שאלה חריגה

אמיגו33

New member
שאלה חריגה

שלום חדש בפורום
ונכנסתי רק לשאול ולקבל עצה

איבדתי את הבת זוג שלי לפני כמה חודשים
היה קשה אבל אני מעוניין להשאיר את זה מאחורי ולהתקדם

ורציתי לשאול את בנות המין השני האם זה אישו גדול מבחינתם
עדיף לספר או לא לספר ומתי ? מניח שבדייט ראשון זה לא מתאים...

אבל מצד שני זה לא משהו שאני מתבייש בו
ומי שתרצה אותי תצטרך להכיל אותי כולל הצלקות שנשארו בי
וקצת מרגיש לי שלא לספר בדייט דבר כזה קצת כמו לשקר...

מה הייתן ממליצות לעשות?
והאם הייתם עדיין בעניין במידה והדייט שלכם היה מספר לכם על מקרה דומה

בכללי די חדש בעולם הדייטים ואשמח לכל המלצה

תודה רבה

dory141

New member
מה זאת אומרת איבדת, היא נפטרה?

עדיף לספר, אבל השאלה היא אם אתה בכלל מוכן להיכנס למערכת יחסים בשלב כזה, או שאולי עדיף לחכות עוד קצת?

Annabella1

New member
נתקלתי בכמה אנשים במצבך

בעולם הדייטים, בהנחה שהכוונה שלך היא שזוגתך נפטרה ולא איבדת אותה בנסיבות אחרות. מגיל מסוים כולם מצולקים. הגרושים מצולקים בגלל הגירושין, האלמנים מצולקים בגלל האלמנות והרווקים מצולקים בגלל הרווקות הממושכת והשריטה הכללית שגרמה להם להישאר רווקים בגיל 40. בקיצור, לכולם יש צלקות, בעיות ושריטות. על דף חלק ונקי אפשר לדבר בגיל 20, מעבר לזה כולם אוספים תיקים, אתה לא שונה.
בימניו שלנו אנשים אוהבים לדבר קצת לפני שהם נפגשים ולהחליף מידע בסיסי, כדי לוודא שמי שהם פוגשים הוא לא רוצח סידרתי מטורף שחי בחדר חשוך ומתפלל לשטן תוך שחיטת חתולים. פרטים בסיסיים כמו מה עושה בחיים, ילדים אם יש ומה המצב המשפחתי (אלמן רווק גרוש) עולים תוך כדי שיחה מקדימה, כך שבספק רב שתוכל להגיע לדייט ראשון בלי שמי שמולך תדע שהתאלמנת.
ואם היא תשב מולך בדייט ראשון, כנראה שהיא פתוחה, לפחות באופן עקרוני, לבדוק את הנושא של לצאת עם אלמן, אחרת היא לא הייתה מגיעה איתך לדייט ראשון. מי שלא תרצה אותך בגלל זה- כנראה לא מתאימה לך ולמצב שלך בחיים ואין מה לבכות על זה יותר מידי. בהצלחה.

דווקא שאלה לגיטימית

היי שם..
לכולנו יש עבר שכולל גם בני זוג וקשרים שהשפיעו עלינו ומשליכים על האופן בו אנו מעוצבים, אבל..
כשאתה בדייט ראשון עם בחורה עדיף ואף רצוי שמלוא תשומת הלב תהיה מופנית אליה כבחורה העיקרית שמוזכרת בשיחה. כמובן שתספר על עצמך כל מיני הרי אין צורך להסתיר, אבל לדעתי זה לא נושא שכדאי לפתוח כי הוא פחות רלוונטי להתחלה כדי שבטעות לא יתקבל רושם מוטעה שאתה תקוע בעבר/ לא התגברת על האקסית וכיוצא בזה.
אל דאגה, לא מדובר בשקר ואתה גם לא מסתיר משהו שעליו יקום או יפול דבר..

למעלה