לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2947829,478 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוקי הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'תדירות המפגשים בתחילת הקשר'
תדירות המפגשים בתחילת הקשר
20/10/2019 | 22:37
12
129
ברצוני לשאול שאלה. מה שאני רואה שגברים לא מעוניינים להיפגש בתדירות גבוה, אני חושבת שכדי להכיר ולבנות קשר יציב חייבים לצאת ולהיפגש לפחות פעמיים או 3 בשבוע. מה שקרה לי , כמה פעמים עם כמה גברים שלא היו מוכנים להיפגש מעבר לפעם בשבוע, לעיתים אפילו פעם בשבועיים, למרות שהצהירה שמחפשים קשר רציני. בסופו של דבר הייתי מאבדת עניין ומנתקת את הקשר, כי אותי זה מתסכל . אז אביא לכם דוגמא, לאחרונה הכרתי בחור, נפגשנו פעם אחת, בחור מאוד התלהב, וישר התקשר אלי ואמר שמעוניין בהמשך הקשר. הצעתי להיפגש היום, אבל לטענתו הוא עבד חצי יום ואחר כך היה עייף, גם מחר הוא לא יכול, כי הוא צריך להתכונן לעבודה ביום שלישי, מכיוון שיש לי כבר ניסיון מר עם העניין מקשרים קודמים, הבהרתי לו את הנקודה, הבחור אמר שבמהלך השבוע הוא עובד ויש לו לו"ז עמוס, לכן נוכל להיפגש רק בשישי שבת, וגם פעם בשבועיים, כי אחת לשבועיים הוא חייב לנסוע להורים שחיים בקצה השני של הארץ . תובנות. מה יותא לגברים מקשרים כאלו? לחתוך עכשיו?
הכרויות >>
לצפיה ב-'אם הלו"ז שלו עמוס מדי...'
אם הלו"ז שלו עמוס מדי...
20/10/2019 | 23:04
2
64
כך שאין לו זמן אליך מעבר לפעם בשבועיים, בחירה שלו.
בחירה לגיטימית שלך לנתק את זה.
השאלה עד כמה הוא "שווה"...
האם יש לך אלטרנטיבות טובות יותר?

הכרויות >>
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
21/10/2019 | 07:36
1
54
גם הלו"ז שלי עמוס, גם אני עובדת ולומדת, גם לי יש הורים מבוגרים לעזור ועוד, אבל אני דוגלת בגישה שתמיד אפשר למצוא זמן אם רוצים. אלטרנטיבה תמיד אפשר למצוא.
הכרויות >>
לצפיה ב-'מן הסתם...'
מן הסתם...
21/10/2019 | 22:26
39
אולי מקמבל ולכן שומר אותך על אש קטנה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'את חצי צודקת וחצי לא צודקת לדעתי'
את חצי צודקת וחצי לא צודקת לדעתי
21/10/2019 | 00:01
2
57
בקטע של הלא צודקת:
חבל סתם לשים תג של מספר על תדירות הפגישות. זה קטנוני וזה לא גמיש ולא משרת שום דבר. יש אנשים שנמצאים בתקופות לחוצות בחיים, לימודים, עבודה, (אם  מישהו היה לוחץ עליי להיפגש 2-3 פעמים בשבוע הייתי שולחת אותו לקיבינימט כי לא היה לי זמן לזה וכוח לזה וחשק לזה וזה לא קשור לרצינות בכלל). ויש מצב שהורדת את הטלפון שלך בשירותים? שכחת שהמציאו דבר כזה שנקרא טלפון, ווטסאפ, SMS- אפשר לשמור על קשר גם בלי לקבוע דייט רישמי.
בקטע של הצודקת: כן, בקשר רציני צריך להתפשר קצת על הנוחות האישית בשביל להיפגש, צריך לעשות מאמץ כי בלי מאמץ שום דבר לא יזוז. 
שורה תחתונה: מתי לברוח מקשר? תברחי מקשר כשאת מגדירה את עצמך בקשר עם מישהו (לא פנויה ריגשית) ומצד שני מוצאת את עצמך לגמרי לבד במערכה שנקראת חיים. לבד זה לא רק לא להיפגש, אלא מישהו נעדר, שלא יוצר קשר, לא מתעניין, לא מטקסטט, לא מתקשר, ובכלליות לא מביע עניין בשאלה אם את עדיין נושמת ויש לך דופק בין פגישה לפגישה. 
הכרויות >>
לצפיה ב-'אבל'
אבל
21/10/2019 | 07:39
1
45
איך אפשר לנהל קשר, להכיר אדם כשנפגשים פעם בשבועיים? לדעתי, זה בסיסילהיפגש פעמיים בשבוע. גם בן אדם הכי עמוס וגם אני עובדת מאוד קשה, כשרוצה יכול למצוא זמן. תמיד אפשר למצוא זמן אם רוצים. טלפון וקשקשת בווטס אפ לא מתאימים לי, אני רוצה קשר חי ואנושי.
הכרויות >>
לצפיה ב-'כן, היית צריכה לקחת את זה שהציע פעם בשבוע'
כן, היית צריכה לקחת את זה שהציע פעם בשבוע
21/10/2019 | 11:56
54
יותר עדיף.
את צריכה גם לחשוב על התוכן, של הפגישות הכוונה. לא רק על הצורה (מתי)
הכרויות >>
לצפיה ב-'ועוד משהו'
ועוד משהו
21/10/2019 | 07:41
41
לא מבינה את הגברים כאלו, מה יוצא לו מקשר כזה מתסכל? לשים וי? להראות להטרים ולחברים שהוא יוצא עם משהי?
הכרויות >>
לצפיה ב-'סבתאל'ה, מה את רוצה?'
סבתאל'ה, מה את רוצה?
24/10/2019 | 13:38
4
50
את רוצה קשר צפוף, הוא לא מתאים לו קשר צפוף.
אם לא תמצאו מכנה משותף אז את יודעת מה צריך לעשות....
אם היית נפגשת עם נשוי זה לא יכול היה להיות יותר מפעם בשבוע ובמציאות אפילו פחות מזה
הכרויות >>
לצפיה ב-'למה שאפגש עם נשוי?'
למה שאפגש עם נשוי?
25/10/2019 | 07:08
3
53
בת שלך , אולי תפגש עם נשוי, יש הרבה גברים רווקים וגרושים, ואת הפרימיטיביות ומרמור תשאיר לעצמך. לא ידעתי שיש כאן אנשים כל כך חסרי רמה.
הכרויות >>
לצפיה ב-'בינגו, תוך שניות חשפת מי את'
בינגו, תוך שניות חשפת מי את
<< ההודעה הנוכחית
25/10/2019 | 08:22
2
41
אני דווקא סבבה, אבל את לא במצב כל כך טוב...
שיהיה בהצלחה.

הכרויות >>
לצפיה ב-'אני דווקא במצב מצוין'
אני דווקא במצב מצוין
25/10/2019 | 23:05
1
37
אתה בן 57, לא אני
הכרויות >>
לצפיה ב-'שמח לשמוע'
שמח לשמוע
26/10/2019 | 00:58
32
מאחל לך שלא תדעי עוד צער
הכרויות >>

הודעות אחרונות

09:32 | 06.11.19 שחום נאה 41
19:15 | 21.10.19 alon20201
20:40 | 15.10.19 הסייר הנודד 1
07:50 | 14.10.19 ה כ ל
00:01 | 11.10.19 אלקטרון בז אדום
00:39 | 10.10.19 GentlePolite
14:42 | 29.09.19 ה כ ל
14:10 | 29.09.19 puma141
20:58 | 24.09.19 בצל4
07:03 | 16.09.19 ה כ ל
14:47 | 14.09.19 Daniel305
07:07 | 08.09.19 ה כ ל
17:24 | 27.08.19 lovely scam

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ