puma141

New member
תעיין קצת בתיקי יצחקי ומנדלבליט...

אולי אז תבין איך מחזיקים בן אדם בביצים. יש נגדו המון דברים שעשה בתיקי יצחקי, והוא מאוים. לגבי המפכל, האיש המושחת ביותר כאן, אף אחד לא יכול היה לדעת כולל נתניהו שהוא תמים בעצם.
ולא רק תמים אלא צח כשלג עם כל הרדיפה אחריו. בנתיים לא מצאו כלום ושום כלום! חוץ מהתלהמות שמאלנית מרירה של הגופים הדיקטטוריים שציינתי.
ההדלפות של המפכל בתכנית של אילנה דיין חייבו בית כלא! זו עברה ברורה על החוק. אז מה? התקשורת המעוותת אמרה משהו? ברור שלא! הם משתפי פעולה עם העוולות והדמקטטורה הסמויה המתרחשת פה. רק כדי להחליף שלטון בשקר, בגזל, בדיקטטןרה!
והשמאל המעוות מתיישר על פי העיוות הזה, מריר חמוץ לא יודע להפסיד, ושקרנים פתולוגיים גם לעצמם.
קח את לפיד סתם דוגמה מזערית, שעורך מסיבות עם נוני מיודענו, שנתן לו על חשבונך וחשבןני 3! מיליון! שקל! עבור סיקור אוהד, והעולם שותק...........:)
למה? כי הצוסר, הצדק והאמת לא מונחים על שולחנם, רק רטשו של נתניהו.

dory38

New member
אני לא מתייחס לפוליטיקה בפורום זה

חוץ מזה, בדיקטטורה החרדית-דתית-טליבאנית, תגידי תודה שהחוק לא יחייב אותך לחבוש שביס בפומבי. טהרן תהיה חלום רטוב לעומת התיאוקרטיה שתהיה פה.

puma141

New member
חחח אלק לא מתיחס...

אז למה כתבת בתוכן את מונולוג השנאת חינם הזה?
תקרא מה כותב שמאלני הוגן. לא אחד שמריר ומעוות בצביעות את המציאות.
הוא לא היחיד ואני מביאה אותו כדוגמה ממה שאתה שייך אליו. גם יאיר לפיד אמר את זה אבל חזר בו, בגלל הזיגזוג הצביעות והשקר במח המעוות שלו.
https://m.youtube.com/watch?v=pRKVJstOV-E

dory38

New member
מי שונא חינם? אמרתי שאני שונא את כל החרדים?

אני מתנגד לפוליטיקאים שעושים מהדת או מהמוצא מקצוע. ניסו שחם מאמין שהוא נרדף, בסדר. האם זה אומר שכל הנחקרים זוכים לאפלייה או רדיפה מצד הפרקליטות. לא יעזור לך, ביבי יסיים במקום הראוי לו, בסופו של דבר.

puma141

New member
ואיך לומר

כל הזמן את בין לבין ולא בדיוק
ברור לך
מה לומררררר
כשהפוך ..........

דורי אתה בוחש ובוחש....:) רק לא האמת המונח במלוא תפארתה מעל ראשך רווי האייס קפה.
בקיצור בוא נקווה שהצדק והאמת ינצחו, כמו שהם ניצחו בבחירות, מתוך מי שהתמודד ומתוך המציאות הזו שמתרחשת פה......
ובלי קשר כשאני קוראת אותך, מה שעולה לי לראש זה איזה נורא זה כששנאה הופכת עיקר ומניע לחשיבה..

dory38

New member
ראשית כל, תירגעי, כמו בספרי הבישול הקלאסיים

רווי האייס קפה- כולה פעם גג פעמיים בשבוע. אבל אל תתני לעובדות לבלבל אותך.

puma141

New member
האמת החא שהעובדות

לגבי זה פחות מענינות אותי, זה היה בציניות.

למעלה