מקרה שהיה לי

מקרה שהיה לי

לפני מספר שנים בחורה נשואה עברה לגור בשכונה שלי. אני מכיר את הבחורה מלפני כן (רק חיצונית) ואחרי כמה שנים שלא ראיתי אותה היא באה לגור סמוך למקום שאני גר. יש לה ילדים ובעל.
שנתקלתי בה כמה פעמים היא נתנה לי רמזים שהיא מעוניינת בי ופעם אחת אפילו בעלה שם לב שהיא מסתכלת עליי ועיקם את הפרצוף שלו .
אחרי כמה חודשים החלטתי לנסות ליצור איתה קשר אחרי חששות ולבטים ארוכים. רציתי לפגוש אותה לבד ולנסות לדבר איתה ולבדוק שהיא באמת מעוניינת בי. אזרתי אומץ ופניתי אליה.
עצרתי לידה ולפני שהספקתי להגיד לה שלום היא הקדימה אותי ושאלה ''מה העניינים ?'' .
בלי הרבה דיבורים ( לא רציתי שאנשים יראו אותי מדבר איתה כי היא נשואה ולכן ישר ביקשתי את המספר שלה) רציתי לתת לה את מספר הסלולרי שלי וגם ביקשתי את המספר שלה אבל היא אמרה שהיא נשואה. לפני כן הייתי בטוח שהיא רוצה שאני אצור איתה קשר ולכן הייתי מופתע שהיא אמרה שהיא נשואה.

יתכן שלא הבנתי נכון את הרמזים שהיא נתנה לי לפני כן? אולי פירשתי לא נכון את מה שהיה בעיני מעיין רמזים מצידה?
אולי סתם שיחקה אותה קשה להשגה ?
אולי בתקופה האחרונה מצאה לה מאהב אחר ? שמעתי שמחזור של נשים גורם להן לשינוי מצבי הרוח. האם זה מה שקרה לה?

איפה טעיתי ?

Ellis Murphy

Well-known member
יכול להיות שפירשת לא נכון את המבט שלה מלכתחילה?

איזה רמזים קיבלת לדעתך?

למעלה