קונפליקט

קונפליקט

כבר כמה פעמים שאמרו לי
"שהכרנו לא נראה שאת מחפשת זוגיות או קשר רציני"

איך גברים יודעים מה האשה מחפשת ?
רובכם שואל את זה במשפט הראשון שיוצא לו מהפה.....
ועדיין טועה
אני עצבנית

ה כ ל

New member
"אין אנו יכולים להימלט מן המגוחך באמצעותה של רצינות."

"גיל ארבעים הוא הגיל שבו השיער מכסיף, ושבו אנו מתחילים לא לקחת עוד ברצינות את הנשים."
&nbsp
"אין בנמצא דבר טיפשי יותר מאשר להתייחס ברצינות לדברים חסרי חשיבות."
&nbsp

&nbsp

ה כ ל

New member
לדעתי את מושלמת בדיוק כפי שאת

עם זאת, קצת חבל לי שיש לך סוג של תוכנית שאת מנסה לממש, וכשהתוכנית לא מתאימה למציאות, את מתאכזבת.. זה מזכיר לי את המשפט הזה: החיים הם מה שקורה לך בזמן שאתה מתכנן תוכניות אחרות.. :) אני אוהב תמימות. לדעתי יש לחיות את ההווה, כאן עכשיו.. לקבל את מה שיש, להנות ממה שיש, לחגוג את מה שיש... וזהו.

זה מאוד פשוט ! את משדרת לגברים משהו אחר מאשר לרצות בקשר

ממשי.בוודאי שפת הגוף שלך וצורת התנהגותך והתבטאותך משדרות מסרים הפוכים מרצון לקשר ממשי ואמיתי.
השידורים הללו באים מתוך אישיותך ומטרותייך הנשיות והם תלויים בך ולא בגברים.
תחשבי "קצת" על כך... ואלי יובהר לך מדוע כל זה קורה.

מה אני רדיו?

תפסיקו עם המשדרת הזה!!!
&nbsp
אתה תמיד מתנהג בקלילות וללא מחויבות במפגש הראשון
&nbsp
אתה לא מפיל את כל דרישות היקום שלך על אדם שאתה בקושי מכיר
&nbsp
זה אמור להתפתח מכל מפגש ומכל אינטרקציה בין 2 אנשים

"טריה" ,את גם טרייה בעניין זה למרות גילך.

בני אדם משדרים בגופם (ולא רק מפיהם,או ברדיו) ! לגוף - שפה משלו שמשתלבת את דבריו של הדובר או מנוגדות לדבריו.כל אבחנה לגבי התנהגותו של אדם ניזונה
ממבטו,משידור עיניו,מתנועות ידיו וגופו,מדבריו,מהאינטונציה,ממזגו,מרהיטותו או עלגותו.
במחשבותייך יתכן ואת חושבת שאת משדרת א',אך בפועל - קורה ב' ואחרת...?
למשל,המונח "קלילות" שציינת כאן יכול להתבטא באלף צורות שונות,אך הקלילות שלך - היא שלך,ואני מסיק מכך שהיא מעבירה לגבר שמולך תחושה של חוסר רצינות מצידך ליצירת קשר זוגי.יתכן ואת משדרת " איני מעוניינת בקשר ממשי מחייב" או, " אני צעירה ומתחילה את החיים כעת ויש לי זמן,לא בוער לי דבר"...
וכך הלאה.למה שאנו אומרים לזה שמולנו יש משקל,יש ערך,יש כוונות,יש משמעות,וזה שאת אומרת את כוונותייך הנ"ל (או דומות לאלה) גורמוןת לגבר שמולך להסיק את "התמונה" השלמה לגבי מטרות היכרותך וכוונותייך,שבעיניו - לא רציניות לטובת קשר.
"הקלילות" שאת מציינת אומרת המון ! כי באותה מידה,במפגש ראשון ניתן (מי שרוצה כמובן) להיות נעימי שיחה,ולא להיכנס לעובי הקורה,אך למרות זאת להעביר מסרים של רצון חיובי (או דחייה) ,של רצון אמיתי להיות בקשר זוגי,של נחמדות נעימה המשדרת נינוחות ותחושת נעימות ורצון כלפי הפרטנר שבשייט - כל אלה
אינם "כבדים" ,אך נותנים תחושה של חיוביות,רצון,נכונות לנסות,התרשמות חיובית מהפרטנר (או לא) וכך הלאה.
תעשי חשבון נפש עם עצמך ותשווי בין התנהגותך בדייטים לבים הערותיי,ואז יובהר לך מדוע את מקבלת תגובות כאלה מהגברים שאת פוגשת.

לא מבינה את הקטע הזה

באמת... למה שאישה תחפש לצאת עם גבר שלא להוביל למשהו רציני בסוף? למה לא לרצות דבר שכזה לעצמך?

תגדירי לצאת

חד פעמי?
&nbsp
8 דייטים?
&nbsp
אם יצאתי איתו יותר מפעם פעמיים אני ארצה משהו מתמשך
&nbsp
פחות מזה זה סטוץ ותו לא
&nbsp
בהגדרות שלי

גם בהגדרות שלי לכן

לא מבינה בחורים שחושבים שבחורה שיוצאת איתם יותר מפעם פעמיים חושבים שזהו מצאו בחורה שעשוע..

ה כ ל

New member
רק ב״סוף״ אפשר לדעת אם זה היה מתמשך...

ומה זה משנה בעצם? הרי מה שמשנה זה רק אם הרגעים המשותפים טובים לשני הצדדים.
אם בכל פעם שנפגשים יש אהבה, אז זה מה שיש וזה מה שמשנה. אחרת אנשים מוצאים את עצמם סובלים ותקועים עם בני זוג שלא עושים להם טוב רק כי הם ״חייבים״, וכדי לשמר זיכרון של אהבה שמתה...
&nbsp
״לדבר אין ערך רב יותר מאשר לרגע הזה כאן עכשיו.״

לפעמים אפשר לררות לפעמים לא

בחלק פעמים גם נטעה באבחנה...
יחד עם זה אפשר לראות בסגנון דיבור, על מה השיח, הטם יש עניין ובאיזה כיוון.
שפת גוף
מה שאת משדרך.
מצד שני את יכולה לומר מה את מחפשת
וזה בסדר גם לומר אני לא יודעת

זה בדיוק מה שאני עושה

אומרת ומביעה את עצמי בקול
&nbsp
עניין ה"משדרת" הזה עדיין בעייתי אצלי
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp