נשים ישראליות

בצל4

New member
נשים ישראליות

ה כ ל

New member
הישראליות

&nbsp
"ישראליות היא תופעה שיבטית ומשפחתית לחלוטין: הישראלים צמודים אחד לשני, פועלים כעדר ואינם שומרים על גבולות או על פרטיות. המאפיין היסודי ביותר לישראליות היא הקבוצתיות, הביחד, והפחד מלהיות חריג.״

dory38

New member
אני כנראה נולדתי בטעות בישראל

אני מעדיף בילויים ושהיה חברתית, ככל שזה תלוי בי, בקבוצות קטנות. גילויי הסחבקיות זרים לי ואני לא אוהב אותם (כולל שזרים גמורים נוגעים בי). פעם פחדתי להראות לאחרים שאני חריג. היום אם שואלים אותי האם אני נשוי, אני אומר "תודה, לא בשבילי". פעם עוד פחדתי מתגובות, היום מעניין לי את הביצה השמאלית מה חושבים עליי.

Annabella1

New member
מי שמכיר את העולם באמת

ולא רואה רק את מה שהוא רוצה לראות, מבין שבני אדם הם אותם בני אדם בכל מקום בעולם. מה שכן, גיליתי שבאמריקה וארצות סקנדינביה, יש יותר אנשים כמוני.

בצל4

New member
ובכן....

בבסיס כן. כל בני האדם אגואיסטים, ורוצים קודם כל את טובת עצמם ואת טובת הקרובים להם.

אבל פחות או יותר בזה זה נגמר. ויש הבדלים משמעותיים בין מדינות מפותחות ולא מפותחות, בין תרבויות וכו'

נשים ישראליות זה באמת הקרם דה לה חרא
תובנה שרבים הגיעו אליה, ואני בודאי לא הראשון ולא האחרון.

Annabella1

New member
אז תעבור מדינה

או תנסה להכיר מישהי מחו"ל. אתה באמת לא חייב. אמ, צריך. רצוי שלא.

DANIAVNI

Well-known member
מעניין אם כל אלה שאומרים "ישראליות..." הכירו הרבה נשים אחרות

כאילו שלכל האנגליות, הרוסיות הגרמניות וכו' יש פטנט מזהב ורק הישראליות כאלה גרועות זו סתם סטיגמה מטופשת. לי נראה שיש רעות וטובות בכל קבוצה פשוט צריך להתנסות ולדעת לסנן ולבחור מה שמתאים .

למעלה