תודה לפורום

catinhat

New member
תודה לפורום ../images/Emo24.gif

הזמן:כמה ימים לפני סילבסטר שנה שעברה. המיקום:מול המחשב בבית. עזרים:כוס דיאט קולה,שקית במבה,מרירות. המחשבה על עוד סילבסטר בסולו,עוד מסיבה שבה אני אהיה הגלגל החמישי ואחזיק את הנר לזוגות המאוהבים עשתה לי רעעעעע.גלשתי לי בפורומים השונים והגעתי לפורום הזה.מישהי השאירה הודעה על גברים שמחפשים נשים מושלמות.בפרץ של יצירתיות ותסכול כתבתי תגובה להודעה ואח"כ כתבתי הודעה משלי ובה דיברתי על הטרור הריגשי של הסלבסטר ועל ה"מרד" הקטן שלי- לארגן מסיבה אצלי בבית שבה יהיו הרבה רווקים ואלכוהול. כנראה שההודעה נגעה בנקודה כיוון שהיו לה מספר תגובות מעניינות,אחת מהן משכה את תשומת ליבי יותר מאחרות.הוא היה מצחיק,שנון ומפגר בדיוק כמוני.הוא שיתף פעולות עם הנוירוזה וגרם לי להבין שבתחום השריטה עוד יש לי מה ללמוד. התחלנו להחליף מסרים אישיים ואח"כ עברנו למסנג'ר.משם הדרך לשיחות טלפון של 4 שעות הייתה קצרה למדי ושבועיים אחרי הסלבסטר נפגשנו. עברה שנה ואנחנו עדיין ביחד.הוא החבר הכי טוב שלי,הבנאדם הראשון שאני רוצה לספר לו על דברים שקורים לי והראשון שאליו אני רצה לבכות.הוא חכם ומצחיק ושנון וטוב לב ואני אוהבת אותו יותר ממה שחשבתי שבכלל אפשרי. השהות שלי בפורום הייתה קצרה אך אפקטיבית.לא רק כיוון שהוא סלל את הדרך לאהבה,אלא גם בזכות היכולת לאוורר תסכולים וחששות באווירה לא שיפוטית. לא חזרתי לפורום אחרי הפגישה הראשונה שלנו,אבל במחשב שמורים לי כל המסרים שהחלפנו עד אותה פגישה.נחמד לי התיעוד הזה. החלטתי לחזור לפורום עכשיו,לפני הסלבסטר (למרות שטכנית זה פחות משנה)כדי לחלוק את הסיפור הזה שבעיניי הוא די משעשע וכדי להראות שסילבסטר לא חייב להיות כזה נוראי ושמרירות ותסכול יכולים להיות מנוע די אפקטיבי
אז אנשים-תודה על האוזן הקשבת,מאחלת לכולנו שנה טובה ופורייה,מלאת אהבה,התרגשות ודברים טובים!

VIMES

New member
הצילו......

חטפו אותי מה שקרה זה פשוט.... את הסרט "מיזרי" ראיתם אז ככה בדיוק שנה שאני מנסה להיפטר ממנה לכי פו קישטא שום דבר לא עוזר

VIMES

New member
יו לאן היא הלכה ?? ../images/Emo10.gif

מה היא לקחה אותי ברצינות......הלו..תחזרי...חמודה בואייייי לכאן

catinhat

New member
אתם רואים עם מה אני צריכה להתמודד?

חמוד,שנון מצחיק וטוב לב אבל ילד בן 12!!!!

זה שאת צריכה להתמודד איתו, ניחא...

אבל למה כל הפורום צריך ? ועל אחת כמה וכמה, למה הטרול צריך להתמודד עם ההודעות הלא ברורות של שניכם ?? (אז מה רציתם להגיד, בעצם ???)

A d i 23

New member
כיף לקרוא הודעות כאלה ../images/Emo23.gif

שהאהבה שלכם רק תמשיך לפרוח ולפרוח

VIMES

New member
ואני לרגע חשבתי שלקחו אותי ברצינות

תודה רבה לך עדי
ואני יכול רק לאחל לאנשים כאן לקבל אהבה כמו זו שמורעפת עליי

A d i 23

New member
לקחו אותך ברצינות? מה רע בהומור?