הייתי בזוגיות שנהרסה ועד עכשיו אני מדוכא

pazleviim

New member
הייתי בזוגיות שנהרסה ועד עכשיו אני מדוכא

שלום לכולם
אני פז ואני בן 19 אני פונה כאן כי אני עד גיל 18 הייתי בתול שפתיים ולצערי פגשתי בחורה שהרסה לי את החיים בזה שהיא הייתה מסתירה ממני דברים כמו רגשות לאקסים שלה והייתה מוחקת ממני הודעות עם ידידים ואקסים מהעבר שלה והיא בעבר הייתה עושה דברים מינים ולי לא היה דבר, אני הייתי מוציא אותה מהבתולין לא כי רציתי סקס כי אני לא סטוציונר כי היא רצתה לנסות דברים כאלו ואני כמו מטומטם הסכמתי ופשוט הרגשתי שיש לי מחוייבות אז נשארתי איתה, היה פעמים שהייתי מתעצבן מהעבר שלה ועוד כי לא היה לי דבר ולה כן והיא לא תמכה בי כמו שצריך רק עוד יותר הזכירה את העבר שלה וזה שבר אותי...
אני הייתי קונה כל כך הרבה דברים כמו בושם של שאנל ב-1000 שקלים!!!
הייתי לוקח אותה ברכב מהעבודה שהייתי עייף
אני הייתי לוקח אותה לבתי מלון
בכל מקרה היא לא שמה על הזוגיות שלי ושלה ואני היחיד שהחזקתי את זה שנה וחצי
היא בסוף בגדה בי בזה שהיא נפגשה עם ידידים שלה ואני לא סמכתי על העניין
אני מאוד נפגעתי ואני לא המשכתי משם את הזוגיות, היום אני רק שונא אותה ואין לי אהבה אליה ואני מחפש רק מישהי שבאמת היא בתולה ונאמנה ולא אכפת לי לחכות עד החתונה שאוציא אותה מהבתולין כי אני אתן לה את ה-FULL תמיכה שלי שלא משנה כמה היא תאשים אותי אני עדיין יהיה זה שאוהב אותה ואשמח כל כך מהזוגיות שלי ושלה אני פשוט רואה בנות כבר מגיל 13 יוצאות מהבתולין שלהם וזה כל כך מגעיל אותי...
אני כבר באמת לא יודע איפה כדי להכיר ואת מי בדיוק אני כל כך מדוכא מזה שאין לי אישה ואני כל היום רק מבזבז את הזמן שלי בוואצאפ ועוד כי ככל שהזמן עובר בנות יוצאות מהבתולין ואני באמת לא יודע מה אני יעשה אני לא יכול להיות מרוכז בעסקים שלי כל כך שבור לי הלב רק מזה שאני שמרתי על עצמי 18 שנים וכל זה הלך לפח בגלל בחורה מגעילה שבגדה בי בסתר!!!
אני כבר לא יודע מה אני עושה עם עצמי בזמן האחרון רק מתי שתהיה לי בחורה נאמנה ובמיוחד בתולה אני יכול לחזור למצב הכי מעולה שלי אני כבר לא יודע מה אני עושה עם עצמי...

למעלה