הרבה בנות כותבות בכרטיס שלהן (בעיקר בטינדר)

תומאס

New member
הרבה בנות כותבות בכרטיס שלהן (בעיקר בטינדר)

אל תכתוב לי "היי" או "מאיפה את".
אז מה אני אמור לכתוב להן בהתחלת השיחה???
כמעט תמיד, יש בכרטיס שלהן כמה תמונות פנים, בלי טקסט.
אז אני לא יודע עליהן כלום.
לא יודע מה מדבר אליהן, מה מעניין אותן, לא יודע תחום עיסוק, לא יודע תחביבים, חלומות, שאיפות - כלום.
אז איך אפשר לפתוח במשהו מעניין בשיחה??
יש לכם רעיונות?

קלייטון.ש

Well-known member
אם פרסמה רק את הפנים הייתי מתייחס לפנים

למשל: שלום צבע העיניים שלך מתאים לריפוד במרצדס קופה שלי. אני טס היום לפריז לארוחת ערב, איפה לאסוף אותך?
כמובן שאין לי מרצדס משום סוג ואני פוחד לטוס, אבל נראה לי שפניה כזו לפחות תפתח שיחה.

קלייטון.ש

Well-known member
אתה לא יכול ולא צריך למצוא חן בעיני כל אחת

יש עוד משהו שהייתי יכול לעשות: להריץ את התמונה שלה באתר שמוצא מפורסמים דומים לה, למשל http://www.celebslike.me, ולכתוב לה "את יודעת שאת דומה ל..."
אתה יכול גם להמציא דמיון אם לא חשוב לך הדיוק.

תומאס

New member
אני מסכים שלא צריך למצוא חן בעיני כל אחת וזה גם לא אפשרי

אני מנסה לחשוב איך אפשר להיות מקורי בלי לדעת כלום על הבחורה שנמצאת בצד השני.
אגב - הרעיון שלך להמציא דמיון לדמות - לא רע בכלל :)

קלייטון.ש

Well-known member
אני לא יודע מה זאת אומרת להיות מקורי

אתה חושב שאתה יכול להמציא פניה שאף אחד לא חשב עליה לפניך? לא רק שאתה לא יכול, סביר שכל בחורה שתפנה אליה מקבלת פניות מכל סוג שאתה יכול לחשוב עליו.
אם מישהי לא כותבת על עצמה שום דבר היא כנראה לא מעוניינת לפרסם פרטים על עצמה. זו גישה הגיונית. היא תחשוף את עצמה בשיחה.
מאחר והיא מבקשת לא לפנות אליה עם "היי", אתה יכול להריץ בדימיון שיחה שכן מתחילה ב"היי" ולדלג על החלקים שהיא לא מעוניינת בהם. למשל נגיד שאתה כן פונה ככה.
אתה: היי
היא: היי
אתה: מה נשמע?
היא: תודה רבה ומה אצלך?
אתה: מאיפה את?
היא: תתחיל אתה
----
זהו עד כאן השיחה שהיתה יכולה להיות. היא רוצה שתעבור ישר לחלק שבו אתה מספר על עצמך. אז פשוט תכתוב לה
אתה: אני מהמרכז בן X ומחפש קשר רציני.
יתאים לה מבחינת מיקום וסוג הקשר, וכמובן התמונה, תענה לך. לא תענה לא התאים.

תומאס

New member
הבעיה שאת כל זה היא כבר יודעת מהכרטיס שלי.....

כי אני שם תמונות וכותב שם, גיל, מקום מגורים, תחומי עניין, איזה קשר מחפש, וכו'.

קלייטון.ש

Well-known member
אם היא טרחה לקרוא...

אתה צריך משהו להתחיל שיחה. "היי" אתה לא יכול לכתוב, "מאיפה את" אתה לא יכול לכתוב, אז או שתכתוב משהו פרובוקטיבי או שתכתוב משהו על עצמך, אפילו זו חזרה על מידע שכתוב כבר.
כמובן שאחרי שהשיחה מתחילה אתה צריך להיות מסוגל להמשיך אותה.

תומאס

New member
זאת דילמה. כי באמת מצד אחד נתקלתי בבנות שלא קוראות בכלל את

הכרטיס שלי. אני יודע כי ישר על ההתחלה שואלות "בן כמה" או "איפה אתה גר" - שזה דברים בסיסיים שכתובים בכרטיס שלי.
אז אם אני מתחיל שיחה עם בחורה כזאת ומספר קצת על עצמי - סבבה.
אבל אם אני עושה את זה עם בחורה שכבר קראה את הכרטיס שלי - אז היא יכולה להגיד לי (או לחשוב לעצמה) למה מספר דברים שאני כבר יודעת?
אולי צריך לחשוב באמת על משהו פרובוקטיבי / מסקרן
למרות שאני מודה שאני לא מבין מה הבעיה לפתוח שיחה ב "היי, מה שלומך, מצאת חן בעיני, נעים להכיר".
נראה לי מנומס והגיוני. אבל אני כנראה לא אצליח לשנות את הגישה של הבנות....

קלייטון.ש

Well-known member
הבעיה שלהן, של הבחורות שכותבות הנחיה כזו, היא ההצפה

הן מוצפות בפניות ולא יכולות להיכנס לשיחות "היי" עם כל מי שפונה. הן רוצות שתגיד משהו יותר מתקדם שיעזור להן לסנן פניות יותר ביעילות.

תומאס

New member
אני מבין אבל עדיין לא אוהב את זה.

למרות שאנחנו ב 2018 ולמרות הפמיניזם, לא רק שיש ציפייה מהגברים ״להתחיל״ אלא גם להיות מקוריים ושנונים וכל זה בלי שהבחורות טורחות אפילו לכתוב מילה אחת על עצמן בכרטיס, שלא לדבר על הרבה שגם לא שמות תמונה, אבל מודיעות שאין מצב לפנות אליהן בלי תמונה...

הורדתי את טינדר

לפני שהספקתי להבין מה מסובבים ימינה שמאלה מה פשר הכפתורים השונים נגמר שם כמות לייקים(לא הבנתי אפילו ששלחתי לייק) מישהו יכול להסביר מה זה מה?
למשל הסמלים למטה תודה

shayCn

New member
בחורה שכותבת לך משהו כזה

לא מעוניינת בקשר רציני. היא רואה בטינדר אפליקציה לסקס, לכן לא משקיעה בהכרות. היא מצפה שתנחית עליה סיפור רומנטי..50 גוונים של אפור או משהו..תכתוב לה משהו כמו:
"רואים שיש לך עור רך, הייתי נמרח עלייך כמו גבינה על טוסט "
"השיער הבלונדי שלך מזכיר לי את השמש בצהרי יום קיץ לוהט"
"וואו, איזו התעמלות קרקע את עושה..התנוחה הזאת מוכרת לי מפעילות אחרת.."
&nbsp

תומאס

New member
היא לא כותבת את זה רק לי. הן כותבות את זה בטקסט שמתחת לתמונה

כלומר - זה נכתב לכולם.
ואני חושב שבניגוד לשאר העולם, טינדר בישראל לא משמש לחיפוש סקס אלא לחיפוש זוגיות. יש מעט מאוד בחורות ישראליות בטינדר שמחפשות סקס.

shayCn

New member
מאפליקציות ההכרויות

זו האפליקציה שהכי קל בה להגיע להכרות. פשוט לעשות סוויפ ימינה או שמאלה על התמונות. ואיפה שהכי קל, ככה הערך להכרויות.

בולשיט.

בחורה שכותבת את זה, כנראה מקבלת המון פניות של "היי", ומעדיפה לסנן על פי בחורים שמראים רצינות יותר גדולה באמצעות משפט נורמלי יותר שמראה שהם לא סתם קשקשו "היי" לצאת ידי חובה.
אני כותבת גם פרטים וגם יש לי תמונות, אבל מקפידה לא לענות ל"היי". מאסתי בשיחות "היי מה המצב מה אצלך מה קורה מה חדש". אין לך משהו מעניין להגיד? סבבה. אל תגיד כלום. כשאני פונה לבחורים אני תמיד משתדלת לכתוב משהו מעניין.
ועוד הערה: בחורים בטינדר לא רוצים קשר רציני, לא בנות בטינדר. אינספור פעמים, למרות שכתוב "לקשר רציני בלבד", אני מקבלת פניות סטייל "היי רוצה לבוא אליי הלילה?".
אז חלאס חירטוטים.

tzachy

New member
מצד אחד...

כשמישהי כותבת "אל תכתוב לי היי" וכד'... זה כבר עלול להיקרא לא כ"כ טוב...
עם כל הכבוד, גבר יפנה אליך איך שהוא רוצה (כל עוד זה נעשה בנימוס, בלי לשון גסה וכד', זה לגיטימי).

מצד שני, אני מנחש שהיא מנסה אולי לומר משהו כמו: "תשקיע קצת", "תהיה מקורי" ו-"תראה לי שאני לא עוד אחת מתוך עשרות שפנית אליהן באתר".

תומאס

New member
אני מבין שהיא רוצה שאני אהיה מקורי, אבל איך אפשר להיות מקורי

כשאני לא יודע עליה כלום??
יש אתרי הכרויות שיש שאלות מנחות כאלה בפרופיל כדי שאנשים יכתבו על עצמם. אבל 90% מהבנות לא כותבות שם כלום.
ובטינדר האחוז עולה לכמעט 100
אז מה עוד אפשר להגיד חוץ מ "היי, מצאת חן בעיני, אשמח להכיר"?
אני לא משורר ולא קופירייטר.
זה כמו שאחרי דקה התכתבות מישהי כותבת לי "אז תספר לי משהו מעניין".
איך אני יכול לדעת מה מעניין אותך? אני לא מכיר אותך ולא יודע עלייך כלום.
משהו שיכול לעניין בחורה אחת, יכול לשעמם בחורה אחרת.
איך את מצפה שאני אדע?

tzachy

New member
ויש אפשרות שזה "מבחן"

יש מושג כזה (שהתוודעתי אליו לפני כך וכך שנים) בשם shit test:
בחורה מנסה (ייתכן גם שבאופן לא מודע מבחינתה) לבדוק תגובת הגבר.

בצורות שונות, נתקלתי בזה בחיי היום-יום (לא באתרי הכרויות).
דרך אחת להתמודד עם זה, היא לא להתקפל (אפשר להתחשב, אבל זה שונה) כשזה עקרוני עבורך.
למשל: אם הבחורה כתבה "ספר ["ספר" זו הצורה הנכונה (צורת צווי); לא "תספר" (גוף שני, עתיד)] לי משהו מעניין", אתה יכול להחזיר את הכדור אליה עם: "ספרי לי את קודם משהו מעניין, כדי שיהיה לי משהו מעניין לספר לך"... או סתם "אין לי משהו מעניין לספר" או להתעלם ולשאול משהו אחר וכו' וכו'.

למעלה