כבר שבועיים שמחפש משרה ראשונה ללא אף זימון לראיון

sayyestodeath

New member
כבר שבועיים שמחפש משרה ראשונה ללא אף זימון לראיון

שלום לכל באי הפורום,

עשיתי חתיכה של תואר ראשון(בחרתי מקצוע שלא התחברתי אליו ופרשתי לאחר שנה של מירמור).
לאחר מכן עשיתי קורס בדיקות תוכנה שהסתיים לא מזמן, מאז עושה עבודות פרילנסר, בעיקר EXPLORATORY בWEB וקצת במובייל.

לצערי תואר לא כל כך רלוונטי כרגע, עם 2 ילדים קטנים ועבודה שדורשת 13 שעות מחוץ לבית 6 ימים בשבוע רק בשביל שהשורה התחתונה בתלוש תספיק לסגור את החודש, האופציה היחידה שלי היא תואר שייגרר יותר מידי שנים בפתוחה(התחלתי 2 קורסים שנאלצתי לפרוש מהם לקראת הסוף בגלל מחלה קשה של קרוב משפחה, אלמלא המחלה הארורה הייתי עובר קורס מבוא למדמ"ח ואשנב מתמטיקה בציונים דיי גבוהים).

בשבועיים האחרונים שלחתי קורות חיים אך הטלפון המיוחל ממאן להגיע, רק מספר אימיילי דחייה.

אשמח לכיוון, עזרה, עצה או אפילו אם מישהו יכול לעבור על הקורות חיים ולהצביע על מה שלא בסדר.

תודה רבה לכולם:)

עמית ו

New member
חוץ מאשר "סבלנות", אין לי הרבה מה לומר

לפי התיאור שלך, נראה שקל מאוד לכתוב את קורות החיים שלך כך שיענו על הקריטריונים של "השלך לפח" - קורס בדיקות זה נחמד, אבל לא באמת שווה הרבה, ובחלק הולך ועולה (עד כמה שאני מצליח לשפוט) מהמקומות מחפשים בודקים בעלי "תואר רלוונטי" (מדעי המחשב וכאלה).
&nbsp
לכן, החיפוש שלך לא יהיה קצר.
דברים שעשויים לעבוד -
1) העבר קו"ח דרך חברים שמכירים אותך אישית.
2) פנה לכמה חברות השמה, יש להן קשרים שיכולים לעזור לך להגיע לראיונות שלא תמצא לבד.
3) אומרים שלינקדאין מוצלח במציאת אנשי קשר ו\או מגייסים.
&nbsp
בסופו של דבר, מי שמתמיד בחיפוש מוצא עבודה, אבל קח בחשבון שזה עשוי לקחת כמה חודשים.
&nbsp
חוץ מזה - בהצלחה.

halperin

New member
מנהל
בנה רשת קשרים והתאזר בסבלנות (זו תקופת החגים)

בנה רשת קשרים והתאזר בסבלנות (זו תקופת החגים - גם כך הכל הולך לאט בתקופה זו - וגיוסים במיוחד), וכפי שרשם עמית - אתה לא תהיה בין המועמדים המובילים,
אך אל תתייאש - אם תתמיד אתה תמצא עבודה לבסוף,
בינתיים שפר ידע על המקצוע, נסה לצבור תרגול בפלטפורמות Crowdsource testing,
לגבי חיפוש עבודה למתחילים בפרט (אך לא רק) קרא עוד בפוסט של דנה ובתגובות לפוסט זה:
https://goo.gl/B0xwrj
&nbsp

למעלה