שיש להם את מה שיש לו.הוא מביא איתו משהו מיוחד וייחודי שמאפיין אותו:הומור.הומור הוא אחד המאפיינים הכי חשובים במנחה טלוויזיה
.אז אני אומר שהוא המנחה ששינה את פני הטלוויזיה בישראל ו...צביקה הדר יש רק 1

someday1

New member
רשע נולד? ממש לא../images/Emo31.gif

זאת כבר העונה ה-6 .. הנוער שבא לכוכב נולד יודע מה מחכה לו . יש אנשים חסרי מודעות עצמית לחלוטין שעד שלא יצחקו להם בפרצוף הם לא יבינו ויבקשו "עוד הזדמנות" לזייף. חוץ מריאלטי שמחפש כוכבים, ידוע שכוכב נולד היא גם תוכנית בידור קחי לדוגמא את סיימון והשופטים האחרים מהאמריקן איידול.. הם מתאכזרים למתמודדים הרבה יותר מצביקה הדר צביקה הדר מצליח בזכות זה שהוא מצחיק.. בדיוק כמו שלדוגמא עידו ממונית הכסף מצליח כל כך בגלל הסתלבט והצחוקים שהוא מריץ על מי שעולה למונית שלו.... הומור מוכר אין מה לעשות.. אין מה להתעצבן ואין מה לקחת את זה אישית זה תמיד היה ותמיד יהיה ככה.. אני מכירה כמה אנשים שרואים רק את האודישנים בשביל הצחוק שורה תחתונה:אני לא חושבת שיש מישהו שהיה מנחה את התוכנית הזאת יותר טוב מצביקה הדר.

מחשבות

New member
מילא שהנוער יודע, אבל למה אנשים מבוגרים

באים לעשות צחוק מעצמם? רק מעטים באים בידיעה שזו הופעה חד פעמית לגמרי כדי לפרסם ציצים גדולים.

assafy1000

New member
סלחו לי כולכם, אבל הינכם צבועים

ובנוסף להכל-אתם מדברים כאילו זו תופעה שנולדה אתמול, מקסימום שלשום, ובנוסף-אתם מדברים כאילו אתמול הייתה הפעם הראשונה שהדלקתם טלוויזיה בחייכם התכנית הזו משודרת כבר 7 עונות ברציפות (דהיינו בערך 7 שנים), וישנן עוד הרבה תכניות שהן ברמה נמוכה עד מאוד, המשודרות לאורך זמן רביותר . ופתאום, רק עכשיו, נזכרתם לבדוק הכצעקתה? איני צופה קבוע של התכנית, אבל התכנית הזו דווקא משרתת מטרה טובה, ונותנת במה לאנשים להצליח, במה שייתכן מאוד ואותם אנשים מוכשרים לא היו מקבלים לעולם. למה אינכם מתלוננים על כך שפרסומת לנייר טואלט/מזגן/שוקולד מכילה תכנים חצי פורנוגרפיים? למה אינכם מתלוננים על כך שאין צנזורה של קללות בזמן שילדים צופים בטלוויזיה? למה אינכם מתלוננים על כך שכל טלנובלה היום שמשודרת בשעות הצהריים-ערב, מכילה סקס, קללות, ירידות על ציבור מסוים, סמים ועוד תופעות לא ממש הולמות את גילם של ילדיכם הצעירים? למה אינכם מתלוננים על כך שמשדרים תכניות ריאליטי 24/7, שבהן אין צנזורה בכלל על המתרחש? עושה רושם שהחלטתם להתלבש דווקא על כוכב נולד כתירוץ לכך שאינכם מצליחים לחנך את ילדיכם כראוי. עשו לי וליליכם טובה-במקום להיכנע לכל הדרישות שלו ולקנות לו טלוויזיה עם החבילה הכי יקרה של הערוצים, תתחהתחילו להפגין מעט סמכותיות

ButtercupA

New member
ובמה אתה בדיוק יותר טוב, מכל מתלהם ממוצע?

לכתוב הודעה על "כולללללם" זו לא סתירה לכל הרף הגבוה לביקורת איכות שאתה מציע? במה אתה בדיוק יותר טוב, מכל מתלהם ממוצע?

ButtercupA

New member
מה פתאום צודק?

זה שהוא החליט שאם יש כאן שרשור על כוכב נולד, זה אומר שאף אחד לא מתנגד לשום דבר אחר וכוווולללללם שבויי טלוזיה, פרסומות, סקס ומי יודע מה עוד... לא קוראים לזה צודק, קוראים לזה "אוי אוי אוי"....

tvav

New member
את צודקת אבל לדעתי

בנינו יש אנשים שצריכים להבין לבד שהם לא מוכשרים ואם הם לא מבינים לבד אז יש הורים חברים משפחה שיגידו את זה. בכוכב נולד באמת קצת מגזימים אבל כל אחד שעובר אודישן לוקח בחשבון שזה יכול לקרות לו.

מחשבות

New member
והכי גרוע זה שיש משפחות לא תפקודיות שלא

אומרות ליקיריהן שלא להתבזות ולא לגשת לתחרות עם קול צפרדע או עורב.

מדובר בתוכנית בידור גברת ../images/Emo192.gif

הסיטואציה של אודישן היא סיטואציה שבה אתה בוחר להעמיד את עצמך מול ביקורת. הביקורת יכולה להיות טובה ויכולה להיות רעה.(לא משנה באיזה גיל אתה) מה קשור קטינים??!!! לא לשכוח שיש דבר כזה שנקרא "עריכה" ה"עריכה" יודעת לשנות את המשמעות או להקצין את פני הדברים. ומה שאת רואה דרך המסך לאו דווקא קרה במציאות!.

למעלה