לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2880128,801 עוקבים אודות עסקים

פורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הכרויות

ברוכים הבאים לפורום הכרויות במערכת הפורומים של תפוז!
זה המקום בשבילכם להכיר, להתייעץ, לייעץ, לקרוא ולכתוב כל מה שמתחשק לכם (טוב נו, כמעט הכל...).

בהצלחה! (:

אין כמעט אנשים שנושא ההיכרויות לא מעניין אותם בשלב כלשהו בחיים, ולכן הפורום יכול להיות מקום מהנה ומשגשג. אבל זה תלוי בכולנו, ובעיקר בכם הגולשים.
כדי שכולם יהנו, ישנם מספר מצומצם של חוקים שחשוב להקפיד עליהם. מי שמעוניין יכול להציץ במאמר כללי הפורום שנמצא בחלק המאמרים של הפורום, ולמי שלא - השורה התחתונה היא שמותר כאן הכל - חוץ מלפגוע בגולשים אחרים, בכל צורה שהיא.

שתהיה לכולם גלישה מהנה !
x
הודעה מהנהלת הפורום
 הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל כותב שדבריו מנוגדים לחוקי הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי סיבה ותוצאה'
שאלה לגבי סיבה ותוצאה
<< ההודעה הנוכחית
12/08/2018 | 20:57
6
52
אתמול התפוצצה בדירה שלי מנורה; היום הדלת של המדיח נסדקה שוב, המקרר חזר לנזול אחרי 3 ימים של הפסקה ובגלל זה כמעט ונפלתי במעבר בין המטבח לשירותים; ונשבר אטב לסגירת שקית פריכיות אורז. לאור העובדה שלכלכתי באופן כללי על האקסיות שלי (וספציפית, על אחת מסוימת שאני כותב עליה סיפור מתח, חלק מכם יודעים פרטים ומי שלא, אשמח לחלוק ידע בנושא), האם יש פה עניין של קארמה? אני בדר"כ אדם רציונלי ולא מאמין בדברים כאלה, אבל אני מתחיל לחשוב שהוציאו עליי קללה או משהו. מה כדאי לעשות במצבים שכאלה? 
הכרויות >>
לצפיה ב-'זה לא קשור'
זה לא קשור
12/08/2018 | 21:27
4
27
מה שאתה מתאר נקרא בפסיכולוגיה מחשבות מאגיות. זה שם של מנגנון הגנה פסיכולוגי.

"החיים הם כמו מראה: אם אתה מזעיף אליהם פנים, הם יזעפו בחזרה; אם אתה מאיר אליהם פנים הם ישיבו לך ברכה."
הכרויות >>
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
12/08/2018 | 21:38
3
20
נכון, צריך שהגישה תהיה חיובית ולנסות לתקן דברים. אבל, מנגד, האם אני גרמתי לדברים האלה לקרות? יכול להיות שלדלת המדיח הייתי צריך להתייחס "יותר ברגש", אולי לשנות משהו בטמפרטורה של המקרר ולהדליק פחות את המנורה. ועדיין, קצת חשוד העניין. קבל לינק לפרק של החברים של נאור מהעונה שעברה, שמאשש את חששותי: 
הכרויות >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
12/08/2018 | 22:09
2
21
1. אולי הגיע הזמן להחליף מדיח.. (:
2. מתחת למקררים יש מגש קטן שאוגר את המים ומנדף אותם. יכול להיות שהמגש סדוק או שיש שם סתימה. שווה להזמין טכנאי...
מעבר לכך, אתה יכול לקנות מד טמפרטורה קטן ולכוון את המקרר בדיוק לטמפרטורה הרצויה.
3. קנה נורות לד. הן מאד חסכוניות ומחזיקות מעמד המון! זמן, ויש אותן במגוון צבעי אור.
אני קניתי נורות לד עם טמפרטורת צבע של 3500k בערך, שזה אור חם בדיוק כמו נורות הליבון הישנות, הבזבזניות והטובות. (: שווה לעשות מחקר קטן בעניין כדי להבין איזו נורה הכי משתלמת מבחינת האיכות, עוצמת האור וכו׳..
הכרויות >>
לצפיה ב-'טיפים טובים'
טיפים טובים
12/08/2018 | 22:15
1
18
הסיפור של הקארמה היה בדיחה. אני אדם מעשי ואמצא, יש להניח, פתרונות מעשיים. 
הכרויות >>
לצפיה ב-'שקית עם פריכיות אורז'
שקית עם פריכיות אורז
15/08/2018 | 13:34
8
לשקיות לא צריך לשים אטבים, אפשר לקשור
הכרויות >>
לצפיה ב-'אם ניתן כח לקללה - היא תתקיים...'
אם ניתן כח לקללה - היא תתקיים...
( לעמוד שלי בתפוז )
17/08/2018 | 10:25
7
הסימנים האלו בהחלט באים לאמר לך משהו
אם אני אזרוק כדור טניס אל קיר שמולי - הכדור חוזר בהתאם לאנרגיה ששלחתי אותו. אם זרקתי חזק מאוד בלי לכוון - כך יחזור אלי וסביר שלא אוכל לתפוס אותו בחזרה, אך אם זרקתי בנועם ובכיוון חזרה נכון, אתפוס אותו בחזרה בקלות...
מה שנשלח לייקום - מה שיחזור חזרה
אם תאמין שיש כוח קללה ותיתן לזה "במה" בחייך - אכן תרגיש שזה קיים
עדיף לשחרר את שהסתיים, לקלל = קילקול (אז להימנע) ובעיקר ללכת לחדש
הכרויות >>

הודעות אחרונות

16:17 | 21.08.18 dory141
13:50 | 21.08.18 puma141
07:37 | 19.08.18 ה כ ל
21:15 | 17.08.18 sharon33sharon
09:39 | 17.08.18 ה כ ל
08:06 | 15.08.18 מירילולי
01:45 | 13.08.18 ה כ ל
22:07 | 12.08.18 dory141
20:57 | 12.08.18 dory141
19:32 | 12.08.18 שחום נאה37
17:51 | 09.08.18 ה כ ל

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ