יש מצב שאני לא רואה אתכם יותר. אז........

puma141

New member
יש מצב שאני לא רואה אתכם יותר. אז........

פשוט אני לובשת היום מכנסיים שקצת עוצרים לי ת'דם ברגליים אחרי כביסה.........

ליל הסדר שלכם, מה הייתם מסדרים בעולם אם זה היה תלוי בכם?

*תשובות יתקבלו גם בהמשך..........*

dory141

New member
שאלה גדולה

הורדת מחירים בכל תחומי החיים; זבל שמפנה את עצמו; רחפן שיעשה קניות בשמי.

shayCn

New member
אפשר לשלב רעיונות

רחפנים שיפנו זבל בעצמם, קצת לפני שנגמרת הסוללה, יחזרו לבסיס האם לטעון את עצמם. בערך כמו האיירובוטים של הנקיונות בית..רק שלא תיפול לנו שקית זבל על הראש בטעות..

קלייטון.ש

Well-known member
כל אחד רוצה לסדר את העולם שיתאים לו

ובעיקר מקלקל לא רק לאחרים אלא גם לעצמו.

puma141

New member
לא זו הייתה הכוונה....:)

וואו אתה כזה קטן אמונה! באדם, בכלל......
ככה זה נראה.

tzachy

New member
אני מקווה שכבר קנית מכנסיים שמתאימים למידה שלך...

ולשאלתך...
שאלה עם תשובות אפשריות גדולות... ובכן: בהתפלספות ובאופן אניגמטי משהו הייתי כותב שאפשר היה לשפר הרבה תחומים, אם היתה זרימת מידע מתאימה וטובה יותר... (האינטרנט שיפר קצת את המצב, אבל עדיין די רחוק מהחזון שלי).

בבלוג שלי (הותיק יותר בישראבלוג, אבל יש גם גירסה מאוחרת יותר כאן ב"תפוז") כתבתי (ב2008, על חלק כתבתי (לא רק בבלוג) עוד לפני) שני פוסטים (מתוך יותר שרציתי (ולא סיימתי, נכון לעכשיו)) שכותרתם "המדינה האוטופית שלי". here they are:
פרק א'
פרק ב'

tzachy

New member
יכול להיות

לי פחות קורה שהמכנסיים מתכווצים אחרי כביסה כי אני משתדל לקנות כנ"ל מבד גמיש (זה נקרא לייקרה? או משהו כזה...).

מעבר לזה, לי דווקא היה דבר הפוך בשנה שעברה, כלומר הורדתי (עם הרבה התעמלות והפחתת קלוריות) סדר גודל של 7 ק"ג, אז בהתאם לזה קניתי לי כמה מכנסיים חדשים. אגב, ב(מקום שלפי מה שהבנתי את לא קונה שם) קסטרו. אני דווקא מאוד מבסוט גם מהמוצר(/ים, רובם לפחות), גם מהמחיר וגם מהיחס של המוכרים/ות (ויש לי ניסיון של כמה שנים עם דברים שלהם), אבל אני לא דוגמא, כי אני לא מתעסק בזה יותר מידי (קונה רק פעם ב... (כשצריך) ואני לא מכיר (אלטרנטיבות) או משווה יותר מידי).

shayCn

New member
מה הייתי מסדר בעולם?.. ממממ..

אלו עשרת הדיברות של השינויים:
1. קודם כל הייתי מחליף ראש ממשלה. דבר שני קובע לו כהונה מקסימלית של 2 קדנציות ובסה"כ 8 שנים. זה פוליטית.
2. משנה את כל עוגת התקציב במדינה משלב הגרף באקסל ועד הכסף פרופר שעובר לחשבונות בנק הנכונים. קשישים,נכים,בעלי מצוקות שונות שלא מוכרות,אלמנות ואלמנים ורק אח"כ משפחות ברוכות ילדים וכן, גם גרושים מקבלים עדיפות.
מפריד דת ממדינה, הרבנות לא תחליט יותר על נישואים וגירושים אלא בית משפט אזרחי עם המלצה מינימלית של הרבנות.
3. מבטל בירוקרטיות והופך את המדינה לליברלית בעלת אפשרויות בלתי מוגבלות. למה הכוונה? דוגמא מכניס אובר ונותן אופציה לתחבורה ציבורית. מאשר בזירוז קווי רכבת רבים ומרשת את כל הארץ ככה שיהיו אוטובוסים ורכבות לכל היעדים בכל 5-10 דקות מקסימום. מבטל פקס מכל מוסד ועסק וקובע שמי שיחייב שליחה בפקס צפוי לקנס גבוה.
4. הקנס יועבר במייל..
5. קובע שירות חובה 3 שנים לכל גבר ואישה בישראל ללא הבדל דת,גזע,מין וכד'. בקיצור, דתיים..נגמרה החגיגה...
6. קובע מיסים מופחתים אבל שיחולו על כל אזרח במדינת ישראל ללא הבדל דת,גזע,מין וכד..בקיצור, ערבים..נגמרה החגיגה..
7. מגרש את כ-ל הפליטים מישראל. יש מספיק חיילים משוחררים שישמחו לקבל כל עבודה, גם אם זה לשטוף כלים בפאב.
8. א. מוריד מחירים בצורה משמעותית על מוצרי יסוד(לא שקל שניים) ב. מאשר לגליזציה מלאה לסמים קלים מכירה, קניה,גידול,יבוא,יצוא, כמובן רק לבני 18 ומעלה. ג.מסבסד את א. ע"י ב.
9. אין יותר הומלסים או חסרי דיור בישראל. מכניס קונטיינרים והופכים אותם לדירות פלוס 2500 שקל לחודש עבור כל דר רחוב.
10. מכת בכורות!!!..סתאאם..סעיף 10 זה לדחוף כמה שיותר טכנולוגיות מתפתחות לתוך החיים האזרחיים ולמנוע מהשמרנות המיושנת להיות דביקה. מצידי זה אומר שרחפנים יהיו שליחי הפיצה החדשים ושיפנו זבל ושיעבירו לי את המצרכים שהזמנתי באינטרנט מהסופרמרקט. חוץ מזה, לבזר מערכות מידע, ככה שלרופא המשפחה שלי יהיה את המידע מה עשיתי בצבא,אם נפצעתי וכד' או שהפקיד בנק ידע דרך דואר ישראל אם רכשתי רכב לאחרונה..ביזור מערכות מידע נחוץ.
יש עוד הרבה..אבל נתחיל עם 10
&nbsp

ה כ ל

New member
"מאחר שאין אדם עושה שום דבר בלתי אם לפי סדר הטבע הקבוע מראש,

כלומר לפי ההנהגה וההחלטה הנצחית של אלוהים, יוצא מזה כי אין אדם בוחר לעצמו דרך חיים כלשהי ואינו פועל אלא לפי ייעוד מיוחד של אלוהים, שבחר באיש זה מכל האחרים לפועל זה או לדרך חיים זו."

puma141

New member
אני הייתי מסדרת

טיפות שימושיות לבני אדם.

1.טיפות אהבה- ככה ישר לדם. משהו שיגרום לאנשים לפעולמהמקום הזה, הרך...של אהבה לבני אדם.
תכלס? לא צריך יותר מזה. כי אם אתה פועל משם, אתה הופך אותך ואת הסביבה הקרובה ואפילו הרחוקה שלך, למקום טוב יותר.

2.טיפות שמגדילות את פעילות התאים במח. טיפות שמרחיבות דעת.......:)

3. טיפות אומץ- שאנשים יוכלו להשתחרר מהמקום הנוח שלהם, שיעזו, שיגדילו ראש, שישנו!

4.בטח יש, אבל אין לי כח לחשוב עוד עכשיו...........:)

tzachy

New member
נראה לי שיש דברים דומים לזה

1. יש את ההורמון אוקסיטוצין שמכונה גם הורמון האהבה שמחזק בין היתר ולמשל את הקשר בין אם לצאציה.
2. לא מכיר משהו במדויק, אבל אני זוכר שלמשל מתמטיקאי ידוע בשם ארדש היה, לכאורה לפחות, נוהג להשתמש בסם (מכאן שזה לא מומלץ (או בכלל מותר? סתם-כך) ולכן לא דומה כנראה למה שאת מציעה) ממריץ בשם אמפטמין.
3. בדומה לסעיף 2, לא מומלץ!, אבל כמדומני אלכוהול נוטה לגרום לאנשים (לחלקם ותלוי כמות) לאבד מחסומים (שזה גם עלול, כידוע, להיות מסוכן, לכן למשל אסור באיסלם).

puma141

New member
למה אתה

מתערב לי בטיפות?! :)
אני צריכה משהו שרקחתי בעצמי, ויש לו פעולה מהירה מאוד בדם, מידית!:)
המצב פה לא משהו מבחינת האנושיות שבאנושות. *המזויינת*.

tzachy

New member
אני מתערב במה שבא לי

אגב, אני 'הצעתי' לא מזמן (לא כאן) משהו שאולי (או די בטוח) יהיה פחות יעיל ממשהו ביולוגי (כמו ה"טיפות" שלך) אבל עדיין רעיון מעניין, כלומר כמו שמלמדים מדע וכד' בבתי הספר, לעשות שיעורי אמפטיה.

אולי זה ישמע הזוי לחלק מהאנשים, אבל כשיש אחוז מסויים של פסיפותים באוכלוסיה (אנשים עם יכולת אמפטית מאוד נמוכה. אמפטיות = בין היתר, יכולת להזדהות ריגשית עם האחר/ת) אולי שיעורים כאלה יכולים להפוך חברה לקצת יותר אנושית, סובלנית, בריאה וכד'...

puma141

New member
שיעורי אמפתיה? אם אני מביאה לך לכיתה

כמה אנשים לעשות להם שיעורים כאלה- הם יהפכו אותך למה שהם!

הטיפשות, הרוע, הקיבעון, האטימות........הם כבר הפכו לדינאי שני להם.......

מה תעשה בשיעור אמפתיה למשל? איזו פעילות?

tzachy

New member
את זה אני משאיר למומחים/ות

בחינוך וכד'...
אבל אולי למשל להראות סבל (ולא רק, אלא בכלל נקודת מבט) של אנשים מסויימים במצבים מסויימים, כולל סימולציות, כלומר למשל "משחק תפקידים", בו אדם נכנס לפרק זמן (לא ארוך מידי) לתפקיד של מישהו/י אחר ומנסה לראות את הדברים מנקודת מבטו/ה... יש כאן הרבה מקום לדימיון ואפשרויות.

עדיין, לא בטוח שזה יעזור אצל מי שהם פסיכופתים סדיסטיים וכד', אבל אולי יעזור במקרים גבוליים ואם כך, גם זה משהו.

למעלה