שאלון בעקבות נדנוד של חבר- בנושא וואטסאפ

dory141

New member
שאלון בעקבות נדנוד של חבר- בנושא וואטסאפ

1. יש לכם?
2. הצטרפתם עם כולם או שנכנעתם ללחץ החברתי? מה בדיוק גרם לזה?
3. אם לא הצטרפתם, מה יגרום לכם להצטרף?
4. בהמשך לשאלה הקודמת, מדוע החלטתם שלא?
5. כשאתם אומרים שאין לכם, מה התגובות לרוב?

dory141

New member
עונה

1. למרות שאני לא דתי, ברוך השם לא.
2. לא רלוונטי, אני עקשן כסלע.
3. אין לי מושג. אפילו העבודה שלי לא מחייבת אותי.
4. הסיבות מגוונות:
א. רצון לשמור קצת על העולם הישן שלפני הזמינות המיידות של הכל. יש לי סמרטפון ואני לא טכנופוב, רחוק מזה.
ב. שקט ופרטיות. ככל שהעולם מתקדם טכנולוגית יש פחות, אבל אני רוצה שיהיה לי קצת.
ג. בדיקת פסים כחולים, ירוקים ואדומים נשמע לי כמו בדיקת סמים פסיכדלית.
ד. בהסתמך על נסיון של חברים שלי, בולע זמן ומסיח את הדעת מדברים חשובים. כמו, להסתכל על חבר (=אני) כשיש לו משהו חשוב לומר.
ה. אני איש של מילים בע"פ. השימוש באימוג'ים גורם לי לחשוב שהשפה נהיית יותר ויותר רדודה. אפילו בתפוז אני ממעט להשתמש בהם, יחסית.
5. גיחוך או השתתקות, כאילו הודיתי שאני פדופיל, לכל הפחות.
עכשיו, אני רץ לראות את המשך המשחק של ברזיל. עוד מישהו רואה?

tzachy

New member
משיב

1. בוודאי - בניגוד לפייסבוק (למרות שהם גם הבעלים כאן), יש כאן מעין "צורך" כי קל מאוד להעביר הודעות ומולטימדיה ואין, בדרך-כלל, חיובים מיוחדים (מעבר לנפח גלישה). יש חווי אם הודעה נקראה ולא רק נשלחה ועוד ועוד (למשל שיחות קוליות (ללא 'זמן אוויר') וגם וידאו לאחרונה). הרעיון של ווטסאפ היה בסה"כ רעיון מאוד פשוט, הביצוע היה מצויין ובעיקר בזמן ולכן, כנראה, זכה להצלחה כל-כך גדולה.
2. אני די early adopter במה שנוגע לטכנולוגיה (למשל התחברתי לאינטרנט הרבה לפני כולם, אי שם בתחילת שנות התשעים) ועדיין אינני "עידרי", כך למשל לא התלהבתי מאייפון, פייסבוק ועוד... שמעתי על וואטסאפ בתחילתו אבל הצטרפתי אליו כשראיתי בזה צורך ולא רק טרנד.
3. -
4. -
5. -

dory141

New member
אוקיי

1. למה בוודאי? אני מכיר מישהו שעד גיל 23 לא החזיק בסלולרי, כי אמא שלו שיגעה אותו.
2. בסדר גמור
3-5 ריקים - כנ"ל

tzachy

New member
עוד משהו

אמנם אינני מחובבי פייסבוק (וזה קשור גם לווטסאפ (ולא רק בגלל הבעלות המשותפת)) אבל אי אפשר להתעלם מהעניין הקבוצתי וההחשפות למידע.

כשאתה נמצא ברשת חברתית, אתה חשוף ליותר מידע וקורא על הזדמנויות בהרבה תחומים שעשויים לעניין אותך. הזדמנויות זה חשוב... יש שיאמרו שלעיתים אפילו קריטי.

אז העניין הקבוצתי, שלא הזכרתי קודם, הוא גם משמעותי. רק כדוגמא... אצלנו בבניין יש קבוצת ווטסאפ לדיירי הבניין. אם יש משהו חשוב לגבי הבניין, כולם יכולים להעתדכן ולעדכן די מהר, כך גם אם מישהו/י צריך עזרה במשהו.

puma141

New member
עונהההה נה נה נה נה.......

1. יש לי.
2.לא נכנעתי לכלום, פייסבוק אין לי, ווטסאפ פשוט רציתי שיהיה....:)
הווטסאפ שלי מדוייק ביותר, לקבוצות או לאנשים שאני רוצה בקרבתם או שמעניינים אותי בפן הזה.

dory141

New member
אם יש לך וואסטאפ זה כמו שיש לך פייסבוק, כי הם רכשו את זה

ולמה הנה נה נה נה? חזרת לגיל 6?

puma141

New member
מה?!

מה אתה רוצה דורי.......
אלו התשובות שלי, אני צריכה עכשיו לפרשן שן שן שן שש?
לחפור פור פור פור?

dory141

New member
סקרנות, אם את מרשה לי כמובן

puma141

New member
קצת סקרנות

קצת הטפת מוסר? חחח
חשבת שאני כותב כמו בת שש?
זה להתעסק באמאמאמאמא של השולי.......ועל זה פחות בא לי.

dory141

New member
הטפת מוסר? אני בעצמי די ילדותי, אולי שמת לב?

תירגעי, לא כל העולם נגדך. אני בטח לא...

puma141

New member
רגועה כפרוש...

ואם אני מרגישה בסדר עם עצמי, אני מזמינה את העולם לבוא מולי.....:)
אם בא לו.

ה כ ל

New member
סתם

אני מת עלייך למרות הדעות הפוליטיות האיומות שלך...:)
את הקמע של הפורום

puma141

New member
הופהההה כפרה די

תמשיך חחחחח
נסחפת קצת....:)

לגבי הדעות הפוליטיות שלי? אתה לא יודע כלום עלין, ןמרות הדיון ההוא.
הדעות הפוליטיות שלי הן לא ימניות בעליל, אבל הן כן נובעות מהמון פנים שאחרים פחות חושבים עליהן.
אבל הדעות הפוליטיות שלך מותק, שרירותיות, וזה מה שמצער.
מעבר לעובדה שהבנת שלא אהבתי אותן...:)
פעם אשטח בפניך את התזות הפוליטיות שלי.

עונה

כן
האמת לא יודעת למה הצטרפתי... לא זוכרת כלכך רק יודעת שאני דווקא מאוד אוהבת את האפליקציה.
האמת שכרגע זו דרך נהדרת לתקשר הרבה יותר נוחה מהודעות סמס ועוזר לי בהחלט כשאני בחו"ל...
&nbsp
לאחרונה יש לזה גם ערך בגלל העבודה תודות לקבוצות..

dory141

New member
לדעתי הצטרפת כי כולם הצטרפו

היום אני מעדיף להיות בכמה שפחות קבוצות או ארגונים ולחוות את הלבד שלי. אחרי כ"כ הרבה שנים במסגרות וביחד, זה נותן תחושה של שחרור. יכול להיות שאני אומר משהו מעוות, אבל כך אני מרגיש. אי ההצטרפות לוואטסאפ זה מבחינתי המשך ישיר. שוב, אני ממש לא טכנופוב. אבל זה הדבר היחיד, שאני מרשה לעצמי להשאיר עם משבצת ריקה, בתחום הזה.

למעלה