שולח הודעת היכרות לפורום ולבורא עולם

RaikaRakka

New member
שולח הודעת היכרות לפורום ולבורא עולם

אודין ישתבח שמו

בן 25, סטודנט למדעי המחשב.
חנון+/גיק.. חובב יפן , אנימה, מנגה, אוהב תוכן מד"ב, סייברפאנק, פנטזיה.
איש עם בעיות חברתיות אבל חביב למדי כשמכירים(גם אחרים אמרו)..
אוהב לשרוק, אוהב את הלילה ולצפות בכוכבים. עדיין נהנה להתנדנד בנדנדה ולזהות צורות של עננים בשמיים. אוהב להכיר מוזיקה חדשה.
מה שמאפיין אותי זה שקט, לוגיקה, שונות/מוזרות (לא אכפת לי לומר שאני מוזר, באמת.), אהבה לידע, רצון להצליח בחיים, אלהורות, אתאיזם לוחמני - שנאה לדת.
קצת לא נעים לסיים הודעת היכרות בשנאה אז אני אוסיף ש..נהניתי בגשם וברד שהיו היום.

ירושלים, לקשר רומנטי או היכרות חברית. סטרייט.

נשים לא נמשכות לאנשים וגברים

שכלתניים מדי. נשים מחפשות רגש ומראה חיצוני.
אתה נשמע טיפוס אחר (מזכיר אותי בהחלט) וזה לא מושך כנראה נקבות. הן צריכות ביייבי סיטר.

איזה שטויות

אני לא צריכה בייביסיטר
וגם לטיפוס אחרים שכלתניים יש מישהי מתאימה
זה רק לחפש יותר
ולעבוד יותר קשה בלמצוא מישהי כזאת

tzachy

New member
אני חושב שזה לא מדוייק

ראה למשל כתבה בווינט על מחקר ישן שטוען שIQ גבוה אצל גברים מגדיל הסיכוי להינשא (הכותרת שם מתייחסת לנשים שלגביהן נטען ההיפך (IQ גבוה => פחות סיכוי להינשא)).

ללא קשר לנ"ל, מראה חיצוני חשוב (גם רגש), אבל אולי בניגוד ל-IQ שהוא דבר יחסית אובייקטיבי, במראה יש גם אספקטים סובייקטיביים, על כן "לכל סיר" וכו' וכו'.

קודם כל בהצלחה

ואודין באמת יכול להיות אלוהים או לפחות אנטוני הופקינס יכול

גם אני גיקית ויש לי מגרעות ומוזריות והרבה חסרונות
אבל אני לא מוציאה אותם ולא מציגה אותם כ"כ מהר
רק לאנשים שאני סומכת עליהם

לדעתי תהליך החיפוש שלך צריך להיות יותר ארוך ויותר מורכב וצריך להיות במקום בו הסיכויים למצוא מישהי כמוך ומישהי שתראה בכל מה שכתבת למעלה משהו משובב נפש ומושך.

תוך כדי תהליך הגירושין שלי "התבכיינתי" ליועצת שלי על כך שאף אחד לא ירצה מישהי כמוני
חובבת מדע בדיוני שטותית עם מנטליות של ילדה קטנה....
וזה מה שהיא אמרה לי : יבוא אחד שיחשוב שזה הדבר הכי מקסים שיש....

RaikaRakka

New member
שמעתי את זה לא מעט.

אני מנסה ככה(עם המגרעות) ומנסה ככה(בלי).
לא יודע מה יצליח ואם.. אבל יש משהו שמרגיש הרבה יותר אמיתי בלהציג את עצמי כמו שאני ואם מישהי תרצה להכיר אותי ככה זה יהיה הרבה יותר משמח.

קלייטון.ש

Well-known member
שנאה היא בזבוז גמור של כוחות ואנרגיה

במיוחד שנאה לדברים מופשטים כמו "דת". ה"דת" לא מזיז לה בכלל ששונאים אותה. אם כבר היא רק מתחזקת.
עדיף לנתב את האנרגיה לדברים יותר מועילים.

roee1235

New member
באופן כללי להוסיף משהו שלילי לתיאור שלך הוא לא נכון

כשאני למשל מסתכל על פרופילים, כשאני רואה אמירות שליליות, גם אם אני מסכים איתן חלקית, זה מייצר אצלי טרן-אופ, כי זה אומר שאותו בנאדם כל כך מורעל באותו נושא, שהוא מקצין ומרגיש צורך לחפור על זה אפילו באתר היכרויות.
זה סבבה לגמרי להגיד שאתה אתאיסט, אני אגנוסטי דרך אגב, אבל להוסיף שאתה שונא דבר כזה או אחר, זה הכי לא נכון להיכרות ראשונית

RaikaRakka

New member
לא משנה איך אני אקרא לזה..

אבל זה כן משהו שקיים אצלי, אני חושב שדת היא גורם שפוגם ביכולת של בני האדם להגיע לקיום יותר טוב עם עצמם, עם הטבע, עם בני דתות שונות, ושבגללו אנשים סובלים, בין היתר אני. לכן אני לא סובל דת.
ולא, אם יהיה כוח נגדי לדת, כוח חילוני, כוח של השכלה, אז בסוף הדת תעלם.

קלייטון.ש

Well-known member
אתה לגמרי טועה

הדעה שלך שהדת מונעת מאנשים לחיות טוב עם עצמם ועם זולתם היא פשוט שגיאה. מבחינה עובדתית. עובדה היא שאנשים דתיים חיים מצויין וקהילות דתיות הן מגובשות והרמוניות. אני אומר לך זאת לא כדי לעורר דיון או להתווכח, אלא פשוט מסב את תשומת ליבך שיש לך טעות, ומציע שתיקח צעד אחורה ותבדוק את הדעות שלך.
מעבר לכך זו שטות לחשוב שהדת תיעלם. הדת מלווה את האנושות מאז שהיא קיימת, עשרות אלפי שנים. הדת לא תיעלם אלא לכל היותר תשנה צורה.

דת זה מגביל אנשים מרוב איסורים שונים.

דתיים חיים טוב כי יש חילונים טובים שהביאו סגנון חיים מודרני והדתיים יצאו נשכרים מזה. אם כולם יהיו דתיים כל המדינה תהיה כמו בני ברק עם עוני גדול ונחשלות.
הדתיים יעשו מלחמות על השלטון כי אינם מחזיקים בכללי הדמוקרטיה.

דתיים כפויי טובה. לא מעריכים את הטוב שהחילונים מביאים.

roee1235

New member
אל תעלב אבל אתה יוצר רושם של בחור שמתנשא על אחרים

גם לי יש תפיסות מסויימות על דת, חלקן מאוד שליליות, אבל יש קונטקסט מסויים בו אתה משתף את הדיעות הללו ויש מקומות בהם אתה שם אותן בצד.

אני אגיד לך את האמת, אפילו בתור גבר, אם אני אשב מול בחורה בדייט ראשון והיא תתחיל לקדוח לי על כמה דת זה דבר מפגר, וכמה השכלה עליונה על דת וכמה בלה בלה, אני אקבל רתיעה.

אני לא אומר את זה כדי לעצבן אותך חלילה, אלא סתם שתבין שיש נושאים שאין צורך להעלות ורק יוצרים תחושה לא נוחה, כי הצד השני גם לא חייב להסכים איתך עליהם.
אגב, גם אתאיסטית לא תהיה בקטע של לדבר על הדברים האלה בדייט ראשון, לפחות אני מאמין שלא, זה כמו פוליטיקה, זה לא נושא נעים לדבר עליו.

RaikaRakka

New member
ולא קדחתי על זה בהודעת ההיכרות אלא רק כאשר התפתח דיון.

לגבי העניין של לא להחצין את זה.. אקח לתשומת לבי.

למעלה