קריאה לעזרה!- מציע כסף

SanchezAndSmith

New member
קריאה לעזרה!- מציע כסף

היי אני בחור בן 21 ורצה הגורל ואני בתול. סך הכל בחור סבבה, גם נראה בסדר כאילו לא מכוער, אבל חסר ביטחון, מתקשה קצת באינטראקציות חברתיות. הדבר כבר ממש אוכל אותי וזה מטריף לי תשכל. ואני ממש לא רוצה ללכת לזונה, זה טיפשי. זה לא אמיתי, זה מרגיש רע וזה גם לא עוזר כי אני לא אלך כל הזמן רק לזונות, אני צריך להיות מסוגל להשיג סקס נורמאלי בחיים שלי. אני גם ברור רוצה וארצה מערכת יחסים אבל אני חושב שכרגע זה לא ממש אפשרי מבחינתי וקשה מדי, מקווה מאד מאד שמתישהו בהמשך זה יוכל להצליח. קיצור, אני מציע כסף למי שיעזור לי להשיג סקס. לא ממש יודע איך, אולי פשוט מישהו שיצא איתי למועדונים וברים ויהיה ווינגמן ויעזור לי ו/או עזרה בהתכתבויות באפליקציות הכרויות או כל דרך שהוא מסוגל לחשוב עליה למה לי אין עוד רעיונות. ניסיתי גם ללכת על אתרי הכרויות של סקס אבל גם שם נכשלתי. מישהו שירים שפשוט יעזור לי וירים אותי מהבוץ הזה למה אני לבד לא מצליח לא משנה כמה מנסה ולא משנה כמה אני מנסה לשפר את עצמי. זה לא עובד ואין לי איזה אח גדול שיעזור לי ואין לי למי לפנות. אני מדגיש-אני לא רוצה לשלם על סקס או ללכת לזונה. תקשיבו- אני יודע שזה מייל מוזר אבל אני כבר ממש נואש ואין לי עוד רעיונות. זה SOS. אין לי בעיה לדבר בטלפון או להיפגש לפני כן. אציין גם שיש לי אוטו ובית להיפגש בו(הבית שריק המון ואני יכול לרוקן אותו בקלות בכל זמן). כמובן שזה שאני לא רוצה לשלם על סקס לא אומר גם שאני לא בן אדם לארג ואם רוצים ללכת למסעדה או לאיזה מקום או ששאני צריך לשכור איזה חדר במלון- זה הכל אין לי בעיה ומהלב. כלומר זה לא בגלל הכסף שאני לא רוצה ללכת לזונה. ויש לי גם 420 שזה נחמד :). קיצור מי שעוזר לי ממש עושה מצווה ופשוט הופך לי את החיים למה הדבר הזה זה כבר כמו סלע של 100 קילו שיושב לי על הראש ובלב. מי שמוכן לעזור שיפנה אלי בפרטי. תודה!!!

giovanni 1

New member
תקשיב רגע

הצורה שבה אתה חושב, לא נכונה בכלל.
צא מהרעיון ההזוי הזה, אף אחד גם ככה לא יזרום איתך בו.
ואני גם מקוה בשבילך שלא יזרמו איתך בזה כי גם אם כן, זה עדיין יהיה דפוק.

תנשום עמוק ותרגע קודם כל
אתה עושה מזה הרבה הרבה הרבה יותר ממה שזה
זה לא סלע ואפילו לא אבן

תמצא איזשהי דרך להתקרב למישהי שמוצאת חן בעיניך דרך איזו מסגרת או משהו(לימודים או אנא עארף מה)
אל תעשה את זה בלחץ, ואל "תרצה בכוח" לזיין או אפילו להתחיל איתה,
תנסה ליצור קשר פשוט וזהו
ומה שיצא מזה, יצא
אחר כך תמשיך עם זה הלאה, תכיר עוד אחת
ראבק, תתחיל קודם לדבר עם נשים שיחות סתמיות, אחר כך תחשוב על קשר עם סקס - אתה כמו שמן ששוקל 140 קילו ורוצה קוביות בבטן תוך חודש

אתה עוד ילד, ואתה חושב כמו ילד, זה עוד יעבור לך - רק תנסה גם אתה לצאת מזה בעצמך ולראות דברים בצורה יותר בוגרת
במקום להציע כסף לשירותי סרסרות, תמצא אולי איזו דמות של גבר בוגר שיתן לך קצת השראה וקצת בגרות (מישהו מקרובי המשפחה שלך)

ה כ ל

New member
אהבתי את התשובה שלך, המשך כך ותגיע רחוק

giovanni 1

New member
תודה

לבי באמת יצא אליו
הוא נראה ממש מבולבל ואובד עיצות

SanchezAndSmith

New member
הבהרה

תודה על תשובתך, אני חושב שהיא הגיונית ונכונה אך לא רלוונטית במקרה שלי. קודם כל, בגוף השאלה אמרתי שאין לי אח מגניב ואין לי למי לפנות ולכן עצתך זו איננה רלוונטית. ודווקא משום שעצה זו היא נכונה ואני מסכים איתה שפתרון טוב פה זה פנייה לבן משפחה, ומכיוון שאין לי כזה, אני פונה לזולתי. והאמת שזה קצת מעליב אותי שאתה אומר שאני מחפש שרותי סרסור כי זה ברור מהניסוח שלי שלא כך הדבר וזו מניפולציה על השאלה שלי. גם כך קשה לי לכתוב את ההודעה הזו דווקא כי אני מודע למורכבות של העניין אז אני לא חושב שזה ראוי לבעוט בי כשאני על הרצפה או לקרוא לי בשמות פוגעניים ללא שום הצדקה. מדוע אם בן משפחה עוזר לי זה מהלך נכון ורצוי אבל אם אין לי כזה בן משפחה ואני מבקש מאדם אחר דבר זהה, זה בקשת סרסרות. אני גם חזרתי ואמרתי שאינני מעוניין לשלם על סקס או ללכת לזונה בדיוק בגלל שאני בז לדברים האלו אז אינני צריך שיחנכו אותי נגד זנות או סרסרות. תנו לי תקרדיט שאני יודע להעריך את מצבי. מצבי קשה כי אינני יכול ליצור קשר רומנטי עם בחורה כי כשאני מנסה לעשות זאת זה סבל טהור. נגיד בהתכתבות באפליקציה, אני מרגיש כמו במבחן וכל מילה וכל צעד מרגיש מכריע גורלות והלחץ הוא בלתי ניתן לתיאור. וכל דקה שעוברת היא כמו דקירה בלב כי אני יודע שאני מכשיל את זה. שוב. וכל שיחה או דייט, הוא סבל. אני מרגיש כמו שחקן בהצגה וכל צעד וכל מילה נשקל אצלי בראש בכובד ראש. ואני יודע שהיא רואה את זה. ואני מנסה להסתיר אבל זה לא אפשרי. וזה תמיד בסוף נכשל, מקסימום אחרי דייט אחד. זה מעגל קסמים שאני כרגע לא יכול לצאת ממנו. אני אומר לכם, זה בלתי אפשרי עבורי. וכל אינטראקציה עם בחורה הורסת לי את החיים. רודפת אותי משאני מתעורר ועד שאני נרדם. ואני משחזר כל מילה וכל דבר, ומתייסר. אז מה כבר ביקשתי? מה אני רוצה לעשות? משהו לא חוקי? אני מבקש משהו שכל אחד מבין אותו והוא הכי לגיטימי בעולם. ואיין לי למי לפנות. אז אם כל הנורמאליים עושים זאת, אז זה בסדר אבל אם אני רוצה, ויש לי קצת קשיים, אז אני מנסה לסרסר? האם בגלל שאני חסר ביטחון ויש לי קשיים באינטראקציה עם בחורות, אני סרסור? ולמי שיש חברים זיינים או אחים אז לו מותר, אבל זה שאין לו הוא צריך לשבת בשקט ולסבול, ואם מנסה אז הוא סרסור? זה לא פייר. אני לא ילד בן 21 חרמן שמת לזיין. זה לא הסיפור פה. ואגב אני בן 22 עוד חודשיים. הכאב שלי הוא אותנטי ואמיתי וכנראה שזה לא עבר בניסוח השאלה. מה שאני צריך זה עזרה, לא חינוך. תודה.

ה כ ל

New member
הבנתי אותך עכשיו

לדעתי מה שאתה צריך לעשות זה לפנות לפסיכולוג או פסיכולוגית לקבל יעוץ מקצועי.
יש הרבה מטפלים שמטפלים בבעיות מהסוג שתארת, ואם תצליח להגיע לאדם הנכון, אולי יהיו להם פתרונות טובים ומפתיעים עבורך.
מטפלים מקצועיים כפופים לאתיקה מקצועית, ולכן סיוע כזה עשוי להיות טוב הרבה יותר מאשר אם ״תיפול״ על איזה מישהו שאתה לא יודע מיהו ומהו...
בהצלחה

SanchezAndSmith

New member
לאילו מטפלים או פסיכולוגיים אתה מתכוון?

ולאילו פתרונות מפתיעים?

ה כ ל

New member
פסיכולוג/ית רגיל באזור מגוריך

אתה יכול גם לנסות מספר מטפלים עד שתמצא את זה הנכון לך.
אתה אפילו יכול לנסות להתייעץ בעניין עם רופא המשפחה שלך, ואולי הוא יפנה אותך למטפל מתאים.
אם הייתי יודע מהי ההפתעה, היא לא הייתה הפתעה יותר, נכון?

giovanni 1

New member
אל תבין את זה כמניפולציה או כנסיון לפגוע, זה מפספס את הנקודה

ויש פה נקודה חשובה

אם תבין את זה כמו שכתבת, זה יהיה שטחי.
צריך תמיד לחפש בעומק של הדברים.

הרעיון הוא שגבר לומד להיות גבר על ידי השראה שהוא מקבל מהאבא שלו ומקרובי משפחה גברים, אחים, דודים בני-דודים
אח"כ יש גם חברים, שהם שווי-מעמד, שגם מהם הוא לומד

זה תהליך ארוך שמתרחש בילדות ובנערות, שבסופם אתה "מוכן לעולם"
אם אתה עכשיו בן 21 ויש לך חרדה כל כך גדולה מנשים
אתה צריך איכשהו לחקות את התהליך הזה שהתפספס אצלך

ומה שאתה צריך להבין מההודעה שכתבתי לך קודם זה שאם תחפש "פתרונות קסם" ומנסה להכניס כסף לעניין הזה - זה יפגע בך!
כמו שאתה לא יכול לקנות אבא, אתה לא יכול לקנות אח
זאת מחשבה לא בריאה בעליל
אתה עכשיו צריך איכשהו לדאוג לעצמך
או שתמצע איכשמו מישהו שתוכל לסמוך עליו כמו בן משפחה בעניין הזה (שזה כמעט בלתי אפשרי כיום. היחסים היום בין אנשים מאוד אינטרסנטיים, אגואיסטיים ומנוכרים)
או שתהפוך בעצמך ל"אח הגדול" של עצמך
והעיקר, תעשה את התהליך לאט וחכם

כתבתי לך עוד דברים בתגובה הקודמת, אז אל תתרכז רק במה שתופס אותך כעלבון(שגם ככה היה ההיפך הגמור מזה). תיקח את המכלול

צא לטייל או לחיות מחוץ לישראל - אז תחווה חוויות מעולם אחר..

חיים בישראל קשים לא רק מבחינה חברתית, כלכלית אלא גם מבחינת זוגיות
ומיניות פעילה. זאת בהשוואה לחיים במקומות רבים מחוץ לישראל מבלי לשנות
יותר מדי - אני מבין מהיכן אתה מביא את זה ולכן אני מציע לך מה שאני מציע.

כמובן שאתה צריך לדאוג להיות פעיל בכושר גופני, חטוב, אוכל בריא, לבוש טוב ואסתטיקה בסיסית מהצד שלך. אך עדיין אתה בתודעת חוסר שמזרימה למציאות
שלך את החוסר הזה.

בגיל שלך - תוציא דרכון אירופאי, תחייה בחו"ל.. עזוב את המדינה הזאת..
תלמד להכיר נשים ברמה אחרת (צא מהקיבעון של נשים ישראליות), תראה
שיש לא מעט שיהיו מתות לשכב איתך ולהיות איתך בקשר....
היכן? אירופה, תאילנד, פיליפינים, אמריקה הלטינית... לא חסר.
אני רוצה לחסוך לך מאמץ רב מדי בעבור תוצאות זעומות... לא שווה את המאמץ.

הדעות שלי לא מקובלות בארץ שלכם (היא היא מדינת ישמעאל) אך אני בשלב
אחר בחיי שאינני דופק חשבון לתחושות של אחרים, אני דופק שניצלים לארוחה.

שיניתי חיים לגברים צעירים וחסכתי שנים רבות של תסכול...
אינני חי בקופסה, אני תמיד חושב מחוץ לה...

קח 10 עצות כלליות להתנהלות וחשיבה נכונה שלך - :

1. אל תשקיע בדייט ראשון כסף על הבחורה - אתם שווים ברצון שלכם
להיכרות הדדית ואתה לא חייב לה כלום. אם היא תעקם פנים על זה - דפדף
אותה הלאה... היא אחת שתעשה לך את המוות של כל דבר רע שתעשה ולא
תראה את כל הטוב שמסביב. אם אתה משקיע - גג 40 ש"ח. אל תפתח פתח
לנצלניות ויש אצלכם בערימות כמו בחירייה.

2. תזכור שאתה הפרס כאן ולא היא - אתה בוחן אותה כשם שהיא בוחנת.

3. אל תיכנס לאזור הידידות: אל תיכנס לשיחות נפש עמוקות מדי כמו שהידיד
עושה. צור מגע מייד בתחילת ההיכרות KINO... כך שתבין שאתה לא בא
לשחק טאקי או 1-2-3 עמודו. הכול בגבולות הסביר והמקובל.

4. חשוב שלא תראה נזקקות - עליך לפתח תודעת שפע מבחינת רצון של נשים
להיות איתך ושזה יהא אמיתי (נשים מריחות זיוף ממיילים). כאשר אתה מחוזר
אתה יותר אטרקטיבי למין הנשי.

5. תדאג שיהיו לך חיים מספקים ומהנים עם תחביבים - אל תהיה זמין כל הזמן
עבורה ואל תקבע פגישות כל הזמן לפי הלו"ז שלה... אתה מנווט, אתה מנהיג

6. תהיה יותר אסרטיבי ומניאק - מפתח חשוב מאוד להצלחה עם נשים.
רבות יכולות לצעוק להיפך את המציאות בשטח לא תשתנה.
יש דרכים לעשות זאת בצורה לא גועלית אך להיות מהגברים שהן רוצות.

7. באם תחליט שלא לגור בחו"ל - סע כל תקופה חו"ל - תרחיב אופקים ותהנה
בחברת נשים פחות קשות ממה שיש בישראל. צבור תודעת שפע שתסייע
לך מאוד בישראל.

8. תרשום 20 סיבות מדוע אתה חושב שמגיע לך שנשים ירצו להיות איתך
ועוד 20 סיבות למה אתה מאמין שאתה ראוי לזה.
אם ה-"למה" שלך יהיה חזק - שום כוח לא יעצור אותך.

9. אתרי היכרויות הם פארסה אחת גדולה - 90% זו הונאה ושקר אחד גדול,
בישראל במיוחד. מעטים מאוד טובים, אך גם שם צריך לדעת איך לבנות
פרופיל טוב מבחינת תמונות ומסרים באמצעות טכניקות NLP

10. עזוב אותך - תעבור לגור בחו"ל

xrm0909

New member
מסכים לחלק מהדברים אבל ממש לא להכל....

לגבי העובדה שבחו"ל קל יותר - אולי, לא בטוח. הבחור מראש ביקש "לא זונות", בתאילנד, אמריקה הלטינית ומזרח אירופה זה בעיקר מה שהוא ימצא. אלה שאינן "זונות" הן בדיוק כמו בארץ, פחות או יותר.

לגבי הדרכון - זה לא אפשרי למי שאין מוצא מתאים, לא כל אחד יכול להוציא דרכון זר.

גם אני בשלב אחר בחיים, גם אני שיניתי את חייהם של מספר אנשים והנה הערות שלי ל 10 עצות שלך:
1. מסכים לגמרי.
2. כנ"ל, מסכים לגמרי. אבל...לא פשוט ליישם. אם מראש הבחור חסר בטחון - זה לא יעבוד.
3. שוב, מסכים, אבל ללא בטחון עצמי הוא לא ידע לבצע KINO, לא יהיה לו אומץ לזה, ותוך שניות הוא באזור ידידות.
4. וואלה??? הבחור בתול!!! איך לעזאזל הוא אמור "לא להראות נזקקות", כשכל מה שמעניין אותו זה לשכב איתה??? לא מעשי לגביו.
5. כן...אבל....בשביל זה צריך שיהיו לו חיים מספקים, תחביבים וכו'. בדקת אם יש לו?
6. ראה תשובה 2.
7. א - בואנה, יש פה שיקולים פיננסיים. הבחור בן 22, בדקת אם יש לו כסף ליסוע כל תקופה לחול?
7. ב- שוב, בחו"ל יש שתי אופציות: זונות מסוגים שונים או....בדיוק מה שיש בארץ, בגדול. אם הוא לא מצליח פה, למה שיצליח בחו"ל?
8. אה..נניח.
9. לא מסכים לחלוטין! לי יש נסיון מצויין עם אתרי הכרויות, ואני לא מחפש בת זוג קבועה אלא "יזיזות". נכון, צריך לדעת להתנהל שם, צריך פרופיל טוב, אבל תאמין או לא - זה עובד ובגדול!.
10. ראה תשובות ל 7....

תגובות חדות לדבריך אליי Shall we begin?

לא דיברתי על זונות (לא שזה דבר רע, אגב) אלא על נשים בעלות תרבות ומנטליות שונה שיכולה יותר להתאים לו. אגב, נשים אצלכם בישראל לא פחות "זונות" מאשר בחו"ל ובכלל זה אלו שמצפות שגברים ישלמו עליהן בדייט ראשון ובהמשך.

לגבי הדרכון - מחקר גנאולוגי יכול להניב ממצאים מפתיעים - שווה לנסות.

אם הוא חסר ביטחון בסיסי לא יצליח כמעט בשום מקום. זו עובדה!
לגבי נזקקות - הוא צריך הדרכה ועבודה פנימית - זה נרכש עם הניסיון בשטח.
שוב, בעיה שלו - לא שלי.

אינני צריך לבדוק אם יש לו חיים מעניינים - נטל ההוכחה עליו.

שלא ייסע כל תקופה - שיהגר. אך שיקבל החלטה וירוץ עליה ללא מבט לאחור.

יש שוני מהותי בין נשים במדינות מסויימות בחו"ל מאשר בישראל וזה לא ניתן
לטאטא מתחת לשטיח. יש הבדלים אקוטיים - לרוב בישראל הן גבריות, בהמות, גסות, לא מטופחות, שמנות, פרינססות, פמינאציות ועוד תופינים.

אתרי היכרויות - על טעם ועל ריח לא ניתן להתווכח.
עם הדרכה נכונה להתנהלות נאותה באתרים בארץ. שוב, מניסיון עשיר אתרים בחו"ל גם למטרות יזיזות קל הרבה יותר לקבל תוצאות מאשר בארץ.

למעלה