תסבירו לי...

תסבירו לי...

איך זה שנשים יפות או חתיכות הולכות עם גברים מכוערים או לא יפים ? בכל הגילאים.

ה כ ל

New member
"גבר הוא כמו דב – ככל שהוא מכוער יותר, ככה הוא יפה יותר."

RaikaRakka

New member
ראיתי בקניון ענק שמן במשקל 160+ קילו, יחד עם נמוכה רזונת

שהייתה מטר 50 אולי.
&nbsp
שאלתי את אחי אם נראה לו שהם זוג ואיך.. תשובתו "ביטחון עצמי"
זאת תשובה די נפוצה באינטרנט, מי שיש לו ביטחון עצמי יש לו סיכוי עם כל אחת.. ואם תהיה דוגמן על אבל ביישן תוכל להעביר שנים בלי קשר.

תכונות האופי לפני פגישה עדיין לא עומדות במבחן,ונשים פוסלות

ע"פ תמונה,עוד לפני שבכלל הכירו ביניהם,אז...?

גברים

מתי תבינו שזה לא קשור לאיך שאתה נראים
אלא לאיך שאתם נותנים לנו להרגיש
&nbsp
שמחתי לסייע

כי אתה

מסתמך על הכרויות באתרי הכרויות וכו'
ושם זה רק מראה!
ומיקום!
ועד כמה חרמן הפונה!
&nbsp
בהכרות אמיתית זה עולם אחר לגמרי

זה גם נכון,אך זה לא רק זה. יש בעיה בהיכרות ע"פ מראה /תמונה,

דבר שקובע מאוד באתרי היכרויות.
התנסיתי מעט בהיכרות בשטח מחוץ לאתרים,ולכן קשה לקבל את טיעונך במסגרת היכרות כזו.
ההרגשה שכל אחד מקבל היא לא רק אצלכן,גם לנו הגברים חשוב איך אנחנו מרגישים אתכן,וזה מתרקם במהלך ההיכרות ככל שהיא ארוכה יותר.
בד"כ נשים לא יפות יוצרות קשר וטוענות ש"כרטיסי" מצא חן בעיניהן,זה מחזק את טענתי לגבי המראה הקובע מבחינת נשים נאות - שלא יוצרות קשר בגלל המראה של הגבר.

קלייטון.ש

Well-known member
אני מכיר ממש מקרוב אשה מאד יפה

יפה ברמה של דוגמנית צמרת או שחקנית הוליוודית, שקיבלה הצעות מסוכנויות דוגמנות, והיא נשואה לגבר פשוט לגמרי. לא הייתי אומר שהוא מכוער אבל הוא בכלל לא בליגה שלה. שאלתי אותה פעם מה היא חושבת על כך, והיא רק צחקה. בהזדמנות אחרת היא אמרה "הוא עשוי זהב טהור". הם לא נפגשו באתר הכרויות או בטינדר אלא בחוג חברים, ולקח זמן עד שהפכו לזוג. ככה שהיה לשניהם זמן להכיר זה את זו מעבר לחיצוניות גם שלה וגם שלו.

זה מחדד את הקושי להיכרות באמצעות אתרי היכרויות.

בגילאים צעירים יותר נמצאים בחברותא ואז יש יותר הזדמנויות.הגיל מתקדם יותר
אפשרויות אלה מצטמצמות .

tzachy

New member
הנה 2 הסברים מתוך כמה - (
> (?, יופי)
)

1. ההסבר האבולוציוני: נשים, לכאורה ולפחות לפי זה (כתבה על מחקר בווינט) הופכות יפות יותר ויותר מדור לדור. מה שלא נכון בהכרח לגבי גברים, מכאן שיש לכאורה וכנראה (אם זה היה כך מספיק דורות לאחור) יותר נשים יפות מגברים יפים. אם נניח שיש מספר דומה של גברים ונשים, אז מן הסתם הגיוני שיהיו לא מעט זוגות של: אישה יפה + גבר לא כ"כ יפה.

2. סובייקטיביות המראה (או האבולוציוני ב'): טענתי כבר מזמן, שכשמדובר באנשים הטרוסקסואלים (שזה הרוב) מי ש"צריך" להעריך את היופי של אדם (גבר או אישה) הם/ן בני/ות המין הנגדי, כלומר למשל דעתי כגבר על מראהו של פלוני, פחות חשובה. חשובה (מבחינת האבולוציה) דעתן של נשים על כך ולהיפך. אני מעריך שנשים "תוכנתו" לזהות תכונות 'פות' (=כשירות, בריאות, פוריות, שרידות וכד') אצל גברים וגברים לזהות תכונות מקבילות אצל נשים. ייתכן לכן שאתה כגבר (או גבר אחר) חושב/רואה את הגבר כמכוער/לא-יפה, בעוד שאישה לא בהכרח חושבת כך.

אבולוציוני או לא ,למראה יש משקל אצל שני המינים,ולא ניתן לבטל

זאת במחי יד.אם קשר לא נוצר אז לא ניתן לדעת מהי הסיבה לכך.
באתרי ההיכרויות המראה קובע מאוד,כי אני רואה מי כן חוזרת או פונה,ומי לא מאלה שפניתי...!
קשה מאוד להכיר באמצעות אתרים אלה.

תיאוריה ידועה - תן וקח

אני אתן לך את היופי אתה תתן לי את הכסף/חכמה/מעמד/ לא משנה מה. כל אחת והצרכים שלו.
מעבר לזה כנראה שרק לאלה יש ביצים להתחיל עם אישה יפה

למעלה