הרגלים מגונים

dory141

New member
הרגלים מגונים

פוסט קודם של מישהו נתן לי את הרעיון. אולי תרשמו את שלכם? אני אתחיל ואציין מהו ההרגל ומהו המינון. אז ככה:
*מתוקים- 4 עד 6, ולפעמים יותר, קוביות שוקולד ביום.
*אייס קפה- עד שתי פחיות בשבוע.
*סיגרים- אני מעשן פעם בשנה, מגיל 30. יש פה אגב בחורות שעישנו/מעשנות/חושבות לעשן סיגר?

ה כ ל

New member
אין לי הרגלים רעים

כל ההרגלים שלי טובים כולל הסיגריות, הג׳ויינטים, היין, הבירה, הקפה, ההמבורגרים והשווארמות... והקולה...
אולי אמות לפניך, אבל תהיה בטוח שנהניתי מכל רגע...

dory141

New member
לא יודע, אולי כן ואולי לא

סבתא שלי מצד אבא שלי הייתה מעשנת כבדה וחיה עד גיל 91. חבר לכיתה, מנגד (לא חבר אישי שלי) נפטר מסרטן תורשתי בגיל 29. הוא לא עישן ולא שתה מימיו והיה ספורטאי מצטיין. שתבין מה זה גורל.

shayCn

New member
קבל דאבל לייק

מוסיף את ההמבורגרים עם הדאבל צ'יז ובייקון והמון רוטב טאוזנד איילנדס בטופ..הפיצות עם הקראסט, האנשובי והטבסקו..הסנדביצ'ים עם הלחמניות בגט שרופות קצת בטוסטר, המיונז והסלטים והרצועות חזה אווז...אחחח כשאני במנצ'

dory141

New member
תודה שהזכרת

אסור לי להסתכל על אם אנד אמז ועל פקאן מסוכר. יש סכנה שתוך שניות אטרוף את כל הקופסה. אגב, בכל הנוגע להרגלים רעים אני לייט בלומר. בנושא האייס קפה, לא שתיתי ולו פעם אחת עד סוף 2014. קפה רגיל שתיתי במצטבר, אולי 8 כוסות בכל התקופה הראשונה באוניברסיטה (2002 עד 2008). אגב, אני עדיין אנטי עישון למרות הסיגר השנתי שלי. מוזר, אבל קיים.

dory141

New member
שמעתי לפני כמה שנים ביטוי באנגלית על עישון

אני לא זוכר את המקור, אבל היה כתוב: "עישון רע , אבל מחשבות שליליות רעות יותר". מקווה שזה לא גרם לך לתהות, אם יש לך סיגריה זמינה...

מחשבות שליליות זה גם הרגל מגונה

שאני מכחישה שיש לי או היה לי או יהיו לי
&nbsp
מסגריות נפטרתי מזמן
&nbsp
נטפליקס זה הרגל מגונה?
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

dory141

New member
כל מה שעושים לא במידה זה הרגל מגונה, כולל נטפליקס

השאלה היא אם לפעמים אני אומר לעצמי שבא לי מהדבר האסור או הלא בריא, ולא צורך אותו, האם זו גם "מחשבה שלילית"? זה שלילי כי אני מודע להשלכות, וחיובי כי אני יודע שאני רוצה לעשות את הדבר הזה (לעשן, לשתות, או לצרוך קילו צנון, זה לא חשוב).

dory141

New member
נראה לי שאת צודקת

מצד שני, לכולנו יש מידות שונות.

למעלה