Marriage Is Really a Dilemma

ה כ ל

New member

“Without marriage there will be no misery – and no laughter either. There will be so much silence…it will be Nirvana on the earth! Marriage keeps thousands of things going on: the religion, the state, the nations, the wars, the literature, the movies, the science; everything, in fact, depends on the institution of marriage.

“I am not against marriage; I simply want you to be aware that there is a possibility of going beyond it too. But that possibility also open up only because marriage creates so much misery for you, so much anguish and anxiety for you, that you have to learn how to transcend it. It is a great push for transcendence. Marriage is not unnecessary; it is needed to bring you to your senses, to bring you to your sanity. Marriage is necessary and yet there comes a point when you have to transcend it too. It is like a ladder. You go up the ladder, it takes you up, but there comes a moment when you have to leave the ladder behind. If you go on clinging to the ladder, then there is danger.

“Learn something from marriage. Marriage represents the whole world in a miniature form: it teaches you many things. It is only the mediocre ones who learn nothing. Otherwise it will teach you that you don’t know what love is, that you don’t know how to relate, that you don’t know how to communicate, that you don’t know how to commune, that you don’t know how to live with another. It is a mirror: it shows your face to you in all its different aspects. And it is all needed for your maturity. But a person who remains clinging to it forever remains immature. One has to go beyond it too.

“Marriage basically means that you are not able yet to be alone; you need the other. Without the other you feel meaningless and with the other you feel miserable. Marriage is really a dilemma! If you are alone you are miserable; if you are together you are miserable. It teaches you your reality, that something deep inside you needs transformation so that you can be blissful alone and you can be blissful together. Then marriage is no more marriage because then it is no more bondage. Then it is sharing, then it is love. Then it gives you freedom and you give the freedom needed for the other’s growth

puma141

New member
תלוי

עם מי אתה מתחתן, וכמה היא יודעת להתעלות...:)
אין חוקים ויש חוקים.

הכל תלוי......

ה כ ל

New member
חג שמח ושנה טוב נשמה

מעניין לאן אנאבלה נעלמה...

puma141

New member
היא תחזור

מישהו ישכתב אותה חחח
למה כתבת את זה בתגובה אלי? אין לך אומץ לכתוב לה מסר או לפתוח פוסט לקרוא לה לחזור כי אתה מאוד רוצה? חחח

ה כ ל

New member
״אוולין! אל תלכי אוולין. אוולין אל תלכי..״

הכרתי אחת צרפתיה ממוצא מרוקאי שגרה בלונדון. מותק של נשמה. כיף חיים

Annabella1

New member
אוקיי.

לדעתי הבעיה בעולם היא לא נישואים (או זוגיות בכלל מכל סוג שהוא), הבעיה היא גם לא רווקות (מכל סוג שהוא). הבעיה היא שבני אדם לא יודעים איך להתייחס זה לזה.
מה שפושה בדורות האלה, במצבו הנוכחי של העולם, הוא סוג של הפרעה נפשית ביחס אל הזולת.

dory38

New member
זה גם נובע מהתקדמות הטכנולוגיה

אם פעם היו פחות הסחות דעת, הן התגברו עם השנים- טלוויזיה, מחשב, טאבלט וכיום גם סמארטפונים. מבחינת אנשים, בן או בת הזוג הם סוג של אפליקציה שאפשר למחוק ברגע שהקשר נגמר והתוצאות בהתאם. אני קצת מהדור הישן, למרות שאני רק בן 38 ועדיין מאמין באהבת אמת. הצרה היא, שאני נדבק לפסיכיות. אולי זה אומר משהו עליי...

puma141

New member
אתה מסביר לי מה זה פושה, במקום

להבין את הבדיחה??
בחייאת ראבק?
ולא, לא אסביר אותה... יש מצבים שאני צריכה להתאפק ולכתוב רדוד, בהתאם למקום.
תודה על ההסבר חחח

ה כ ל

New member
תוספת

&nbsp
"שיעור שקשה ביותר ללמוד: אנשים יכולים לתת רק את סוג האהבה שהם מכירים, ולא את הסוג שאנו מכירים."

בצל4

New member
כן, הבעיה עמוקה יותר מהביטויים הגלויים שלה בחברה

העולם של ימינו הוא עולם שמעודד חשיבה אגוצנטרית, מנוכרת, חוסר רצון הכי מינימלי לפשרה ולהקרבה... עולם שמעודד רגשות שטחיים מאוד, וחוסר מחוייבות לכלום.
עולם שבו כל אחד בטוח תמיד שהוא צודק("האמת שלי")... לא מפני שאכפת לו מהצדק, אלא רק משום שזה לא כיף ונעים להיות לא צודק.

בעולם שכזה אין מקום לאהבה אמיתית או לחברות אמיתית.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
מה זו אהבה אמיתית? או חברות אמיתית?

משחר ההיסטוריה הסיפורים שמספרים לילדים הוא על העשיר שיקנה את הבלונדינית היפיפיה.
&nbsp
כסף= אהבה.
ואם זה מה שמפמפמים לילדים מגיל צעיר, איזה פלא שזו האהבה שהם מממשים.

&nbsp

בצל4

New member
מי שכתב את הטקסט הזה, לא יודע אנגלית

ואם אתה לא יודע שפה כלשהי, צריך להימנע מלפרסם בה חיבורים
קח את החיבור שלך למישהו שכן יודע, שיתקן לך אותו

בצל4

New member
עם כל הכבוד, אני ממש לא הולך להעלות כאן ניתוח מלא של השגיאות

הדקדוקיות ואי הדיוקים הלשוניים של החיבור הנ"ל.
זו עבודה שנהוג לשלם עבורה.

וצריך לציין דבר נוסף, גם אילולא השגיאות הצורמות, עדיין יש העניין של העושר הלשוני. לקרא מאמר או חיבור שהשפה שלו דלה מאוד, כשברור שהכותב אינו באמת שולט בה זה פשוט מעורר בוז. זה מעיד על יומרנות פרובינציאלית וחוסר מודעות עצמית.
השפה האנגלית היא עשירה מאוד, וזה אמור לבוא לביטוי בכתיבת מאמרים בה.
הנה לדוגמא, המאמר האחרון שקראתי בניו יורק טיימס (על ספר של מארק טוויין).
וזה לחלוטין לא כתיבה מסולסלת או גבוהה מהרגיל.

למעלה