לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2947629,476 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוקי הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-' Marriage Is Really a Dilemma '
Marriage Is Really a Dilemma
29/09/2019 | 14:42
36
96

Marriage Is Really a Dilemma

“Without marriage there will be no misery – and no laughter either. There will be so much silence…it will be Nirvana on the earth! Marriage keeps thousands of things going on: the religion, the state, the nations, the wars, the literature, the movies, the science; everything, in fact, depends on the institution of marriage.

“I am not against marriage; I simply want you to be aware that there is a possibility of going beyond it too. But that possibility also open up only because marriage creates so much misery for you, so much anguish and anxiety for you, that you have to learn how to transcend it. It is a great push for transcendence. Marriage is not unnecessary; it is needed to bring you to your senses, to bring you to your sanity. Marriage is necessary and yet there comes a point when you have to transcend it too. It is like a ladder. You go up the ladder, it takes you up, but there comes a moment when you have to leave the ladder behind. If you go on clinging to the ladder, then there is danger.

“Learn something from marriage. Marriage represents the whole world in a miniature form: it teaches you many things. It is only the mediocre ones who learn nothing. Otherwise it will teach you that you don’t know what love is, that you don’t know how to relate, that you don’t know how to communicate, that you don’t know how to commune, that you don’t know how to live with another. It is a mirror: it shows your face to you in all its different aspects. And it is all needed for your maturity. But a person who remains clinging to it forever remains immature. One has to go beyond it too.

“Marriage basically means that you are not able yet to be alone; you need the other. Without the other you feel meaningless and with the other you feel miserable. Marriage is really a dilemma! If you are alone you are miserable; if you are together you are miserable. It teaches you your reality, that something deep inside you needs transformation so that you can be blissful alone and you can be blissful together. Then marriage is no more marriage because then it is no more bondage. Then it is sharing, then it is love. Then it gives you freedom and you give the freedom needed for the other’s growth

הכרויות >>
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
29/09/2019 | 15:26
3
41
עם מי אתה מתחתן, וכמה היא יודעת להתעלות...:)
אין חוקים ויש חוקים.

הכל תלוי......
הכרויות >>
לצפיה ב-'חג שמח ושנה טוב נשמה '
חג שמח ושנה טוב נשמה
29/09/2019 | 15:30
2
28
מעניין לאן אנאבלה נעלמה...
הכרויות >>
לצפיה ב-'היא תחזור'
היא תחזור
29/09/2019 | 15:38
1
30
מישהו ישכתב אותה חחח
למה כתבת את זה בתגובה אלי? אין לך אומץ לכתוב לה מסר או לפתוח פוסט לקרוא לה לחזור כי אתה מאוד רוצה? חחח
הכרויות >>
לצפיה ב-'״אוולין! אל תלכי אוולין. אוולין אל תלכי..״'
״אוולין! אל תלכי אוולין. אוולין אל תלכי..״
29/09/2019 | 15:47
30
הכרתי אחת צרפתיה ממוצא מרוקאי שגרה בלונדון. מותק של נשמה. כיף חיים
הכרויות >>
לצפיה ב-'אוקיי. '
אוקיי.
02/10/2019 | 13:17
9
43
לדעתי הבעיה בעולם היא לא נישואים (או זוגיות בכלל מכל סוג שהוא), הבעיה היא גם לא רווקות (מכל סוג שהוא). הבעיה היא שבני אדם לא יודעים איך להתייחס זה לזה. 
מה שפושה בדורות האלה, במצבו הנוכחי של העולם, הוא סוג של הפרעה נפשית ביחס אל הזולת. 
הכרויות >>
לצפיה ב-'זה גם נובע מהתקדמות הטכנולוגיה'
זה גם נובע מהתקדמות הטכנולוגיה
04/10/2019 | 11:53
18
אם פעם היו פחות הסחות דעת, הן התגברו עם השנים- טלוויזיה, מחשב, טאבלט וכיום גם סמארטפונים. מבחינת אנשים, בן או בת הזוג הם סוג של אפליקציה שאפשר למחוק ברגע שהקשר נגמר והתוצאות בהתאם. אני קצת מהדור הישן, למרות שאני רק בן 38 ועדיין מאמין באהבת אמת. הצרה היא, שאני נדבק לפסיכיות. אולי זה אומר משהו עליי...
הכרויות >>
לצפיה ב-'מסכים עם כל מילה '
מסכים עם כל מילה
04/10/2019 | 14:26
3
30
טוב ששבת, כבר התחלתי לדאוג לך
הכרויות >>
לצפיה ב-'באמת? גם עם'
באמת? גם עם
04/10/2019 | 15:24
2
35
לצפיה ב-'כן. מה הבעיה עם ׳פושה׳?'
כן. מה הבעיה עם ׳פושה׳?
04/10/2019 | 19:50
1
30
דווקא מילה יפה
הכרויות >>
לצפיה ב-' אתה מסביר לי מה זה פושה, במקום'
אתה מסביר לי מה זה פושה, במקום
06/10/2019 | 09:52
24
להבין את הבדיחה??
בחייאת ראבק?
ולא, לא אסביר אותה... יש מצבים שאני צריכה להתאפק ולכתוב רדוד, בהתאם למקום.
תודה על ההסבר חחח
הכרויות >>
לצפיה ב-'תוספת'
תוספת
04/10/2019 | 15:18
1
24

"שיעור שקשה ביותר ללמוד: אנשים יכולים לתת רק את סוג האהבה שהם מכירים, ולא את הסוג שאנו מכירים."
הכרויות >>
לצפיה ב-'זה נכון'
זה נכון
05/10/2019 | 01:11
5
לצפיה ב-'כן, הבעיה עמוקה יותר מהביטויים הגלויים שלה בחברה'
כן, הבעיה עמוקה יותר מהביטויים הגלויים שלה בחברה
05/10/2019 | 11:20
1
16
העולם של ימינו הוא עולם שמעודד חשיבה אגוצנטרית, מנוכרת, חוסר רצון הכי מינימלי לפשרה ולהקרבה... עולם שמעודד רגשות שטחיים מאוד, וחוסר מחוייבות לכלום.
עולם שבו כל אחד בטוח תמיד שהוא צודק("האמת שלי")... לא מפני שאכפת לו מהצדק, אלא רק משום שזה לא כיף ונעים להיות לא צודק.

בעולם שכזה אין מקום לאהבה אמיתית או לחברות אמיתית.
הכרויות >>
לצפיה ב-'מה זו אהבה אמיתית? או חברות אמיתית?'
מה זו אהבה אמיתית? או חברות אמיתית?
08/10/2019 | 04:47
17
משחר ההיסטוריה הסיפורים שמספרים לילדים הוא על העשיר שיקנה את הבלונדינית היפיפיה.

כסף= אהבה.
ואם זה מה שמפמפמים לילדים מגיל צעיר, איזה פלא שזו האהבה שהם מממשים.

הכרויות >>
לצפיה ב-'מי שכתב את הטקסט הזה, לא יודע אנגלית'
מי שכתב את הטקסט הזה, לא יודע אנגלית
03/10/2019 | 11:18
21
29
ואם אתה לא יודע שפה כלשהי, צריך להימנע מלפרסם בה חיבורים
קח את החיבור שלך למישהו שכן יודע, שיתקן לך אותו
הכרויות >>
לצפיה ב-'זו הגזמה'
זו הגזמה
03/10/2019 | 12:09
15
23
קצת proofrading 
הכרויות >>
לצפיה ב-'זו הגזמה בשביל מי שלא יודע אנגלית'
זו הגזמה בשביל מי שלא יודע אנגלית
03/10/2019 | 12:13
14
12
לצפיה ב-'תפרט למה אתה מתכוון'
תפרט למה אתה מתכוון
03/10/2019 | 13:37
13
13
לצפיה ב-'עם כל הכבוד, אני ממש לא הולך להעלות כאן ניתוח מלא של השגיאות'
עם כל הכבוד, אני ממש לא הולך להעלות כאן ניתוח מלא של השגיאות
03/10/2019 | 14:05
12
32
הדקדוקיות ואי הדיוקים הלשוניים של החיבור הנ"ל.
זו עבודה שנהוג לשלם עבורה.

וצריך לציין דבר נוסף, גם אילולא השגיאות הצורמות, עדיין יש העניין של העושר הלשוני. לקרא מאמר או חיבור שהשפה שלו דלה מאוד, כשברור שהכותב אינו באמת שולט בה זה פשוט מעורר בוז. זה מעיד על יומרנות פרובינציאלית וחוסר מודעות עצמית.
השפה האנגלית היא עשירה מאוד, וזה אמור לבוא לביטוי בכתיבת מאמרים בה.
הנה לדוגמא, המאמר האחרון שקראתי בניו יורק טיימס (על ספר של מארק טוויין).
וזה לחלוטין לא כתיבה מסולסלת או גבוהה מהרגיל.
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא ביקשתי שתתקן '
לא ביקשתי שתתקן
05/10/2019 | 00:56
11
47
את כל מה שהוא כתב. רק שתיתן דוגמא. אני חושבת שזה בגבול הסביר ולא אמורה להיות עבודה קשה מידי בעבורך. במיוחד היות ואתה שולט באנגלית מצוין. 
ובנוגע ל NYT הרשה לי לצטט את המשוררים האהובים עליי, האחים Gibb:
" We can try to understand
The New York Times' effect on man"
אבל אני באמת לא חושבת שזו דוגמא מייצגת לכתיבה אישית של מאן דהו בעיקר היות וזו כתיבה עיתונאית של כותב פרילנסר מקצועי, שכותב בין השאר, לניו יורקר ול Bloomberg Businessweek. כך שהרפרנס פה הוא קצת אוף.
ואגב, אני לא יודעת מה אתה חושב שאתה יודע על האנגלית של האמריקאים, אבל יצא לי לא פעם לשמוע מאמריקאים שאני משתמשת ב"מילים גדולות מידי" בשבילם. העמך, מה שנקרא, שזה חלק לא מבוטל באוכלוסיה של כ 350 מיליון לערך, לא שולטים בשפת אימם משהו. (כמו שלחלק לא מבוטל מהישראלים אין מושג בעברית תיקנית)
הכרויות >>
לצפיה ב-''
05/10/2019 | 11:06
10
27
הרסת אותי עם מה שאמרת על כותב המאמר.

מה אני חושב על האנגלית של האמריקאים? שאין טעם לדרג אותה כפחותה יותר או טובה יותר מהאנגלית של האוסטרלים, של הדרום אפריקאים, של תושבי האי מאן וכו'
ואני בטח לא חושב שהיא פחותה משלי בגלל שיש פה ושם כמה מילים גבוהות שאני מכיר והאנשים הפשוטים שלהם לא.
אני לא רואה יחס ישר בין השכלה כללית ואוצר מילים "גבוה" ובין שליטה בשפה, זה רק מאפיין אחד ולא העיקרי.
האינטואיציות הלשוניות שלהם במקרים רבים מדי עדיין יותר טובות משלי, משום שהם חיו "בתוך" השפה הזו כל חייהם.
וגם אם פה ושם הם עושים שטויות איומות, כמו למשל לכתוב/לומר "would of" במקום "would have", יש בזה יותר רשלנות חסרת אכפתיות מאשר חוסר מודעות, לדעתי. קשה לי מאוד להאמין שיש מסה משמעותית של אנשים שיהיו באמת מספיק טיפשים כדי לחשוב ש-"would of" זו הצורה התקנית, או ששתיהן תקניות באותה מידה.

לגבי ישראלים פשוטים, הם אולי לא מבינים בשפה תקנית של האקדמיה ללשון, אבל לשפה שהם מדברים ביום יום גם כן יש חוקים ברורים ותקן משלה שנוצר באופן טבעי*, ובזה רובם המכריע מבין יפה מאוד. כך שהם תמיד יוכלו לזהות דובר עברית כשפה זרה שהאינטואיציות הלשוניות שלו לא מפותחות כמו שלהם.

* זו גם אותה שפה שאני ואת מדברים איתם, ומתכתבים בה פה בינינו, כאשר למשל אני כותב "בגלל ש..." ולא "מפני ש...", או כשאת כותבת "עבודה קשה מדי בעבורך" ולא "עבודה קשה מדי עבורך".
הכרויות >>
לצפיה ב-'לא שמעתי בחיים'
לא שמעתי בחיים
05/10/2019 | 21:06
9
34
מישהו אמריקאי, אוסטרלי, או צ'כי לשם העניין, משתמש ב would of אבל אין לי מושג איפה אתה מסתובב (תלמידי תיכון ישראלים אולי?)
לא שאלתי מה אתה חושב. 
הכרויות >>
לצפיה ב-'זה לא מפתיע אותי שלא שמעת'
זה לא מפתיע אותי שלא שמעת
05/10/2019 | 23:20
8
32
מבינים די מהר שאת לא מבינה שיט מהחיים שלך.
(את גם פוסטמה עם אישיות מחורבנת, אבל זה כמובן לא קשור לנושא)
הכרויות >>
לצפיה ב-'אתה צריך אישפוז'
אתה צריך אישפוז
06/10/2019 | 00:05
7
26
לא לא, זה באמת לא אומר שום דבר רע. זה לטובתך. תיכף יבוא הדוד הנחמד עם החלוק הלבן. 
הכרויות >>
לצפיה ב-'חבל שאת בורחת לציניות'
חבל שאת בורחת לציניות
06/10/2019 | 00:34
6
27
עדיף שתגייסי קצת אומץ להתמודד עם הבעיה
תתבונני בעצמך ותהיי כנה עם עצמך, זה יעשה לך רק טוב.
הכרויות >>
לצפיה ב-'זה לא נקרא ציניות. '
זה לא נקרא ציניות.
07/10/2019 | 01:16
5
24
בתור התחלה תפתח מיליון. זה הדבר הבסיסי שאתה צריך לעשות. אגב, זה יכול להיות גם מילון אנגלי, וגם עברי. 
הכרויות >>
לצפיה ב-'בחיים שלי לא נתקלתי בתופעה כמוך'
בחיים שלי לא נתקלתי בתופעה כמוך
07/10/2019 | 02:20
24
בחורה מטומטמת כמו קרש שאיכשהו שיכנעה את עצמה שהיא מבריקה ומאז עושה עם עצמה תחרות על שיאים חדשים של פלצנות קטנונית ומתנשאת.

תקשיבי, נעל, אופי מחורבן זה לא תחליף למוח
אם נולדת בלי מוח זה לא אשמתך, יש עוד הרבה כמוך. אבל לפחות תוכלי לעבוד על האישיות הזוועתית שלך, אם לא בשביל הסובבים אותך, אז לפחות כדי שלא תביכי את עצמך ותהפכי לבדיחה.
את חייבת עזרה, נשמה
הכרויות >>
לצפיה ב-'תתעלמי מהאפס. תני לדביל ״לנצח״ ולומר את המילה האחרונה'
תתעלמי מהאפס. תני לדביל ״לנצח״ ולומר את המילה האחרונה
07/10/2019 | 02:44
3
24
הרי בשביל זה הוא חי הלא-כלום הזה
הכרויות >>
לצפיה ב-''
07/10/2019 | 02:55
29
אתה עוד מדבר על "להגיד את המילה האחרונה"? יא חתיכת פח זבל אנושי נטול מודעות?
אתה?!?!

לך, לך תזמין את פומה לשתות איתך משהו, יא בדיחה מהלכת

הכרויות >>
לצפיה ב-'אני די גאה בך'
אני די גאה בך
11/10/2019 | 13:40
1
14
סתם מישהו ששופך רפש זה אפילו לא  יותר וואנהבי
אם היה לי מה להגיד הייתי אומרת. אבל אין. 
הכרויות >>
לצפיה ב-''
12/10/2019 | 02:31
לצפיה ב-'נכון. הטקסט הזה הוא תמליל של דברים שאמר אחד הודי'
נכון. הטקסט הזה הוא תמליל של דברים שאמר אחד הודי
03/10/2019 | 15:42
3
7
לצפיה ב-'מה זה משנה בכלל? בעיקרון הוא כתב על התעלות הגבר אלק....'
מה זה משנה בכלל? בעיקרון הוא כתב על התעלות הגבר אלק....
04/10/2019 | 12:22
2
23
מה אתה מתעסק בזה, כשאנבלהלהלהלה באה? חיפשת אותה, תתמודד לאן אתה בורח? חחח
הכרויות >>
לצפיה ב-'פומה חתולה שורטת '
פומה חתולה שורטת
<< ההודעה הנוכחית
04/10/2019 | 14:24
1
22
לצפיה ב-'זה נקרא לשרוט? :)'
זה נקרא לשרוט? :)
04/10/2019 | 15:25
6
לצפיה ב-''
08/10/2019 | 04:40

הודעות אחרונות

20:40 | 15.10.19 הסייר הנודד 1
07:50 | 14.10.19 ה כ ל
00:01 | 11.10.19 אלקטרון בז אדום
00:39 | 10.10.19 GentlePolite
14:42 | 29.09.19 ה כ ל
14:10 | 29.09.19 puma141
20:58 | 24.09.19 בצל4
07:03 | 16.09.19 ה כ ל
14:47 | 14.09.19 Daniel305
07:07 | 08.09.19 ה כ ל
17:24 | 27.08.19 lovely scam
20:56 | 26.08.19 dory38
15:18 | 23.08.19 lovely scam
12:01 | 23.08.19 ה כ ל

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ