מעבר מבדיקות ידניות לאוטומטיות

אסף ש4

New member
מעבר מבדיקות ידניות לאוטומטיות

שלום לכולם!
אני כרגע עובד בבדיקות ידניות למובייל ואני רוצה להטמיע בחברה אוטומציה.
לי אין רקע בפיתוח, רציתי לדעת איזה שפת פיתוח כדאי לי ללמוד לטובת זה, ואח״כ איזה כלי אוטוציה כדאי לי ליישם לבדיקות אוטומטיות למובייל?
תודה

גל1971

New member
התשובה בקצרה, appium.io

לפני כן אתה צריך ללמוד java + selenium או שפת תכנות אחרת אבל הייתי ממליץ על JAVA.
אתה מוזמן להכנס לקבוצה בפייסבוק על בדיקות אוטומטיות על מנת להתקדם בתחום
[URL]https://www.facebook.com/groups/229165524109830/[/URL]
חג שמח

עמית ו

New member
אל תעשה את זה.

רוצה להטמיע אוטומציה? תפוס מישהו שיודע לתכנת ושבו יחד כדי לכתוב את האוטומציה.
עם איזה שפה לעבוד? עם מה שנוח למי שתפסת.
כרגע, תחת ההנחה שאין לך שום רקע, כל שורת קוד שתכתוב היא שורת קוד שתגרור אותך אחורה ותעכב אותך, ושיהיה יקר למדי לכתוב מחדש (כי היי, כבר יש משהו שעובד, בערך, אז למי יש זמן לכתוב מחדש את הדרעק הזה? יש עוד מיליון דברים שאפשר לכתוב בצורה עקומה ולחשוב שזה יעזור למישהו).
&nbsp
בלי קשר, אפיום עושה קולות של הכלי שמתחיל לתפוס הובלה בשוק המובייל, אבל יכול להיות שיתאימו לכם כלים אחרים - אולי אפילו חלק מהכלים המסחריים.
&nbsp
ושוב - אם אתה לא יודע לתכנת, אל תתחיל לבנות תשתיות אוטומציה מאפס, אין לך את הידע וההכשרה לזה, ובטווח הבינוני (ולדעתי, גם הקצר) יהיה זול יותר לחברה שלך לשכור מישהו שכבר הקים תשתית או שתיים בחייו שיתחיל להרים משהו אצלכם וילמד אותך על הדרך.

halperin

New member
מנהל
ברקע מצא דרך ללמוד שפת תכנות אחת בצורה מסודרת

בין אם זו תהיה Java או כל שפה אחרת בה נהוג להשתמש בארגון בו אתה עובד, רצוי לקבל הכשרה איכותית בשפה לפני או במקביל לתחילת עבודתך,
אם אתה עומד בדרישות הקדם - תוכל לשקול קורס באו"פ - קורסים איכותיים, עם חומר מסודר והרבה תרגול, ובמחיר שפוי.

למעלה