אז מול היום

nik19864

New member
אז מול היום

פעם, נשים היו עדינות, מתוקות וכל דבר טוב שרק אפשר לבקש.
היום, הן בהמות, חסרות כבוד וכל דבר רע שרק יכול להיות עלי אדמות וגלקסיות.

פעם, נשים היו אומרות דברים כמו "אוי אהוב שלי, איך אני יכולה לשרת אותך היום ?".
היום, נשים אומרות דברים כמו "כואב לי הראש\מי אתה בכלל ? למה שאני אעשה בשבילך ככה וככה...?".

חייבים להחזיר את הימים בהם נשים היו אוהבות, מכבדות, משרתות ומתנהגות טיפ טופ. נשות חיל, ככתוב בתנ"ך.
כמו כן, חייבים להחזיר את הימים בהם הורים של איזה היו בוחרים לה את הגבר שהכי מתאים לה, מחתנים אותו איתה מבלי אפילו לשאול את דעתה בעניין, ודיר באלאק אם תעז לאבד את הבתולים לפני שהיא פוגשת את ה-אחד.

למקרה שלא ידעתם, העובדה שנשים היום לא מתחתנות בתולות ( או לא מתחתנות עם זה שביתק להן את הבתולים ), זו הסיבה העיקרית לכך שהיום, ביותר מדי מקרים, זוגיות לא מחזיקה מעמד לאורך זמן.
מה עוד, שהוכח מדעית שאישה שואבת DNA מכל גבר איתו היא שוכבת, ולכן אישה ששכבה עם יותר מגבר אחד, גם תתייחס לסקס בזלזול, גם תשתמש בו בתור כלי נשק, וגם תתחרה בגבר שלה במקום פשוט לזרום איתו וזהו.

tzachy

New member
מסכים עם חלק מהדברים (חלק לא)

תחילה באופן אישי, בהחלט אני מחפש ומעדיף בת-זוג בתולה (למרות גילי המופלג). אני מונוגמי הלכה למעשה, אבל לכל מטבע יש 2 צדדים (לפחות... צד העובי של המטבע הוא עוד צד...), נשים שמאבדות את הבתולין עושות זאת עם גברים.
משמע להאשים רק את הנשים במתירנות המינית, זו דרך קלה לא להתמודד עם הבעיה. המתירנות המינית (היכן שקיימת) היא בעיה (כן, אני רואה בזה בעיה) של גברים ונשים כאחד, של חינוך לקוי (להשקפתי) וסטנדרטים חברתיים בעייתיים (למרות שיש מי שחושבים אחרת, וזו זכותם/ן כמובן, כי שוב לכל מטבע וכו').

אני ניסיתי להסביר (כאן) התנהגויות מסויימות (כנראה גם מה שכינית חוסר כבוד ועוד) בריבוי גבוה במשך דורות לאחור (מתירנות מינית היא תוצר של משהו, לאו דווקא רק גורם של משהו).

כמו כן, אני לא רואה באישה "משרתת" אלא שותפה, אבל בוודאי לא מישהי אגרסיבית, אגואיסטית, נצלנית, ביצ'ית וכד'.
לגבי בחירה: לא הייתי רוצה שההורים של הבחורה יבחרו עבורה... הבחורה (מגיל מסויים) אמורה לדעת מי מתאים לה. מה שכן, ההורים יכולים לכוון, לייעץ וזה בסדר גמור. כלומר לא הייתי רוצה להיות עם בת-זוג שנמצאת איתי שלא מבחירתה היא.

אני גם לא בטוח ש"פעם" (תלוי מתי) היה תמיד יותר טוב, תלוי במי, מה, כמה למה...
גברים הם המין שהשפעתו גדולה בחברה (ע"ע מהפכות בהיסטוריה, מדע, טכנולוגיה ועוד), אז השינוי (שמרנות?) צריך לבוא תחילה מצד הגברים...

nik19864

New member
אז זהו

שנשים לא יודעות לבחור ולא יודעות איזה גבר הכי מתאים להן.
לא בגיל 18 ואפילו לא בגיל 30.
זה למה ההורים, ובעיקר האבא, צריכים לבחור להן.
איך אמר אבא של אבינועם בשבאבניקים ?
"שידוכים נועדו בשביל להגן מפני שברון לב".

tzachy

New member
"ויקראו לרבקה ויאמרו אליה התלכי עם האיש הזה ותאמר אלך"

(בראשית, פרק כ"ד, פסוק נ"ז)
גם בסיפור יצחק ורבקה (ואליעזר) בספר בראשית, פונה אליזער לאמה ואחיה של רבקה ומבקש את רשותם -אבל- שואל מפורשות גם את רבקה.

יש הבדל בין לא לדעת מה אישה רוצה, לבין הזכות לסרב, אם תרצה להטיל 'וטו'.
מן הסתם כשדנים בבני אדם, אין בהכרח תמיד אחידות, יש גוונים שונים, למשל גוונים של גבריות ונשיות (גם של גברים וגם אצל נשים).

להערכתי, ייתכן שיותר גברים מנשים יודעים מה הם מחפשים (אפשר להסביר את זה בכל מיני צורות, אבולוציה, צורת הריבוי, מבנה המוח וכד') אבל כאמור גם אם אישה יודעת מה היא לא רוצה, זה מספיק כדי שאסור שיכפו עליה משהו בניגוד לרצונה.

זה בגדר הא"ב של זכויות הפרט ויכולת אמפטית (די בסיסית: שים עצמך במקום הבחורה, האם היית רוצה שיכפו עליך עם מי להתחתן? סביר שלא).

לגבי שידוכים: אם השדכן פועל ביושר, בהגינות, במיומנות ולשביעות רצון הצדדים (הגבר והאישה) אז זה יכול להיות דבר מבורך.
אינני שדכן, אבל, די במקרה, כבר שידכתי (כמובן ללא תמורה) זוג שנישא וכבר הוליד ילדים (פשוט הכרתי את הבחור ואת הבחורה וחשבתי שהם יכולים להתאים וכך אכן היה).

ה כ ל

New member

giovanni 1

New member
איזה נושנושון אתה, צחי

פשוט נושנושון מתקתק שכזה, מלא חכמת-חיים, ומתינות, ושיקול דעת
חשבת פעם להיות שופט?
אתה פשוט כזה נושנושון מאוזן ושקול בדעתו
בתור שופט היית בהחלט ראוי ל-LIKE ממש גדול ונלהב
אתה ההוכחה המושלמת לזה שחכמה תמיד נמצאת איפה שיש שיקול-דעת ומתינות
איזה יופי, איזו נוסחה מוצלחת ובטוחה לאושר מקסים

פשוט נושנושון, אין מה לדבר
אתה עוד תגיע רחוק (אם לא כבר הגעת)

לאן מגיע הDNA שהיא שואבת? ומה היא עושה איתו?

אגב כאשר אתה אוכל או שותה מזון טבעי אתה שואב DNA למערכת העיכול.

nik19864

New member
זה פשוט

ה-DNA מגיע לכל חלק בגוף שלה, ומשפיע עליה לרעה.

tzachy

New member
על-פניו, זה לא כל-כך פשוט...

אני מודה שלא קראתי/שמעתי על דבר כזה קודם (וזה קצת הפתיע אותי) ואינני מומחה לנושא (אם כי אני נוטה להתעניין בנושאים מדעיים, לפחות באופן חובבני/פופולרי), אבל מסתבר שהיה משהו, אבל, לכאורה, לא בהכרח מה שטענת.

לפי חיפוש (די שיטחי וזריז, אני מודה) שעשיתי, מדובר על כך שבמקרים של הריון (לא בהכרח כל קשר מיני) אצל מוחן של חלק מהנשים נמצא DNA מהגבר/ולד, כמוסבר כאן. לגבי מקרים של קשר מיני בלבד, ייתכן שהיו מקרים שנשאר חומר גנטי אצל נשים גם בלי לידה (אבל אז ייתכן למשל שהיתה הפלה) אולם לפחות ממה שהבנתי מהמאמר הנ"ל זה לא ודאי אלא בגדר השערה.

זה לפחות מה שמצאתי נכון לרגע זה.

giovanni 1

New member
אבל זה משעמם לשכב עם אותה אישה כל החיים

זה טוב שיש גם בהמות, ככה יש עם מי לגוון.
אישה חסודה ומתוקה ששומרת על בתוליה מאחורי חגורת צניעות, לא תזדיין איתך אם לא תשים לה טבעת - וזה כבד לאללה אם כל הנשים יהיו כאלה.

puma141

New member
מצבור הדברים שכתבת

על נשים, בהכללה-
כמו גם הכללת נושאים שאינם קשורים בעליל אחד לשני,
בעיני רק בעיני, עושים אותך פשוט גבר חלש......:)
סורי......לא מעבר.
תבדוק איפה הבעיה אצלך, בשבילך! וגם בשביל האישה שבטח תמצא בסוף.
והכי הכי? תבדוק את ההכללות שהבאת כאן על נשים ועל הנושאים הלא קשורים
לפעמים.
זה בעיקר מעיד עליך.

nik19864

New member
והרי לכולם הוכחה מצוינת

לכך שלנשים אין מקום מחוץ לבית.
שיישארו בבית ויעבדו אך ורק שם.
אחרת, הן רק מדברות ועושות שטויות.

puma141

New member
כאילו אני ההוכחה? :) איזה באסה! נתפסתי......

עכשיו אף אחד כאן לא ירצה להתחתן איתי.
לממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממממה?!

אני הולכת לצד לחשוב על מה כתבתי.......חתיכת חכם נאה ושפוי שכמוך!

puma141

New member
נכון.

ואל תזבל לי בשכל במסרים, הבנת?
אתה מכניס ניקים, כותב פוסטים בשמם- ואז בא לי אל המסרים כדי
להביע דעתך שהיא כמו שלי?
או לתת לי הוראות מה לכתוב?

טיפש משועמם. שלא תעז לכתוב אות במסרים שלי. בחיים לא תיענה!
זיקית מוטרפת שכמוך......

giovanni 1

New member

הלכתי להחליף מכנסיים מהפיפי שברח לי

איזה מופרעת-נפש
איזה כיף לפתוח ככה את היום

למעלה