משתף את הפרופיל שלי ... מהאתר OKCUPID. מוזמנת לקרוא ולהגיב.

משתף את הפרופיל שלי ... מהאתר OKCUPID. מוזמנת לקרוא ולהגיב.

נא לקרוא את הפרופיל !

החיים שלי ... חיים מלאי הנאה וסיפוק.

חסר פרט אחד, ולכן את קוראת פרופיל זה.

חובה עלי לציין - מתנייד בכיסא גלגלים כתוצאה מתאונת אופנוע.

חשוב מאוד לציין - מבחינה קוגניטיבית אני 100%

אינני עובד, אז ממה אתה מתפרנס את שואלת.

בימים שלפני התאונה, כששימשתי בתפקיד חשב (רו"ח), חשבתי שיכולה להתרחש טרגדיה שכזו.

בטחתי את עצמי בצורה מאוד מאוד מקיפה.

וכעת נושא הביטוח מראה כמה הייתי חכם, או בעצם מטומטם ...

מה חפשתי על כלי משחית שכזה ?

טוב בסדר ... עכשיו אני חכם בלילה.

מה אני עושה את שואלת.

משקיע את עיקר זמני בפעילות ספורט במכון כושר.

אינני משחק שם אלא מפתח את הגוף.

לא יודע מה עוד לכתוב. תצטרכי לשאול בעצמך כול מה שתרצי לדעת.

מזמין אותך לשאול. מחפש אותך אנוכי, מחפש ומחפש.

חלשה, ביטוח עצמי נמוך, חוששת מתגובת בחברה, הלאה .. לפרופיל הבא.
אופי חזק, עומדת על שלך, ביטחון עצמי כמו שלי .. את בכיוון הנכון .. קליק ותגלי עולם חדש. קליק. זהו !

מה שעוד אוכל לומר הוא שאני מחכה לך.

מצפה לך באופן שקשה לתאר.

איפה את ??????????????????

הפייסבוק שלי - Yoav Snir

In case you're an English native speaker it's fine by me.

Annabella1

New member
הייתי נוטה

לכיוון של לא לפנות אליך אם הייתי קוראת את זה באתר. לא בגלל שאתה נכה, אלא בגלל שזה לא כתוב בצורה מושכת.

Annabella1

New member
בגדול

זה קו לא פשוט, בין כמה להיות ישיר על ההתחלה ולספר מייד את כל הבעיות והחסרונות והמכשולים ובין כמה להשאיר לאחר כך . בנוא נתמצת: הפרופיל זה לא המקום לשפוך. את זה עושים בארבע עיניים. אתה בכיסא גלגלים? אם כן, תשים תמונה שלך בכיסא, זה מספיק. מי שתראה תבין לבד שאתה נכה ואם היא תחליט לפנות למרות זה- הרווחת. נגמר. את כל השאר תשאיר לשיחה פרטית. תספר על מי שאתה לא על הנכות . אל תבנה את הפרופיל סביב זה ומי שתקרא את הפרופיל לא תקבל את התחושה שהנכות זה הדבר היחיד שהחיים שלך סביבו.
אגב, יצאתי עם בחור בכיסא גלגלים שהכרתי באתר. מה שהיה יפה אצלו זה שהוא נתן לי מקום לשאול את הכל ולקחת כמה זמן שאני רוצה עד שאוכל לפגוש אותו זה אחר כך, בשיחות פרטיות בנינו. אבל בפרופיל שלו הוא הציג כמה הוא בנאדם שלם לא כמה הוא נכה....

תודה על נמענה המפורט

אני קורא מה שאת אומרת ... ואפילו יכול להבין אותך.
יש לי בעיה.
האצלי כול הקלפים על השולחן. לא משחקים עם קלפים סגורים.
רוצה ... רוצה.
לא רוצה, ההפסד כולו של שנינו.
לא יכול לדמיין מצב שבו אני אומר "אה כן, ושחכתי לומר לך, נדבק לי כיסא לישבן"
אני מודע שאני מפסיד משהו ... אבל משהו שאינו רציני !

Annabella1

New member
לא התכוונתי שלא תהיה כנה

התכוונתי שתפסיק להתבכיין.
אתה לא צריך מישהי שתהיה איתך בחיים שלך מתוך רחמים. אבל זה הרושם שמתקבל במה שאתה כותב, שאתה מבקש רחמים. קשר שנולד מתוך רחמים לא יחזיק. אולי זה נשמע כמו רעיון טוב בעיניך, אולי זה נשמע כמו הדבר הנכון לעשות (אני פונה ללב שלך..) אבל זה לא יעבוד. לא בטווח הקצר ולא בטווח הארוך.
אולי אתה בכלל לא מודע לאיך שמה שכתבת נשמע, אבל ככה זה נשמע, לפחות בעיני.
אולי אתה לא יכול לתפוס את עצמך באמת כגבר "אמיתי", במובן הזה של גבר שיכול להציע לאישה את כל מה שגבר יכול להציע (פרנסה, סקס קונבציונלי, חיים עצמאיים בלי לטפל מראש במישהו), אז אתה הולך למקום שבו אתה חושב שאתה כן חזק, לעורר אמפתיה.
אני מבינה יותר מידי טוב את הראש של אנשים שיש להם מגבלה (לאו דווקא נכות פיזית, אלא כל דבר שהם תופסים כמגבלה שמונעת מהם לחיות כמו כולם ולמצוא זוגיות כמו כולם) והראש הזה אומר שאין לך מה למכור אז אתה מנסה למכור קירבה אינסטנט ולהציג את "הפנימיות" שלך כפיצוי על כל החסרים הפיזיים, אבל מה שאתה עושה זה סוג של אונס. לאנוס נשים להכנס לעולם שלך. לא הדרך.

למעלה