תחשבו חיובי ויהיה חיובי

roee1235

New member
תחשבו חיובי ויהיה חיובי

היי,

לא מתיימר להיות מומחה, אחרת לא הייתי בן 32 ולבד, אבל דבר אחד למדתי מהשנתיים שאני כן מחפש משהו רציני, ומהתקופה שהייתי בקשרים לא רציניים, שהנטיה הזאת לשליליות ותסכול היא שהופכת את הבור האישי שלכם ליותר גדול.
אני רואה פרופילים באתרי הכרויות והודעות פה ואני שואל את עצמי, איך התהליך הכי יפה בחיים הפך לדבר כל כך מייסר אנשים כה רבים, כולל אותי, עד שהבנתי (למעשה עדיין עובד על זה) שהנפילה הזאת לבור הזה של "כל הנשים ז..." (ובמקרה של אישה - כל הגברים מניא..) , ועצבים וציניות - לא תורמת לשום דבר.
תבינו אתם יכולים להסתיר את התחושה הזאת, אבל בפנים זה סתם פוגע בכם, ויחד עם זאת אתם אלה שמורידים לכם את הביטחון העצמי.

להגיד שבגלל הגישה שלי אני אהיה נשוי עוד שנה, לא יודע, אבל נמאס לי להרגיש חרא בגלל בנאדם אחר, ואיני מתכוון אפילו לשניה אחת לשבת ולהתמרמר כי זה לא עוזר לי בשום צורה.

תצאו לחו"ל, תבלו, תעשו ספורט, פאק תאמצו אפילו כלב אם אתם חייבים אבל אל תשקעו לבור הזה של "העולם רע ואני טוב", כי קודם כל זה לא נכון, ודבר שני מה זה ייתן לכם אם תחשבו ככה?
אתם יודעים כמה אנשים התחתנו עם אנשים לא מתאימים להם בגלל שהם נכנסו לייאוש שאתם נמצאים בו?
אני רק לפני חודש יצאתי עם בחורה גרושה ללא ילדים, שכבר אחרי שעה שמתי לב שאין לה שום מטרה להגיע למשפחה כי היא התייאשה והעצב בולט אצלה, ככה אתם רוצים להיות אחרי שתזרקו את עצמכם על בנאדם לא מתאים?

תזכרו דבר אחד בכל מה שקשור למערכות יחסים, מספיק מספיק שזה יצליח פעם אחת כמו שצריך וזהו, אבל צריך שזה באמת יצליח -
תחיו , תבלו , תאהבו את עצמכם, שימו ז* על מה אנשים חושבים עליכם ומי יודע כשזה יבוא זה יבוא.

ה כ ל

New member
אמן הללויה

קלייטון.ש

Well-known member
כל הכבוד שהשקעת שעה שלמה לפני שהחלטת שאתה מכיר אותה

שמעתי הרבה שאומרים שמספיקות להם דקה שתיים להבין את האדם שעומד מולם לכל עומקו.

roee1235

New member
היא התפרקה לי באמצע הדייט על הגרוש שלה...

אז זה קצת היה שקוף, בנאדם כזה לא מוכן לשום דבר חדש..

ויש לי כלל בדייטים, אני תמיד נשאר בהם לפחות שעה וחצי, גם אם על השניה הראשונה בא לי ללכת הביתה, אני אפילו משלם על היין/קפה בסוף הדייט.
כי אני חושב במובן הזה, שנינו הקדשנו זה לזו זמן יקר, אז שנינו מחוייבים בעיני לכבוד הדדי.

קלייטון.ש

Well-known member
טבעי שמתגרשים עוסקים בגירושין שלהם

במיוחד בתקופה הראשונה ואם טרם נכנסו לקשר משמעותי חדש.
אין בכך להעיד בכלל על הכוונות שלהם ועל היכולות שלהם אפילו לעתיד הקרוב.

roee1235

New member
יכול להיות, אבל לצערי זה הרגיש לי שזה דורש ממני יותר מדי

סבלנות, וגם הייתי הדייט השלישי שלה אחרי גירושים אז זה הרגיש לי יותר מדי טרי אצלה.

אבל כמו שאומרים, אתה בסופו של דבר צריך לעשות מה שמרגיש לך נכון, ועם השנים למדתי לסמוך על האינטואיציה שלי, שבהרבה מקרים, לצערי הייתה נכונה ולא הקשבתי לה.

Annabella1

New member
למצוא פאקים ושריטות

במישהו אחר, זו באמת לא בעיה. לא צריך להתאמץ בכלל כדי למצוא סיבות לפסול.
עם אינטואיציה או בלי אינטואיציה, אתה עדיין באותו סטטוס, מחפש.
אם זו שאלה של יופי או אופי, אפשר להבין. כי אלה דברים קבועים שלא ישתנו. מצב בחיים כן משתנה.
אבל בסופו של דבר אולי הבעיה שלך היא באמת סבלנות. וכוח סבל. שני דברים הכרחיים כדי ליצור ולשמר זוגיות.

roee1235

New member
תראי אני מודה שגם לי יש את השריטות שלי אבל...

בעיני כשבנאדם לא ממש מגלה רצון להכיר אותי ויותר מדי תקוע על העבר, אני לא רוצה לקחת את הסיכון איתה, כי תאמיני לי מניסיון, אחד הדברים הכי כואבים זה להיות במערכת יחסים עם מישהו שלא באמת רוצה אותך, הייתי שם עד לא מזמן, במשך ארבעה חודשים, ולמרות שהיה סקס והכל, תחושת הריחוק, ההיעלמויות הבלתי פוסקות והשקט בין דייט לדייט - פשוט מפילות אותך לגמרי מבחינת ביטחון עצמי -
אחרי מה שהיה ותחושת הדיכאון שלקח לי שבוע שלם לקום ממנה, הבנתי שאם מישהי לא באמת רוצה להכיר אותי, ורק חופרת בעבר, אני לא רוצה שום קשר אליה.

אין לי ספק שכל שרווק בגילאים שלנו, סוחב איתו מטען מסויים ממערכות יחסים מהעבר, השאלה לאיפה את לוקחת את זה.

Annabella1

New member
אני מבינה שזה בא

ממקום של חוסר רצון ליפול, להיפגע, או להתאכזב, כל אחד וההגדרות שלו. הפלת את התיק שלך מהעבר לתוך דייט חדש, בדיוק כמוה.
רווקים, גרושים, אלמנים, לכל אחד יש את התיק שלו והבעיות שלו מהחוויות שלו, זה לא מעניין.
אין אפשרות לשחק אותה רק על בטוח כל הזמן. מי שלא לוקח סיכון לא מוצא.

קלייטון.ש

Well-known member
אין בעיה, באמת גרושה כזו תדרוש יותר סבלנות ולגיטימי שלך אין

גם אני הייתי משאיר אותה למישהו יותר חזק ממני, אבל אין בהעדפות שלך ושלי להעיד על היכולות והכוונות שלה. בידיים של גבר סבלני היא עשויה לעבור לקשר החדש איתו מאד מהר.

roee1235

New member
צודק אני כן מודה בחולשה שלי שזה אכן גדול עלי

היא בחורה מקסימה אבל בהחלט לדעתי זה דורש אנרגיה ולא מעט סיכונים ולא חושב שאני חזק מספיק בשביל זה.
האמת הבאתי אותה כדוגמה לכך שיש דברים הרבה יותר גרועים מאשר להיות לבד, אני יכול להיות עם מישהי ולסיים עם מצב רוח ברצפה כבר שנה, כמוהה.

קלייטון.ש

Well-known member
יש אנשים שמאד סובלים כשהם לבד וחייבים להיות בקשר כלשהו

גם קשר פוגעני, ויש אנשים שלא מרגישים נוח אפילו בזוגיות מושלמת. בין הקצוות האלה יש כל הדרגות. היחס לבדידות וזוגיות (כמו לזולת ולחברה בכלל) הוא אחד המרכיבים העיקריים באישיות. אין טעם להסיק על אחרים מתחושות אישיות בענין.

roee1235

New member
צודק ולצערי אני מודה שאני עדיין מחפש את האיזון

הקשר האחרון שלי מעיד על שיקול דעת מאוד שגוי מצידי, והפחד שלי מלהיות לבד גרם לכך שהייתי במקום שמאוד מזיק לי ולכן אני משתדל לא להיכנס למצבים כאלה שוב.

אף פעם לא הבנתי גברים ונשים שמקבלים יחס משפיל מהצד השני והם בכל זאת נשארים שם, עד לאחרונה, כי זה בדיוק מה שעשיתי עד שהתפוצצתי. כששמעתי את הסיפור שלה והבנתי שהיא עדיין עמוק בתוך זה, החלטתי שזה יותר מדי עם פוטינציאל הרס בשבילי.

קלייטון.ש

Well-known member
יחס פוגעני ומשפיל הוא עדיין יחס

לי לא קשה להבין אנשים שנשארים במערכת יחסים פוגענית. גם מי שמתייחס אליך באופן שלילי עדיין מתייחס אליך, ורואה בך גורם חשוב בחייו. במיוחד אם הוא מתייחס רק אליך ככה, שאז אתה גורם ייחודי בחייו, וזו מהות האינטימיות. אשה מוכה ע"י בן זוג שמכה רק אותה למעשה רואה אותו במצב שלא יראה לאף אחד אחר, וזו מהות הקירבה. האלימות היא משהו שהוא רק שלהם. שים אותה במערכת יחסים שבה הגבר יתייחס אליה בטוב לב ורוך לאין גבול, אבל אם הוא מתייחס ככה לכולם אז איפה האינטימיות ואיפה הייחוד?

roee1235

New member
אני לא חושב שזה העניין של עדיף יחס רע מאשר אין יחס

הרי ברור לשנינו שבן זוג משפיל הוא עדיין בן זוג וכנראה יש גם רגעים יפים, ואפשר להגיד שבכל פרידה אתה מתחיל ללעוס ולחשוב רק על הדברים הטובים למרות שאתה מודע לכך שלא באמת היה לך טוב, פשוט היה לך יותר טוב מעכשיו, או לפחות זה מה שאנחנו בוחרים להאמין בו.

ואני חושב שזה קשור גם לידיעה שאנחנו לא לבד, הבעיה עם בני אדם שאנחנו יצור חברתי, שים אותנו לבד ובשלב מסויים נתחרפן ולכל אחד יש את הנקודת שבירה שלו.
מערכת יחסים היא התמכרות כימית לכל דבר ועניין, הגוף שלך מפריש חומרים , כשהיא מדברת איתך, כשהיא שוכבת איתך, כשהיא מחבקת.. ולא משנה איך היא בין לבין, המוח שלך מתמקד ברגעים האלה כי ככה אנחנו בנויים.

אצלנו הגברים במיוחד, אלא אם כן אנחנו נראים כמו בראד פיט, אנחנו נעשה הכל כדי לתחזק מערכת יחסים קיימת כי אין לנו את הסבלנות לעבור עוד פעם מליון דייטים לפני שמוצאים מישהי וזה מה שמוביל אותנו למערכות יחסים לא בריאות.

למעלה