מחפש רווקה מלאה ונשית (למטרה רצינית בלבד)

CharmingGuy

New member
נו

עכשיו הכל ברור

בקיצור:

סבאלה בן 56 מחפש בתולה נשית ומלאה ועם ציצי גדול
סבאלה עם דרישות

tzachy

New member
בקיצור:

נכון סבתא'לה,
רק שאני לא סבא, אני רווק.

אתה חטיאר מלשון זקן

ומעוניין בבת זוג בגיל של הנכדה הפוטנציאלית שלך
זה לא כל כך מציאותי אתה יודע
יש רצוי יש מצוי
כל אחד יכול לחלום אולי אם יש לך כסף תוכל להשיג זונה צעירה שמחכה לירושה ולא רוצה ממך מעבר

tzachy

New member
ואת

תשאירי לי במי לבחור כבת-זוג, כפי שאני לא מנסה לקבוע לך או לאחרים/ות.
מכיוון שאת לא מכירה אותי, את יכולה אמנם, בחסות האנונימיות, לקרא לי בשמות ("זקן" וכו') אבל זה בעיקר מעיד עליך (כבר נאמר ולא בכדי: "הפוסל במומו פוסל").

לגבי הפרשי גיל, יש זוגות עם הפרשי גיל. כל עוד זה חוקי (אנשים בוגרים, אין יחסי מרות, בהסכמה מלאה וכד') אני לא רואה בזה בעיה. ולא, לא הכל זה כסף בחיים... אני נתקל ביום-יום (לא באינטרנט) לעיתים בבחורות צעירות שמתעניינות בי, אבל מן הסתם, לא כל מי שמתעניינת בי, מתאימה לי. כפי שכתבת בהחלט יש לי דרישות (כמו לכל אחד/ת).

לגבי המציאות, אני מאוד מחובר אליה. אני מודה לך על הדאגה לי, אבל אני אדאג לעצמי.

tzachy

New member
חשבתי על האפשרות

יותר מזה, חשבתי על עוד אפשרויות (אבל לא הכל אני משתף
).

להבדיל, אני מעריך את גישתך החיובית

הצחיק אותי

ה"לא אפסול בת 18 אבל אני ריאלי וכנראה היא תפסול אותי".
ברור שאתה ריאלי :) לכן אתה מחפש בתולה עד גיל 33 :)

מה שיותר מצחיק אותי, זה שהיו לי דרישות מסויימות בגיל 25, וכיום יש לי דרישות שונות לגמרי, מן הסתם פחות דרישות. אתה נשארת עם אותן דרישות מגיל 25, ולא מבין איך אתה לא מתחתן.
מעניין אם אני אראה פה אותה הודעה גם כשתהיה בן 60, 70, וכו', ומעניין אם מתישהו באמת תרצה קשר רציני ומשפחה ותחפש דרישות מציאותיות.

tzachy

New member
שמח שהצחקתי אותך...

יכולתי לענות לך בפירוט עם עובדות (מהמציאות. לא רק מדפי אינטרנט), אבל למה לי בכלל לשכנע אותך?... זכותך לחשוב מה שאת רוצה...

אפרופו צחוק, בכלל זה מצחיק (או עצוב?) שמישהו/י שלא מכיר אותי (אבל גם אם מכיר/ה) מנסה לומר לי מה מתאים לי, מה טוב לי, מה אני מסוגל, מה לא וכו' וכו'...

אז שוב, כמו שעניתי קודם: תודה על "הדאגה", אבל אני אחליט לגבי עצמי (כן, גם אם זה אומר שאשאר רווק עוד הרבה זמן... לפעמים עדיף להיות רווק מאשר נשוי בכל מחיר...).

במקום לנסות ל"חנך" אותי (ברור שזה לא ישפיע עלי בכל מקרה), הייתי ממליץ לך להשקיע את האנרגיות הנ"ל בלמצוא בן-זוג (אם את מחפשת) לעצמך.

למעלה