לקראת סוף הקיץ- שאלון

dory141

New member
לקראת סוף הקיץ- שאלון

אוהבים ארטיקים וגלידות, אחד מהם או בכלל לא? ואיזה סוגים?

dory141

New member
תשובה שלי

אני אוהב גלידות באופן כללי, גם ארטיקים. מארטיקים, אני הכי אוהב את הקרחונים (בעיקר לימון,משמש ודובדבן), אבל גם שלגונים בסדר (סולרו, מצופה שוקו ומצופה בננה).
גלידות אמיתיות כמעט לא דגמתי הקיץ, חוץ מכמה פעמים בגלידה אנדרה בת"א. היו לי כמה שנים (5-6) שהייתי אוכל הרבה בן אנד ג'ריס. השנה גזרתי על עצמי תענית ועמדתי בזה, פרט למקרה אחד לפני חודש.
אני אגב, מאוד שמרן בענייני גלידות מבחינת זמני האכילה (אם כי הרבה פחות מבחינת הטעמים. אם יש משהו חדש ומעניין, אני תמיד מוכן לנסות). יש להניח שלא אוכל גלידה אחרי אוקטובר בחוץ (או ארטיק/קרטיב), אלא אם כן זה יוגש לי במסעדה ויהיה יום שהוא חם מהרגיל לעונה. בדר"כ העונה תתחיל אצלי קצת אחרי פסח. יש פה אגב, אנשים, שלוקחים גלידה גם בחורף, כולל ימים קרים?

1Shir

New member
בדיוק לקחתי גלידה במקדונלדס אחרי שש בערב אז כן

אבל מעדיפה בבית קרטונים כגון בן אנד ג'ריס אני מחסלת אחד בלי למצמץ :)

dory141

New member
טוב שהזכרת לי שהיה קיץ

אני מתאושש מצינון ומקווה שהגאולה תתרחש בימינו אנו.

1Shir

New member
תרגיש טוב אבל זה לא קיץ. הלוואי שהחורף ימשיך ככה.

dory141

New member
תודה

אגב, ראית את המייל האחרון ששלחתי לפני חודש, מחוץ לתפוז?

RaikaRakka

New member
סוכריה שלא נגמרת =P

גלידות, איכותיות וגם קצת פחות.
איכותיות - מכיר את בן וג'רי, האגנז(השוודי?) האגנז כבר יקר לי אבל יצא יותר איכותי מבן וג'רי ממה שטעמתי.
&nbsp
גלידריות - בכיף, אבל מה זה המחיר הריגה הזה 13 שקל לכדור אחד..
&nbsp
גלידות ארוזות -
טעמקורXL my babe
טילון
מגנום.
פסק זמן הגלידה, כשבא לחטוף צרבת מרוב המתוק, אבל זה אחד..
&nbsp
&nbsp
וארטיק, זה באמת כשבא לשמור על השפיות לכמה דקות בחום הישראלי של השמש שממיסה אותי לשלולית בדקות, אבל עדיין לא להתפרע עם הקלוריות.

RaikaRakka

New member
אגב, לא נתקלתי בגלידריה בארץ שמביאה איזו מנה פיצוץ כמו בסרטי

ם..
&nbsp
כזאת בכוס ענקית, עם שכבות, עם קצפת אמיתית משמנת מתוקה, עם בננה ופירות אחרים, עם איזה מקל שוקולד שאפשר לשתות ממנו את הגלידה..
אני מכיר רק את החרא הרגיל שברחובות, שים את זה בגביע או בכוס, תבחר כמה כדורים וסע לשלום.

neta134

New member
אוהבת גלידות כמעט כל הסוגים עם הרבה קצפת

ארטיקים מתה על מגנום גם טילונים.

dory141

New member
היו זמנים שאהבתי קצפת

העניין הוא שזה גם משמין מאוד וגם לא תמיד באיכות ובטריות הרצויה. נראה לי שלאחרונה אכלתי גדלתי עם קצפת באזור 2005 או משהו.

למעלה