האם לאחרונה ניסיתם לאכול או לשתות משהו, שבעבר לא נגעתם בו?

dory141

New member
קראתי את הספר וראיתי את הסרט- לא התלהבתי

ושוב, כל אחד והמידה שלו. אם קראת שרשור קודם, ההתמכרויות הכי גדולים שלי הן מתוקים ואייס קפה, פלוס לעיתים רחוקות מאוד סיגר.ומה אצלך?

dory141

New member
האם לאחרונה ניסיתם לאכול או לשתות משהו, שבעבר לא נגעתם בו?

אני עוד לא, אבל בקרוב מאוד אנסה לשתות בירה ללא גלוטן. למרות שלפני שאובחן לי הצליאק לפני כעשור, לא ממש אהבתי (שני נסיונות שלא צלחו), אני מתכוון לנסות בימים הקרובים. מטרתי היא להרוות צימאון אחרי אימון גופני קשה. לשם כך, כבר שלחתי מייל לדיאטנית שייעצה לי בעבר (ואגב, עובדת גם במכון שבו אני מתאמן). סיבה נוספת לרצון שלי, היא שאני אדם סקרן מטבעי. מקסימום, אחליט שזה לא בשבילי ואמשיך בדרכי. אגב, אם יש כאן אנשים ששתו או שותים בירה ללא גלוטן, אשמח לקבל מהם חוות דעת והמלצות.

dory141

New member
ניסוי הבירה נדחה למחר

הסיבה היא, שהיום אין לי שום אימון מעניין. מחר אהיה באימון התובעני ביותר ולאחריו, ארווה את צמאוני בבירה. הדיאטנית המליצה על סיידר אלכוהולי, אבל לא התנגדה נחרצות לבירה דאורה ודומיה, בתנאי שלא אעבור בקבוק בשבוע. הנימוק שלה לא קשור לכך שאני לא רגיל לשתות אלכוהול, או לאפשרות שאתמכר. היא דיברה על כך שיש בזה פשוט הרבה סוכר. בכל מקרה, הבטחתי לה שאדווח מה אני חושב על הבירה.

dory141

New member
תודה

טוויסט בעלילה, הוא כן יתרחש היום. הסקרנות אוכלת אותי. אדווח בדיעבד, או תוך כדי שתייה.

dory141

New member
זוועה, לא מתקרב יותר לבירה בחיי

5 לגימות והקאתי בשירותים כמו משוגע.

dory141

New member
יש לי הצעה יותר טובה להרגשה שלי

צריך לדעת מה כן ומה לא.

לא

&nbsp
אבל לפני הרבה שנים אכלתי בפעם הראשונה בחיי שרימפס ולא נהנתי מזה בכלל
כנראה שהוא לא נעשה טוב או לא היה איכותי
בשבת האחרונה אכלתי שוב
היה טעים וחביב ותו לא
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

shayCn

New member
מדמיין אותך

מדמיין אישה בת 42, שיער בלונד קצר ומתולתל, מלאה קצת, בחולצה וחצאית ורודים, יושבת רגל על רגל באיזו מסעדה בתל אביב באמצע היום, מתחת לשמשיה גדולה.
מרימה את אחת הרכיכות באויר מעל ראשך, עוצרת. נותנת לרכיכה להתפתל על רגעי חייה האחרונים והאומללים. ואז משליכה את הרכיכה אל חלל גרונך הפעור.
מתקתקת קצת מלשונך, מרימה כוס שמפניה צרה ביד קלה, לוגמת מעט ומחייכת בהנאה.

OMG

לפני הכל הלוואי 42... הלוואי אני לא בלונדינית ולא לובשת ורוד מכל סוג שהוא אבל אהבתי את תיאור הסצינה

shayCn

New member
אני חייב לטעום צדפות מתישהוא

אני כל פעם דוחה את הארוע בגלל סיבות לא קשורות, אבל זה חייב לבוא בקרוב.
נראה, אולי שבוע הבא בברצלונה. אולי אחרי המשחק בקאמפ נואו.

RaikaRakka

New member
אם מדובר על בירה..

בירה דוחה אותי, קשה לי מאוד לשתות אותה, אם כי כשבא לי להשתכר זאת האופציה הנוחה היחידה שאני מכיר.
חלמתי ששתיתי בירה מברז\חבית וזה היה טעים.. מעניין.
&nbsp
&nbsp

למעלה