מתי יגיע תורי?

rebecca221

New member
מתי יגיע תורי?

היי ערב טוב ...השאלה היא מתי יגיע תורי ?אני נואשת לזוגיות כל בן אדם ממוצע יש ולי איןן אני רחוקה להיות איזה קוף ..

tzachy

New member
כדי להיות פרקטית, ספרי קצת על עצמך ומה את מחפשת

למשל: גיל וגובה (מה את ומה הטווח של מה שאת מחפשת בגבר).
מיקום: לפחות אזור כללי (למשל גוש-דן, שפלה, י-ם, חיפה, גולן, ב"ש, אילת וכד'...)
העדפות מיוחדות: למראה חיצוני, אישיות או כל מה שחשוב לך או שחשוב לך שידעו עליך.

יש גם יתרונות בלא להגדיר דברים,
אבל נזכרתי שלא מזמן שמעתי הרצאה בנושא כמה חשוב להגדיר דברים כדי להגיע אליהם בדרך הכי מהירה (ומותר תוך כדי תנועה לשנות/לעדכן את ההגדרות הללו...).

big ass blue

New member
אהבה היא לא רשימת מכולת.

אל תגדירי לעצמך את התכונות שאת חולמת עליהם... כל התוספות של הגיל והחיצוניות וכל מיני. תכירי תוך כדי החיים, זה תמיד בא.

RaikaRakka

New member
"זה תמיד בא".. עובדתית לא נכון.

יש מספיק מקרים של רווקים ו/או בתולים זקנים עריריים ועריריות.

tzachy

New member
אכן כן +

- "אכן כן", כי יש מה שנקרא "ברירה זוויגית". באוכלוסיה מספיק גדולה ומגוונת, כמעט תמיד יש אחוז מסויים (קטן, בד"כ) שלא מוצאים/ות בת/ן-זוג.

- לגבי מה שהנ"ל כינה "רשימת מכולת", אני כמובן מסתייג מהמינוח, אבל צריך להסתכל על התמונה הכוללת: אכן ב"עולם האמיתי" (בחיי היום יום, או אם תרצה בעולם החוץ-אינטרנטי(?)) הסיכוי, על-פניו, להכיר *הרבה* יותר גבוה מהסיכוי כאן.
מטעמים סטטיסטיים פשוטים. אם כאן (בפורום הזה) יש אולי... בין 10 ל 20 איש (במקרה הטוב... טוב נו שיהיה 100), אז ב"עולם האמיתי" יש מאות אלפים (בפועל שפוגשים(?)) או מיליונים. number's game.
מנגד, *כאן* כשהמידע מועט (שם משתמש ועוד לא הרבה) יש צורך ב"רשימות מכולת" (אני כאמור, מסתייג מהכינוי הלכאורה שלילי) עצמית או רצונית, כדי ליצור איזשהו חיבור (גובה למשל מאוד חשוב לרוב האנשים).

- אפשר גם לשלב בין ה"עולם האמיתי" והאינטרנטי, רק צריך לעשות במינון נכון. מכיוון שהסיכוי להכיר כאן הוא (לעניות דעתי ומניסיוני, מבלי לזלזל חלילה במקום החביב הזה שהוא מעניין בפני עצמו) מאוד נמוך עד זניח, חבל לבזבז כאן יותר מידי זמן (אני לא בהכרח מיישם את זה באופן אישי...
) ועדיף להשקיע יותר זמן ב"עולם האמיתי".

big ass blue

New member
אני מדבר על היכרות אחרת

לא העניין של לחפור ברשתות חברתיות לשלוח לכל מיני בחורות ולחכות שמישהי תענה... אני מדבר על הזמן הנכון במקום נכון סוג של. כשאנשים ממוקדים מידי על רשימה של מטרות למציאת הבני סוג לעתיד, אז בעיניי זה ביזבוז זמן, כי אנשים תמיד ירצו יותר, ודום דבר לא באמת מספיק.

big ass blue

New member
עובדתית אולי בשבילך

אבל אני לא חי את החיים שלך ואת לא את שלי... וזה תמיד בא, כשמנסים, ולא מבטלים תקראו לזה. זה תמיד בא, כמובן לא כשפוסלים. זה הכל.

Purple Mushroom

New member
שלום רבקה. הוצאת לי את המילים מהפה

גם אני אומר את זה על עצמי. בזבוז לאנשים טובים ואינטלגנטיים כמונו, לחיות לבד, בלי זוגיות.
&nbsp

Purple Mushroom

New member
מה מצחיק?

אתה יכול להסביר לי למה אתה צוחק? אני כתבתי ברצינות. זה נושא רגיש לי.
&nbsp

Purple Mushroom

New member
חשוב להיות בשמחה תמיד

משנכנס אדר מרבין בשמחה.
אולי בגלל שנולדתי בשושן פורים, אמצע חודש אדר ב' :)

למעלה