איך יש סיכוי בכלל להכיר אישה באתרי היכרויות...?

איך יש סיכוי בכלל להכיר אישה באתרי היכרויות...?

העובדות הכתובות מתוך כרטיסי הנשים שנראות קצת טוב יותר ויש חשק להכירן:
* טווח הגיל ממנה -שנתיים למעלה או שנתיים מתחת לגילה.
* ברדיוס 20-50 ק"מ ממיקומה.
* אם היא בגובה 1.60 - שהוא יהיה מ- 1.75 ומעלה (בגלל עקביה בין היתר...)
ואף מ- 1.80 ומעלה.
* מעשנות רבות (שאותי זה דוחה) ושותות אלכוהול.
* והן -"אוהבות את החיים", "ליהנות מהחיים הטובים" ...
* ועליו להיות - לא קמצן , מפנק , מתחשב ועוד...
** התוצאה - אם אינך עונה אפילו על "דרישה" אחת אתה חסום מלפנות אליה...!
נו,אז מה אתן אומרות בעיקר - כך ניתן ליצור קשר בכלל עם מישהי נורמלית ?

AnarchistPhilosopher

Well-known member
הן גם רושמות את המשקל שלהן?

כשאתה בוחר נתח בשר חשוב שהוא יהיה איכותי...
&nbsp

זה רעיון "שיפוצי" כמו שאמרו "הגששים",אך ציינתי שאלה הם קווי

חסימת הגבולות שלהן,שאם בכרטיסך כתובים נתוני האמת שלך,אז כאשר אתה פונה אליהן אתה נחסם אוטומטית כי נתוניך אינם תואמים את דרישותיהן !
אם אשנה את כרטיסי בכל התכונות כך שיתאימו לדרישותיהן וניפגש - אז מה ארוויח...?

AnarchistPhilosopher

Well-known member
אתה באמת שואל...

חשבתי שהמטרה שלך היא להיפגש עם אלו שחוסמות אותך, זה מה שתרוויח.
&nbsp
&nbsp

tzachy

New member
אתרי הכרויות זו עוד אופציה, לא בהכרח המיטבית

ראשית לא צריך להכליל, כי לא כל הבחורות מגדירות דרישות 'נוקשות' וגם אם כן, זו זכותן, שהרי הן צריכות (כמו שבאופן סימטרי, גבר צריך (או לפחות אמור)) רק גבר אחד, אבל אחד שמתאים להן (ולהיפך כמובן (הן מתאימות לו). אני מאמין ב"לכל סיר מכסה" וכו', כך שבגדול זה אפשרי)..
שנית, יש המון דרכים להכיר. לדעתי (אם כי אני מודה שלא ערכתי סקר בנושא...) יש יותר בחורות מחוץ לאתרים/אפליקציות כנ"ל מאשר בתוכם/ן (הכוונה לרווקות), כך ששוב לא נכון להסיק מסקנה מכמה (אפילו עשרות או מאות...) בחורות על הכלל ובעיקר כדאי להשקיע יותר איפה שיש יותר סיכוי להכיר (כל אחד מה שמתאים לו).
למרות זאת, גם אם זו דרך לא יעילה במיוחד, לא כדאי לפסול אף דרך. אני מכיר (חברים ומכרים שלי) זוגות שנישאו והיום הם חיים באושר עם ילדים, שהכירו דרך אתרי הכרויות.
בסופו של דבר אתה לא צריך הרבה הצלחות...(=> הרבה כשלונות) אתה צריך רק הצלחה אחת... אז אל תתייחס לאלה שלא יודעות להעריך וחפש את זו שכן.

אמנם אני כבר לא מחפשת להכיר

אבל כשכן חיפשתי טווח הגילאים שלי היה רחב משמעותית מזה שציינת; יצאתי עם מישהו בגובה שלי (ואני נמוכה מאוד...) ועם מספר גברים שהיו נמוכים ממני בעודי נועלת עקבים; אני לא שותה ולא מעשנת ולא בליינית; ולא חיפשתי גבר מפנק (מתחשב - דווקא כן...).

but then again כנראה שאני לא מסוג הבחורות ש"נראות קצת טוב יותר ויש חשק להכירן" לשיטתך...

בכל אופן - שיהיה בהצלחה

כמותך - מעטות עד ספורות !

הסברתי שהן חוסמות מאפשרות לשלוח להן הודעות מגברים שנתוניהם שונים ממה שהן הגדירו כדרישותיהן בכרטיס האישי!

ההצלחה - קשה ,מורכבת ובעייתית באתרי ההיכרויות !

Annabella1

New member
היא רומזת לך

שאתה מחפש מחוץ לליגה שלך (אם הן נראות טוב מאד, אז כדאי שגם אתה תהיה טוב מאד, בכל הפרמטרים, כי יש עליהן הרבה קופצים) , או לחילופין היא רומזת לך, שאולי לא כדאי לך להתמקד בדחלילות החלולות שאתה מחפש.

shayCn

New member
אם בחורה כותבת שהיא מחפשת לא קמצן, מפנק, מתחשב, תומך..

זה מדליק אצלי את כל הנורות האדומות מה היא אותה בחורה ומה הכי חשוב לה.
מכאלו הייתי נזהר גם אם היא היתה 'זורמת' ויוצרת שיחה..

ברור,זה מעבר לכך - אותי זה דוחה ומעצבן ! העליתי תיאורים

אלה משום שרבות מציינות "דרישות" אלה בכרטיסן בהתייחסות ל-איזה גבר הן רוצות. אצל כל אחת (והן רבות ומאוסות בעיניי) יש חלק מהרשימה,וזה רק מדגיש איזה סוג נשים הן.אך משום שרבות משתמשות בהגדרות אלה זה מסמן קו התנהגות המקשר בין הנשים לעומת הגברים וגם לא לעומתם.
התכונות הללו שמושרשות במוחן הנשי מהוות חומת דחייה כלפיהן מצד אחד ואי יכולת ליצור קשר עימן כי הן כאלה מצד שני,וכך הן גם חוסמות אותך,כי לא "התאמת" לדרישותיהן...!

dory141

New member
יש תמיד סיכוי

לפני שאתייחס לסעיפים, האם נשים שפגשת בדרכים אחרות לא שיקרו לך? ואני שואל אותך מעבר לזה, האם אתה אומר תמיד את כל האמת בכרטיס או בדייט הראשון?
לגביי, אם להתייחס לקריטריונים, האם היה מפריע לי יותר או פחות:
1. גיל- שנה פחות או יותר זה בסדר, מעבר זה משהו אחר.
2.כנ"ל, גובה.
3. חיים טובים- אם הכוונה היא שהן רק יבלו ואני אוציא את הכסף במלואו, שישכחו מזה. צריך שותפות כלשהי, לא ניצול חד צדדי. מבחינתי גם 10% שותפות בכסף טוב, עדיף על כלום.
4. עישון- מומלץ שלא, אבל יצאתי כבר עם 3 נשים שעישנו מספר קטן של סיגריות בחודש או שנה (בכל המקרים ידעתי על כך רק בדיעבד) וזה לא היה נורא. הן לא עישנו בנוכחותי, מבחירתן האישית. מעשנת יומית זה לא לעניין.
5.קמצן וכו'- מסכים שנאה דורש נאה מקיים. לא אדרוש ממישהי (או בכלל מאנשים בלי קשר לרומנטיקה), דברים שאני עצמי לא מסוגל לקיים.
וחוץ מזה, תגדיר מישהי נורמלית. המציאות מורכבת ולא תמיד נמצא את מה שנחפש- אין אישה מושלמת, אין סמטרפון מושלם ואין נבחרת כדורגל מושלמת. צריך למצוא את הכי טוב ממה שיש.
חוץ מזה, תחשוב על ערוצי הכרויות אחרים. אולי זה לא בשבילך.

דורי,כל מה שהיצגתי כאן זה מתוך כרטיסי הנשים באתרי ההיכרויות!

אתה היצגת פרמטרים שנראים לך יותר או פחות במהלך קשר עם בת זוג,ואני בכלל מדבר על כך שלא ניתן בכלל להגיע לפגישת היכרות בגלל הדרישות שלהן בכרטיסן.
חשוב לציין שכולן ללא יוצא מן הכלל לא מדברות על עצמן במושגים שהן עצמן הציבו מול הגברים כדרישות.
לגבי ערוצי היכרות : האתרים פשוט נוחים לנגישות באמצעות המחשב בלי ריצות ובלי מטלות,כך שזה נוח,אך כמעט לא יעיל לחלוטין.
יש בוודאי עוד ערוצים כדי להכיר אך זו כבר אופרה אחרת הדורשת התמודדויות מגוונות ע"פ כל תחום פעילות.

dory141

New member
איש לא יחליט בשבילך איך להתנהל בעולם הזה

רק תראה, שהדרך שלך מקדמת את אותך לאן שהגעת או שתשנה כיוון. בנושא היכרויות ובכלל.

תודה דורי. בדיוק על כך אני תוהה - באיזו דרך לפעול כי האתרים

מייאשים מחוסר הסיכוי שבהם !
העניין הוא שבתחום זה דווקא קשה למצוא את "הפטנט" המתאים להצלחה.
בתחום עיסוקי אני מצליח כל העת להמציא את עצמי מחדש,להתייעל ,למצוא פתרונות חדשים,אך בנושא ההיכרויות - אני תקוע !

dory141

New member
אולי תקבל ייעוץ ממכרים שמצליחים?

או יותר מזה, תקבל טיפ מנשים (אחיות, ידידות, חברות למשרד וכדומה).

dory141

New member
אולי צריך להרחיב את הסביבה

נגיד, כשאתה קונה פרחים ליום הנישואין של ההורים, לפלרטט עם המוכרת. אולי היא המפתח, או אחותה/חברה שלה/ הבת שלה וכדומה.

למעלה