הרבה בנות כותבות בכרטיס שלהן (בעיקר בטינדר)

תומאס

New member
לגבי האפשרויות שהצעת - ניסיתי פעם - לי זה לא עבד

קרה לי כמה פעמים (עם בנות שונות) שביקשו שאספר משהו מעניין אחרי שתי דקות שיחה.
ועניתי שאין לי כרגע ב "שלוף" איזה משהו מעניין.
(חשבתי לעצמי אבל לא אמרתי בקול רם, שאני לא איזו מכונה שלוחצים על כפתור ויוצא סיפור.....)
והתגובות לזה לא היו טובות. השיחה פשוט הלכה ודעכה מאוד מהר.

tzachy

New member
באופן אישי לא זוכר דבר כזה...

שמישהי מבקשת ממני שאספר "משהו מעניין" אחרי 2 דקות שיחה (לפחות אני לא זוכר כרגע דבר כזה... אולי אני סנילי...
).

אבל ייתכן שזה פשוט לא מתאים (לאחד הצדדים ומסיבה/ות אחרת/ות). הסיכוי שגבר אקראי ואישה אקראית מתאימים הוא קטן בהתאם לאקראיות... (וברור שכאן זה לא המקרה, כי יש איזה סינון ראשוני ועדיין...).

xrm0909

New member
כן...."בעיה" ידועה....

זה בכל האתרים, לא רק בטינדר (אני לא בטינדר אבל מאד מנוסה באתרי הכרויות).
בד"כ אני "פותח" עם משהו כללי, שמעורר אצלה עניין+אתגר, משהו ש"מחייב" אותה לענות, כמו למשל:
לא יודע אם את מספיק _____(משהו), אבל אולי.." (היא צריכה "להוכיח" שהיא אכן "מספיק____")
&nbsp
או משהו בסגנון:
מתערבים ש______(משהו) שלי יותר _____ מ______(אותו משהו) שלך?
&nbsp
בעיקרון, משהו שמעורר אצלה סקרנות ועניין, ביחד עם אתגר, או תגובה רגשית כלשהי.
&nbsp
או, כמו שנאמר כבר, פתיחה יבשה, עניינית. אבל זה, מנסיון שלי, פחות עובד, בעיקר ככל שהגיל שלה צעיר יותר.
&nbsp

roee1235

New member
אני לפעמים שואל אותן על מה שיש בתמונות

כאשר לא רשום כלום.

ולגבי בחורות שרושמות "אל תכתוב לי היי", הן לא מעניינות אותי, כי אני לא אוהב כשמישהי עם טון שלילי עוד לפני שמתחילים לדבר איתה, יש הרבה בחורות כאלו שהפרופיל שלהן מפוצץ בשליליות ואליהן אני אף פעם לא אפנה.

תומאס

New member
הרבה פעמים התמונה היא פשוט תמונת פרופיל אז אין מה לשאול

פעם הייתי בגישה שלך:
אם בחורה לא שמה תמונה - אני לא פונה אליה
אם בחורה לא כותבת כלום בכרטיס שלה - אני לא פונה אליה
אם פניתי לבחורה, וכתבתי לה כמה מילים, והיא עונה לי רק ב "היי" - אני לא חוזר אליה.
אם בחורה עונה לי חזרה אבל רק כותבת את המספר טלפון שלה בלי לכתוב אפילו "תתקשר" - אני לא חוזר אליה.
הבעיה שעם כל העקרונות האלה - לא מצאתי אף בחורה....
מצד שני - אולי אתה צודק וצריך לחפש את ה "מחט בערימת השחט".
בינתיים שתי הגישות לא הביאו לי תוצאות חח

roee1235

New member
אבל זו לא בדיוק פשרה

אני אגיד לך מה, אני מאוד משתדל כן להגיד משהו מעבר ל"היי", כשאין לי חומר לעבוד איתו, כמו למשל מקרה בו אפילו על התמונה אין מה להגיד (נגיד תמונה שלה בבית ולא בחו"ל) אז באמת אני מרגיש שכל ניסיון למשוך אותה הוא בזבוז זמן.

דווקא להיפך, אם אתה מדלג עליה וכן משקיע בהודעה למי שדווקא כן אמרה דבר אחד או שניים על עצמה, אז הסיכויים שלך יעלו, הבעיה איתנו הגברים שאנחנו בשלבים מסויים כל כך אין לנו כוח שאנחנו נתחיל לעשות קופי פסט ולשלוח לכולן.

אני לא אומר ממש תכתוב הודעה ארוכה, אבל אני כן משתדל לדחוף איזה משפט קטן שלא מכיל "היי מה נשמע".
להגיד שב80% מהפעמים אני לא מבזבז הזמן , נכון, גם במקרה של הדייטים זה תופס, אבל איך אומרים, מספיק פעם אחת שיהיה סיפור הצלחה ומשם אני לא נכנס יותר בחיים שלי לאתרים.

תומאס

New member
אבל על זה בדיוק התחיל הפוסט - בבקשה לרעיונות לפניות יצירתיות

Annabella1

New member
זה לא מה אתה אמור לכתוב להן

זה מה הן אמורות לענות לך.
אתה פותח ב"היי". היא עונה לך "היי" בחזרה. סבבה.
אתה שואל מאיפה היא, היא עונה לך מרחוב גרזון 2 ברמת גן. סבבה.
ונו.... מה הלאה?
איך אתה מקדם את השיחה משם?
זה שכתבת "היי" ומאיפה את והיא ענתה לך, לא פוטר אותך עדיין מהצורך להגיד משהו אחר אם אתה רוצה איכשהו לקדם את השיחה. אז עדיף כבר להתחיל ממשהו אחר שכן יקדם שיחה ולדלג על ההיי ומה נשמע. לא ככה?
להגיד היי ומאיפה את זה לזרוק את האחריות לזה שתקרה שיחה על הצד השני. ומה היא אמורה להגיד לך? היא בדיוק באותה בעיה כמוך.
אם הפרופיל שלך ריק, ולא כתבת כלום על עצמך או לא שמת תמונה מעניינת, על מה הבחורה אמורה לדבר איתך בדיוק?
בקיצור למה אני צריכה בכלל להסביר

תומאס

New member
אני לא מסכים איתך משתי סיבות

אחת - הפרופיל שלי אף פעם לא ריק. לא משנה באיזה אתר או אפליקציה.
הבעיה שרוב הבנות בכלל לא מסתכלות, לא רק על מה שכתבתי, אלא אפילו על הפרטים הטכניים שרשומים אוטומטית בצורה מובנית ובולטת ובאותו מקום בכל הכרטיסים, כך שלא צריך לחפש אותם בתוך הטקסט, כמו גיל ומקום מגורים - ועדיין השאלה הראשונה שאני נשאל זה בן כמה אתה או מאיפה אתה.
שתיים - נכון שאחרי ה "היי" צריך לפתח שיחה. אבל אני לא חושב שיש משפטים שאפשר להגיד לפני ה "היי". אפילו שזה רק "היי".
זה כמו להתחיל שיחה מהאמצע. נראה לי לא הגיוני.

Annabella1

New member
בנות הן בדיוק כמו בנים רק עם ציצים

כמו שאתה לא יודע מה להגיד למישהי חוץ מהיי ואיפה את, יש הרבה בנות שלא יודעות מה להגיד למישהו חוץ מהיי ומאיפה אתה. גם אם זה רשום בפרופיל.
אני לוקחת בחשבון שלפנות למישהו שאתה לא מכיר סתם באתר הכרויות, או טינדר, לא ממש משנה, זה מעיק. כל פעם אתה צריך להתחיל לחשוב מה לומר, כל פעם להיות מקורי, כל פעם להגיד משהו שאולי בכלל לא יחזיר את ההשקעה ולא יקבל שום תגובה כלשהי.
מבאס ברמות.. ואז הכי קל לא להשקיע ופשוט לפזר "היי" "היי" לכל אחת או אחד ולקוות שתהיה תגובה, בלי להתאמץ יותר מידי על ההתחלה.
אבל ....
בכל האתרי הכרויות וטינדר, דברים בנויים על מאסות של אנשים (בנים ובנות). איפה שיש מאסה של אנשים צריך למצב איזשהו יתרון מול אנשים אחרים כדי לקבל פידבק.לפתוח ב"היי" זה לשים את עצמך עם שאר ה- 99%.
אין בזה שום דבר מושך. אין בזה שום דבר שמגרה את הצד השני לענות לך, כי אתה כמו שאר ה- 99% שפותחים ב"היי" ואחרי שתי שניות זה נופל כי אין על מה לדבר. יש לך מה להגיד? תגיד אותו. בחורה לא תעצור את העולם ותפיל את הטלפון מהידיים רק כי כתבת לה "היי" . אתה ועוד 10000 כמוך כותבים לה "היי" ולרוב, בו זמנית. אז היא תתחיל לדבר עם מישהו שמעניין אותה, שמסקרן אותה, שפותח במשהו מקורי שכל שאר ה-99% לא חשבו עליו, שבולט לה בעין. זה הסינון אחרי הסינון של הלייק. לעשות לייק זה קל. מה שבא אחרי הלייק זו כבר עבודה.
ויותר מזה, זאת אבולוציה בפעולה.

תומאס

New member
אני רוצה לקוות שגם אם הייתי מקבל עשרות פניות ביום

הייתי מתייחס לכל פניה בשיא הרצינות. (בהנחה שהפניה מכובדת ולא מעליבה או סוטה).
אם בחורה רוצה לפנות אלי (יש כאלה אבל לא הרבה), אז יש לה הרבה "חומר" כי בכרטיסים שלי כתוב המון מידע עלי. מצד שני, 90% מהבנות לא כותבות כלום בכרטיס שלהן.
אני אגיד יותר מזה, ככל שבחורה יותר יפה, ככה יש פחות טקסט בכרטיס שלה....
ואני מבין שזה משעמם לקבל "היי" עשרות פעם ביום.
אבל מה לעשות שאני לא סופר ולא משורר ולא קופירייטר, ולא יכול להמציא את עצמי מחדש ולהיות מקורי ושנון כל פעם מחדש.
ואם הבחורה לא כותבת כלום על עצמה, ובתמונות יש רק תמונות פרופיל שלה בלי נוף או רקע או תחביב או איזו "נקודת אחיזה" כלשהי, אז מה בדיוק אני אמור לעשות???
ואגב - בנות ממש לא כמו בנים. אם הן היו כמו בנים, אז היו פונות מיוזמתן לבנים (כן ברור שיש כאלה שעושות את זה, אבל הן מיעוט) והיו משלמות על מינוי כדי לשלוח הודעות (באתר OKC המון בנות כותבות "אני לא רואה לייקים אז תכתבו לי" - משמע לא שילמתי ואתם רוצים אותי אז תשלמו כדי לדבר איתי).
אז אנחנו ב 2018 והפמיניזם קיים, אבל יש מקומות שאליהם הוא עדיין לא הגיע.
אבל זה כבר דיון נפרד......

Annabella1

New member
לפתח מחולל שורות פתיחה

שהן לא היי.
יום אחד אני אפתח חברה שתלמד אנשים את הדברים האלה ואעשה ימבה כסף מלחשוב במקום אנשים שלא מסוגלים לחשוב בעצמם. זה סוד העושר בכל דבר.
גם מלא חומר בכרטיס שלך זה לא בהכרח טוב, אגב. כי עד כמה שזה נחמד שיש עושר ועל מה לדבר מצד אחד, אנשים לא התכנסו לקריאת מגילת אסתר באמצע החיים. יש גבול בין לשעצם ולטחון במוח לבין לסקרן.
אין שום דבר מיוחד באנשים שלא פותחים בהיי. הם לא משוררים ולא קופירטריים ולא סופרים, וגם לא משקיענים גדולים. הם פשוט אינטיליגנטים.

תומאס

New member
אני מסכים שכרטיס עמוס מדי בתוכן - זה מיותר כי יש סף קריאה

את טוענת שכל אדם אינטליגנטי יכול לכתוב משהו מעניין שהוא לא "היי".
אז בבקשה - אשמח לקבל דוגמאות.
קחי בחשבון שאנחנו מדברים על פרופיל בלי תוכן ועם תמונות שלא מספרות הרבה.
אני מחכה לשמוע.

למעלה