הצילו

הצילו

או שההודעה נמחקה או שמחקתי בטעות.
הורדתי את האפליקצייה טינדר ואין לי מושג קלוש מה עושים שם
יש מישהו שמוכן להסביר קצת.
אם יצאתי ממנה בטלפון אני עדיין מחובר?
איזה פרטים מזהים יש עלי חוץ מתמונה?
תודה

Annabella1

New member
אין כל כך מה להסביר

מה עושים שם? מפתחים ציפיות לא ריאליות בעיקר.
אם יצאת ממנה - הפרופיל שלך עדיין יופיע ובחורות, או בחורים (תלוי על איזה מיגדר נסגרת עם עצמך) עדיין יעשו לך לייק או לא יעשו.
כדי לא להופיע צריך להגדיר בהגדרות שאת\ה לא רוצה להופיע, או למחוק את הפרופיל.איזה פרטים מזהים יש? שם. גיל. כמה את\ה רחוק בקילומטרים מכל מיני אנשים בהתאם לאיפה שאת\ה והם נמצאים. ואם את\ה רוצה להוסיף או להוריד פרטים אפשר גם.
בהצלחה.

תודה

נראה שהספיק לי כמה שעות באפליקציה.
מקבל הודעות מוזרות,ותמונות משוגעות.
נגמרו אנשים נורמליים? שסתם מחפשים קרבה חברות.
אתמול קראתי בעיתון שבסין יש קרוב ל 30 מליון רווקים שכנראה לעולם יחיו לבד (תוצאה של הסלקציה של ההורים בזמנו) אז יכול להיות שמצבנו עדיין טוב.?

Annabella1

New member
טוב, זה כבר עניין שלך

אם אתה בוחר לדבר עם משוגעים, אני ממליצה לא לדבר איתם. למה, היית מגדיר את עצמך נורמלי?

מה זה נורמלי?

נורמלי להגדרה שלי, שיודעים מה רוצים, ואומרים ומתנהגים כך אם הכל כמובן בראש אחד. המחזר האחרון שלי (וכן אני יודעת שהוא מעוניין)
עשה צעד קדימה וארבע לאחור. זא פשוט לא יצר קשר במשך שבוע שלם לא טלפוני,לא הגיב להודעות והוא איש נחמד נימוסי אדיב ועדיין משחק ב.... והוא לא מת. לא ברור לי בגילו המשחקים המטופשים האלו, אני מיד משחררת.מוחקת. ולא מעונינת יותר.
מתאים לדעתי לגיל הטפשעשרה.
מה שמצאתי בטינדר זה תמונות חלקן דוחות (רומזות רמז גס למדי) . וחלקן, וזה אני באמת לא מבינה מצטלמים עם הנכדים או הילדים. מצטלמים מרחוק שולחים תמונות נוף.
אני לא מבינה רוצה להכיר? אז פנים גלויות,כמוני עם תמונה מהזמן האחרון ולא מימי הגימנסיה.
אתן לזה עוד יום צ'אנס.

Annabella1

New member
נראה לי שהבנתי

ובכן, מי ששם תמונה של עצמו ממרחוק או תמונה של נוף- קרוב לוודאי נשוי ולכן לא רוצה להיחשף בפניו.
אני דווקא מעולם לא נתקלתי שם בתמונות דוחות. אף אחד לא פירסם איברים מוצנעים, ולו היה מפרסם ובכן....זו די בעיה שלו, לא שלי. (אני בספק אם יש גברים אמיצים מספיק בכדי לפרסם תמונות כאלה באמת, אחרי הכל האורך כן קובע ורוב הגברים הישראלים הם די ....איך נגיד בעדינות....לא גבוהים. כל אחד יודע מה יש לו).

shayCn

New member
וואו את מה זה טועה..

אין לי זמן להסביר לך, אבל האורך לא קשור לגובה..יכול להיות נמוך אבל עם ארוך ולהיפך.
אם זו הסיבה שלכן לבחור גבוהים, אתן בבעיה

shayCn

New member
אם יצאת מטינדר - אתה לא מחובר

אבל יש לך עדיין פרופיל קיים.
פרטים מזהים - כמו בפייסבוק, מה שאתה בוחר להעלות.

טינדר השגות משלשה ימים

כל מה שחשבתי על האפליקציה היה שבאמת יש סיכוי, אומנם קטן אבל בכל זאת סיכוי להכרות.
אם לא היו לי הוכחות לקיום הסיכוי לא הייתי מורידה.
לכן הורדתי, שמתי תמונה מעודכנת וחיכיתי. האמת שבאופן מיידי קיבלתי הודעות.וקיבלתי די הרבה הודעות שהתחילו עם היי,נעים להכיר ונגמרו שם,
אחרי שעניתי כמה פעמים ונשארתי בלי תגובה חזרה.
פשוט מחקתי,את החשבון .
כנראה שבאמת נשים מנוגה וגברים ממאדים אחרת אין לי הסבר לתופעה המשונה הזאת.
יכול להיות שמציאת בן זוג הפכה בימינו למשימה בלתי אפשרית.
נראה לי שזאת הפעם האחרונה שאני מנסה הרמתי ידיים.

למעלה