OkCupid

OkCupid

שלום לכול חברי הפורום!!!

רציתי לשתף אתכם במשהו שקרה לי באתר ההכרויות OkCupid

אשמח לדעת אם ישנם אנשים שנתקלו בתופעה דומה.

אז ככה, אנסה לקצר ולהתמקד בעניין המרכזי.
לפני שנה עשיתי מנוי לתקופה של חודש ופנו אלי שתי בחורות, עם אחת מהן יצאתי לדייט ויום למחרת נאמר לי שהיא לא מעוניינת, עם הבחורה השנייה הייתה שיחת טלפון ולא נפגשנו.
לפני חודש עשיתי מנוי נוסף לתקופה של חודש ( בערך שנה אחרי המנוי הראשון)
הפעם ובצירוף מקרים מאוד מוזר קיבלתי הודעות מאותם שתי בחורות, אני זכרתי אותם והם לא זכרו אותי,
עם שניהם התכתבתי ושוחחתי בטלפון, וקבענו לצאת לדייט,
ביום של הדייט קיבלתי הודעה מכול אחת מהבחורות באותו הזמן פחות או יותר (5-6 שעות לפני הדייט) ותוכן ההודעה היה מאוד זהה, שניהם רשמו בהודעה שהם החליטו לחזור לאקס הקודם או לקשר קודם שהיה להם עם מישהו ולכן הדייט מבוטל.
מה שעורר את החשד שלי הינו ששתי הבחורות רשמו את אותה הודעה בדיוק וכ-5-6 שעות לפני הדייט, בנוסף, אותם שתי בחורות שלחו אלי הודעות תמיד בחודש בו עשיתי מנוי, בימים שלא היה לי מנוי לא קיבלתי שום הודעה מהן, כמו כן, מעולם לא ראיתי את הפרצוף שלהם באתר\אפליקציה, כאילו הם מופיעות רק בימים שיש לי מנוי.
בנוסף לא מובן לי למה בחורה שיצאתי איתה לדייט (בתקופה של המנוי הראשון לפני שנה) והיא לא רצתה להמשיך בקשר והיא ידעה שיצאנו לדייט בפעם הקודמת כי אמרתי לה, פתאום רוצה לצאת לדייט נוסף וביוזמתה קיבלתי את הטלפון שלה בלי שביקשתי.

אשמח לדעת אם נתקלתם בסיפורים דומים.

תודה

dory141

New member
נשמע חשוד מאוד

לא נתקלתי במקרה דומה (שם ובאתרים דומים) ,אבל יש לי הרגשה חזקה שנפלת על פרופיל מזויף או אפילו על בוט (BOT). מה המסקנה? לדווח מייד כשזה קורה להנהלת האתר, שיידעו מה מסתובב שם ושיוכלו לנטרל בזמן אמת. בהצלחה.

Annabella1

New member
לא כזה מוזר

OKC שינו את מנגנון שליחת ההודעות והוסיפו פילטרים. מי שמשלם מקבל יותר התאמות והאפשרויות ממי שלא משלם (כי הם רוצים שישלמו להם). מה שנראה לי מוזר זה שאתה לא שאלת את אותה בחורה מה קפץ עליה שפתאום היא רצתה לצאת איתך לדייט, כלומר מה השתנה מבחינתה ובהתאם לתשובה שלה לזרום או לא לזרום. כאילו, אתה מתייחס מראש לבחורות כמו לחפצים דוממים?

זרמתי

הבחורה לא זכרה שיצאנו לדייט בפעם הקודמת כי עבר הרבה זמן, אחר כך, הזכרתי לה, ובהחלט היא רצתה לצת לדייט וזרמתי, למה לא לתת צאנס נוסף?
בסוף היא התחרטה!

הכול בסדר, לא הבנתי למה קיבלתי ממנה בדיוק אותה תשובה כמו בחורה אחרת ובאותו עיתוי זמן וגם שניהם היו אותם בחורות מהפעם הקודמת שעשיתי מנוי.
רשמת-" אתה מתייחס..." , מעליב שזה מה שאת חושבת עלי , איך הגעת לזה?

Annabella1

New member
למה?

כי זה מה שקורה כשאנשים תקועים שנה שלמה, לפחות, באתרי הכרויות. הסיכוי שלהם להכיר מישהו פוחת אקספוננציאלית ככל שהזמן עובר. ואם הם תקועים באתר הכרויות הזה הרבה זמן, סימן שמה שהם עושים מוטעה, כי הוא מוביל אותם להיות תקועים שם הרבה זמן. כמו לחזור לאקס, כמו למחזר דייטים, כמו לפסול על שטויות.

dory141

New member
עד שהבנתי מה רצית ממנו

א. OKC, לידיעה כללית, זה גם קיצור של קבוצת ה- NBA בכדורסל, אוקלהומה סיטי ת'אנדר.
ב. זה לא נשמע לך מתואם מדי מכדי להיות אמיתי? אם לא מדובר בבוט, הבחורה הזאת סובלת מפיצול אישיות או מנסה לרמות ע"י פרופיל כפול. זה כמו התחזות, בעיני אף גרוע יותר.

Annabella1

New member
הנושא לא כדורסל

אם כי יש דימיון מסוים. מה זה חשוב? לא מתאים, לא מתאים, שתהיה חייזר מכוכב הלכת אלפא גמא אפסילון. אם אתה מתחיל לחשוב על כל מי שלא בסדר, אהבל או דפק באופן כללי באתרים האלה- לא תצא מזה. לדפדף. חוץ מזה שאני באמת לא רואה שום אינטרס ב"רמאות" מהסוג הזה. ככה זה מלנילאס, חושבים שעצם קיומם הוא ברכה לעולם.

dory141

New member
הסיפור עם הכדורסל היה בדיחה, כנראה לא מוצלח

מי שהעלה את הנושא, זה הוא. מעלה הפוסט התייעץ ואני חושב, שייתכן מאוד שיש שם בוטים לסוגיהם. כמובן שצריך למקד את תשומת הלב למשתמשות הרגילות והתמימות. אבל אם נתקלים בתופעה כזאת, מחובתו האזרחית לדווח. את לא היית מדווחת במקומו?

shirai ryu

New member
מדובר בבוטים או עובדות של קיופיד

גברים שלא מקבלים הודעות,
כאלה מהסוג הלא יוצלח, אל תיעלב, כנראה.
אז שולחים להם בוטים, או שחקניות מוכשרות...

אל תחפש זוגיות, זה יגיע כשתהיה בטוח בעצמך,
כשלא תפחד יותר מנשים ומהתשובה השלילית שלהן.
אז אמרו לך לא. לא עניין גדול, בסופו של דבר.

תשקיע בעצמך יותר, תבנה את עצמך,
תבנה את ההצלחה שלך, כלכלית ופנימית.

בהצלחה.

לבנות את עצמך? מה הקשר?

אנחנו מכירים?
תתמקד בנקודה עצמה.
מה זה משנה לך כמה כסף יש לי בחשבון?
אתה מאוד חומרי.

shirai ryu

New member
התמקדתי.

לא משנה לי כמה כסף יש לך...

אני כותב שלפני שנכנסים למעגל הזוגיות,
קודם כל נכנסים למעגל העצמי.

המצב הכלכלי לא תמיד חשוב בזוגיות,
אבל הוא כן חשוב כשמתמקדים בזוגיות עם עתיד,
לא בזוגיות בשביל הצורך המיני... והרבה אנשים לא מבינים את זה.
כי אחר כך הם פותחים שירשור כי היא שאלה איזה אוטו יש, אם יש,
במה עובד, למה מובטל בכלל, אלה דברים חשובים שבונים אופי...

הרבה גברים לא מבינים את זה, נכנסים לכל האתרים האלה,
בתאכלס כדי למצוא זיון, כשהצד השני בכלל מחפשת אהבה,
מחפשת ביטחון. והרבה נשים לא מבינות, שמחפשות ארנק,
או גבר שמסוגל לדאוג להן. יש גם גברים כאלה לא מעט,
אבל זו לא נורמה.

כתבתי כלכלית, כתבתי גם פנימית...
כשתהיה בטוח בעצמך, הזוגיות תגיע לבד.

למעלה